101

Re: baisi tema apie ginekologus :)

kelis kartus teko lekti i poliklinika, pas skirtingas ginekologes... tai lb nusivyliau.. kaip jos elgesi.. baisu.. aisku yra ir geru ginekologiu poliklinikose, bet kai tavojoje nera..:) Dabar jeigu kas, tik i privacius leksiu.. smile kitokia atmosfera, kitoks elgesys ir demesys.. kitoks bendravimas.

102

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Ernesta, 21 parašė:

na tai kaip? baisu?

nu jums tai nieko o mums kai nueinam pas urologe tai ji kai pradeda ten ciupinet tai sukieteja visalaik :::818

103

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Tomas, 24 parašė:
Ernesta, 21 parašė:

na tai kaip? baisu?

nu jums tai nieko o mums kai nueinam pas urologe tai ji kai pradeda ten ciupinet tai sukieteja visalaik :::818

o tai kaip kai megineli ima?nebaisu?(tepineli)...
nes kai brolis pasakojo kaip eme tai sakau kaip gerai kad mums nereikia..nors mes patiriam ir geresniu skausmu:)

104

Re: baisi tema apie ginekologus :)

ne nebaisu gi nesuvalgo,bet menkas molonumas kai kitas tave ciupineja

105

Re: baisi tema apie ginekologus :)

nei velnio ten nebaisu,gal tik siek tiek nemaloni procedura,bet yra daug daug bjauresniu

106

Re: baisi tema apie ginekologus :)

na gydytojai kaip gydytojai, tas pats kas eit lorą ar kokį kitą.:::858 Nematau nieko baisaus..

107

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Aurelija>> vau kokia tu stipri ir nebijai tokiu dalyku... fui kaip as ten visada su baime einu bijau isgirsti tai ko dar negirdejusi smile

108

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Nežinau ko jūs ten bijot. Ėjau ir ne pas vieną. Ir pas visokias iš CCCP likusias senutes, ir pas moteris ir pas vyrus, ir į privatų kabinetą. Aišku, einant pirmą kartą gali būti nemalonu, nes matai reikia nusirengti. Bet kai pagalvoji, gydytojas tai mato keliasdešimt kartų per dieną, penkis kartus per savaitę ir dar nežinia kiek jau metų dirba. Taip kad čia tik asmeninis įsitikinimas

109

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Vaiva, 19 parašė:
Tomas, 24 parašė:
Ernesta, 21 parašė:

na tai kaip? baisu?

nu jums tai nieko o mums kai nueinam pas urologe tai ji kai pradeda ten ciupinet tai sukieteja visalaik :::818

o tai kaip kai megineli ima?nebaisu?(tepineli)...
nes kai brolis pasakojo kaip eme tai sakau kaip gerai kad mums nereikia..nors mes patiriam ir geresniu skausmu:)

oi patikek nieko ten "faino" su tais tepineliais ;D jau kas kas bet cia tai yra baisiausias vyro kosmaras ;D

110

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Auri> tai man tai ginekologai yra pats baisiausias kosmaras...

111

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Ir kas ten baisaus pas tuos urologus...

Siaip buvo karta man atsitikimas, tikras anekdotas... net dabar juokas ima smile big_smile...

zodziu... reikejo del armijos praeiti kruva daktaru. Na ir sarase kazkoks urologas. Net neaisku, ka jis ten daro. Uzeinu i registratura. Ten sako: "yra du kabinetai, viename eile,kitame ne". Na, pajamaiau, kur nera eiles... va cia ir pramazinau... Uzeinu.... Ziuriu, sedei begemotas orangutangas... tokia babce... boba bajavaja... su usais, baknebardais.. rankos plaukuotos kaip pas gruzina .... man plaukai visi piestu tik pasistojo.... sakau, ka man darysite?.... ta: "Sesk greitai". "eik nusirenk". As galvoju, kad nieko gero cia jau man nebus.... Zodziu, nepasidaviau big_smile .. baigesi tuo, kad pajame mano kortele ir isvare is kabineto big_smile griztu i registratura, o ten jau mergaites juokiasi visos (mat mano kortele nunese tenais)... sako, tai ka, gal uzrasyti, kur eile big_smile :::639

Prastovejau eileje, o eile didele buvo... uzeinu.. dvi moteriskes, viena visai jaunute... bet tokios afigienos, kaip per filmus... ne kas diena gatveje tokias sutiksi... sako: "labas", sypsosi abi. Atsistoja jaunesne, nusiveda i kita kabineta ir kuzda i ausi, sako: "nebijok, zinok patiks... paskui pastoviai pas mus ateisi". big_smile    tai va... gailejausi tik vieno, kad procedura per trumpai truko smile big_smile .. .tikrai patiko, bet daugiau nejau big_smile

112

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Giedriau> kazin ar taip gailetumies kad trumpa procedura kas pas tos pirmos moteriskes butum nuejes...  man patinka daktarai pas kuriu nueini drebantys ir jie sako nebijok viskas bus gerai noresi dar karta cia uzsukti...:D

113

Re: baisi tema apie ginekologus :)

nu apibrezimas orangutango tai 10 balu vertas big_smile kvatojausi ilgai skaitydamas ;D

114

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Giedriau, kada planuoji pas tas jaunutes sugrizti :Dbliamba, is pat ryto juokiuos, kaip faina ;D

115

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Giedriau, pasiimk ir mane ;D

116

Re: baisi tema apie ginekologus :)

o berniukai musu ne tokie jau ir kuklus pasirodo big_smile:D:D

117

Re: baisi tema apie ginekologus :)

reikia gi nuo kazko pradet ta sunkuji issikuklinimo procesa ?? big_smile~

118

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Giedriau, gal i erotinio masazo kabineta netycia pataikei vietoj urologinio big_smile as pats to dziaugsmo nepatyriau, bet is pazistamu esu girdejes, tai menkas malonumas pas ta urologa...

119

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Giedrius, 27 parašė:

Ir kas ten baisaus pas tuos urologus...

Siaip buvo karta man atsitikimas, tikras anekdotas... net dabar juokas ima smile big_smile...

zodziu... reikejo del armijos praeiti kruva daktaru. Na ir sarase kazkoks urologas. Net neaisku, ka jis ten daro. Uzeinu i registratura. Ten sako: "yra du kabinetai, viename eile,kitame ne". Na, pajamaiau, kur nera eiles... va cia ir pramazinau... Uzeinu.... Ziuriu, sedei begemotas orangutangas... tokia babce... boba bajavaja... su usais, baknebardais.. rankos plaukuotos kaip pas gruzina .... man plaukai visi piestu tik pasistojo.... sakau, ka man darysite?.... ta: "Sesk greitai". "eik nusirenk". As galvoju, kad nieko gero cia jau man nebus.... Zodziu, nepasidaviau big_smile .. baigesi tuo, kad pajame mano kortele ir isvare is kabineto big_smile griztu i registratura, o ten jau mergaites juokiasi visos (mat mano kortele nunese tenais)... sako, tai ka, gal uzrasyti, kur eile big_smile :::639

Prastovejau eileje, o eile didele buvo... uzeinu.. dvi moteriskes, viena visai jaunute... bet tokios afigienos, kaip per filmus... ne kas diena gatveje tokias sutiksi... sako: "labas", sypsosi abi. Atsistoja jaunesne, nusiveda i kita kabineta ir kuzda i ausi, sako: "nebijok, zinok patiks... paskui pastoviai pas mus ateisi". big_smile    tai va... gailejausi tik vieno, kad procedura per trumpai truko smile big_smile .. .tikrai patiko, bet daugiau nejau big_smile

>>
o homosexualu nepatapai nuo tos proceduros ? big_smile "tikrai patiko" na man ta procedura neatrodo labai viliojanciai :? :V

> (tik neisizeisk)

120

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Linas, 23 parašė:

Giedriau, gal i erotinio masazo kabineta netycia pataikei vietoj urologinio big_smile as pats to dziaugsmo nepatyriau, bet is pazistamu esu girdejes, tai menkas malonumas pas ta urologa...


Tik nereikia maisyti proktologo su urologu. Beje, porai draugu ir as papasakojau, kad ziauriai baisu big_smile