461

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

neturetu knygos kankinti... juk tai laisvalaikio malonumas ? :?

462

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Auri> kai skaiciau dievu miska tai ka atsibusdavau nuskasiusi tai mane kaskiek kankino..

463

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

tai kam isviso skaitei tada? :?

464

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Auri> kartais buna knygos priverstines,kurias mokykloje liepia perskaityti..

465

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

o dieve... :? :?

466

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

taigi prisipazinkite, juk jei sako kritikai, kad knyga gera, o jums taip neatrodo, vistiek skaitote idant suprasti ta geri ... smile gal ir gerai, nes kitaip tik komiksus liaudis skaitytu smile

467

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

nu kad as nekreipiu demesio i tuos kritikus... bent jau nepasitaike dar man tokio atvejo kad kazkoks kritikas man ipirso knyga i rankas, nes visgi kritikus isgirsti tik tada jeigu specialiai domies. O man uztenka tiesiog i knygyna nueit ir panardzius po knygu kalna issirenku pati labiausiai patikusi ;D

468

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Auris, 21 parašė:

...panardzius po knygu kalna issirenku pati labiausiai patikusi ;D


visa kalna griebi iskart yikes

469

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Edmundas Malūkas "Šiukšlyno žmonės". Sako, kad gera knyga, tad nusprendžiau ir pati paskaityt ir išbandyti big_smile big_smile big_smile

470

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

aha, "Šiukšlyno žmonės" tikrai gera, neseniai pati ją perskaičiau wink tikrai verta  .. dabar skaitau dar vieną Malūko knygą " Juodieji želmenys" ..

471

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

o apie ka tos knygos? smile Gal ir man pamegint... :?

472

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Dabar kaip tik skaitau knyga "Russko-Shvedskij Shvedsko-Russkij Slovar\"... Gan idomi knyga, tik kazkaip "mintys" pas tos knygos autoriu sokineja ir neapsisprendzia kokia kalba destyti tas "mintis"... :-D :-D :-D Po kolkas, dar nesupratau apie ka ta knyga... :-D :-D :-D Tik zinau, kam ji skirta... :-D :-D :-D

473

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Malvina, 21 parašė:

Edmundas Malūkas "Šiukšlyno žmonės". Sako, kad gera knyga, tad nusprendžiau ir pati paskaityt ir išbandyti big_smile big_smile big_smile

as galiu patvirtinti kad tai gera knyga man ji labai patiko..
Auri> pabandyki nepatiks neskaitysi kitu jo knygu

474

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Aciu, teks paieskoti knygynuose tada smile

475

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

internete paskaitinek aprasymus, buna siokie tokie wink

476

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Alchemikas

477

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Jo alchemika as irgi noriu paskaityt bet niekur knygynuose nerandu ;(

478

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

As ir tos knygos neradau kai norejau skaityti tai taip nusprendziau kad man ja perskaityti nepavyks..

479

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

siuo metu skaitau Robin Sharma "Sventasis banglentininkas ir vadovas". puiki knyga tiems, kuriems gyvenimas nesusistate i vezias kol kas. daug geru citatu ir minciu. Svarbiausia ideja, kuri man labai patiko - tavo gyvenimas pasikeis tik tuomet, kai pasikeisi pats. smile

480

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Žiūriu, žmonės nori "Alchemiką" pažiūrinėti. Jeigu pajusit, kad padai svyla, rankos šąla ar dar kas darosi jos neperskaičius, galit apsilankyti pas mane - ta knyga guli lentynoj jau keletą metų ir dar keletą turbūt gulės, jei su niekuo nepasidalinsiu =]

Dabar skaitau Márquezo "Prisiminimai apie mano liūdnąsias kekšes".
Apie tai, kad pirma meilė gali ateiti (o ir potencijos tai meilei fiziškai išreikšti užtenka) ir sulaukus 90. Na, bent jau knygose tas įmanoma.
Gal toliau netgi bus kalbama apie paskutinį kartą, nes pirmo karto tema jau tiek visur valkiota nuvalkiota kaip penkiasdešimtmetė prostitutė. Kiek gi galima apie tą patį.