41

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Compermiso jaunimas labai wink

42

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

..ir ko gi taip tau juokinga...matyt neturi jokiu vertybiu tai ir ima juokas bet ne is musu bet is saves!!!!

43

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Viktorija, 24 parašė:

as ir manau per metus imanoma tikrai pasimt antra puse...nuomotis kartu galima ir susirasti darba ten tai tikrai...bent jau mano seima sugebejo ir greiciau metu neprireike...

zinoma, kai nori viskas imanoma.Taciau ne visada aplinkybes leidzia:)Tikrai ne visada (patikekit, pati savo kailiu patyriau)

44

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

jo sutinku mazoji smegenu gal ir neturi,bet tikrai kartais pavadovauja

45

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Olia .....Nu va turiu protinga nors viena bendraminti smile
MAlacius Tomas,26

46

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

...kurioj vietoj idomu cia pas jus protas?..

47

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Sandra tau juk 21 turetai suprasti klausyk wink

48

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

..vaje vaje  dediesi it butum tas 100 metu visazinis senolis...na tai skelk savo tiesa..pasiziuresim kaip moki protingai suzneket!!!..:::124 wink

49

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

na as manau jei abi puses yra pakankamai subrendusios, jie gali islaukti viens kitos, kad ir kiek tai uztruktu, jei draugyste nerimta, nors atrodo rimta, geriau niekur nevaziuot, o jei isvaziavai, tai is kart issiskirti big_smile na gal as cia per ziauriai pasakiau bet minti manau pagavot smile as pats dabar esu JAV ir nenoreciau, kad mano antra puse butu pvz Lietuvoj... viena panele mane paliko, kai buvau armijoj, jinai prisiekinejo, kad islauks manes, bet... tai kaip tokia panele manes islauks kai as isvaziavau metams? o jos cia parsivezti nera sansu...  dabar zinau, kad jinai neziurejo i viska rimtai, bet del jos as buciau bet ka padares... rimta panele tikrai nebutu taip pasielgus, tarpkitko viskas buvo idealu...

50

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

bet siais laikais mazai subrendusiu yra kiek matau aplink vieni kitus palikineja kai tik randa geresni kasni ir neberupi ne seimos vertybes.teko pabut uzsienyje su drauge kuri atrodo tikra sventoji mylinti,besikraustanti is proto del savo vyro esanti lietuvoje ir katu ..uzteko savaites ir jau rankutem susikabinus su kitu lietuvaiciu,ant keliu sedi vakarais ir alu gurksnoja,bucinius tik dalina,baigesi darbo praktika mes abi is vieno miesto jos ,,naujasis" is kito atsisveikino ir tiek,gryzus apsisasarojusi is laimes pasitinka savo vyra ir kaip niekur nieko nebuve ji ir vel mylinti...na manau yra zmoniu kurie puikiai moka vaidint ir tikrai nesuprasi kas yra kas...

51

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Tomas, 21 parašė:

na as manau jei abi puses yra pakankamai subrendusios, jie gali islaukti viens kitos, kad ir kiek tai uztruktu, jei draugyste nerimta, nors atrodo rimta, geriau niekur nevaziuot, o jei isvaziavai, tai is kart issiskirti big_smile na gal as cia per ziauriai pasakiau bet minti manau pagavot smile as pats dabar esu JAV ir nenoreciau, kad mano antra puse butu pvz Lietuvoj... viena panele mane paliko, kai buvau armijoj, jinai prisiekinejo, kad islauks manes, bet... tai kaip tokia panele manes islauks kai as isvaziavau metams? o jos cia parsivezti nera sansu...  dabar zinau, kad jinai neziurejo i viska rimtai, bet del jos as buciau bet ka padares... rimta panele tikrai nebutu taip pasielgus, tarpkitko viskas buvo idealu...

Klasusyk seni   o kur tu tarnavai siaiop idomu labai ka? wink

52

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

na nieko cia tokio tas issikyrimas, demesio trukuma galima kompensuoti telefono skambuciais, juk ne antarktidoje ar dziunglese bunat. as savo girla palikau 5 menesiams, tai istiesu labai geras isbandymas, jausmai aisku truputuka atsala, na gal ne kiek atsala, bet pasikeicia, nes zinai kad to zmogaus nera salia, ir jis nesibasto su draugais - draugem, o kitoje salyje. svarbiausia, kad neatsirastu kitu demesio rodytoju, taciau, kad ir kas benutiktu jei jausmai stiprus, o gal ne jausmai, o rysys stiprus ir yra noras laukti, tai ir islauksite JEI TIK PATYSTO NORESITE.
nesugeba tik bevaliai ir nesubrendeliai, trumpiau tariant - mazgotes (liecia tiek vaikinus, tiek merginas).
kad ir kaip sunku laukti, taciau pagalvokite, kaip bus gera kai ta diena ateis... glausi mylima zmogu prie sirdies, kaip vaikysteje glausdavai mylimiausia zaisla ir snibzdesi i ausi zodziu kurie bus tokie mieli ir tau ir kitam, o paleisti niekados nenoresi....

53

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Romualdas, 24 parašė:

na nieko cia tokio tas issikyrimas, demesio trukuma galima kompensuoti telefono skambuciais, juk ne antarktidoje ar dziunglese bunat. as savo girla palikau 5 menesiams, tai istiesu labai geras isbandymas, jausmai aisku truputuka atsala, na gal ne kiek atsala, bet pasikeicia, nes zinai kad to zmogaus nera salia, ir jis nesibasto su draugais - draugem, o kitoje salyje. svarbiausia, kad neatsirastu kitu demesio rodytoju, taciau, kad ir kas benutiktu jei jausmai stiprus, o gal ne jausmai, o rysys stiprus ir yra noras laukti, tai ir islauksite JEI TIK PATYSTO NORESITE.
nesugeba tik bevaliai ir nesubrendeliai, trumpiau tariant - mazgotes (liecia tiek vaikinus, tiek merginas).
kad ir kaip sunku laukti, taciau pagalvokite, kaip bus gera kai ta diena ateis... glausi mylima zmogu prie sirdies, kaip vaikysteje glausdavai mylimiausia zaisla ir snibzdesi i ausi zodziu kurie bus tokie mieli ir tau ir kitam, o paleisti niekados nenoresi....

Auksiniai zodziai smile

54

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Pritariu:)Savojo laukiau 10 menesiu,ir nieko,sulaukiau,norit tikekit,norit ne,bet buvau istikima.Galvojau sprogsiu is laimes,kai vel ji pamaciau,prisilieciau,pabuciavau...Tikarai geras isbandymas jausmams!Mums jausmai ne trupucio neatsalo,atvirksciai,isiziebe tikra liepsna:)!!Pasaka...

55

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Pritariu Romualdui... laukti tikrai sunku, bet tikrai imanoma. Naa, padeti kiek apsunkina demesio rodytojai, del ko kyla konfliktines situacijos su draugu, nes demesio rodytojai, jo paties drauguziai.

56

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

As commuteinu jau trys metai =] parvaziuoju labai ivairiai, seniau budavo kas menesi, dabar kartais nusitesia net iki 5-6 menesiu.
hmmm... dalykas cia tai sudetingas. Visaip yra buve ir visaip manau dar bus. Man tai kavila tureti akzkokius kanonus ar istatymus, netgi stereotipus, kai visa tai yra apie tarpusavio santykius.

Labiausiai tai mane gundo, kai griztu. Atrodo laukiu laukiu kol grishiu pas isrinktaja, o vat nueini i kluba ir taip galva sukasi wink

57

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

...virai niekada nepraleidzia pasitaikiusio sanco:)

58

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

..islaukiau savojo metus,kai buvo isvykes i Vokietija,bet gaila,kad jis nesugebejo net 5 men manes islaukti

59

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Vita, 23 parašė:

...virai niekada nepraleidzia pasitaikiusio sanco:)


ir moterys ir vyrai tokie patys deja sad

60

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Prase,prase vienas draugas,kad i uzsieni issivezciau.Nu padejau,darba jam radau,busta gera ir pigu,uzgarantavau seimininkams uz ji ir t,t O tas padirbo 2 men ir pute namo i LT,pas panele savo,su kuria apie 2 metus kartu gyveno.IR KAS PER VELNS TA MEILI YR JEI SHIRDI BADA KAP SU PEILES!!!  Pasimokiau,daugiau niekam nebepadesiu,tik sau blogiau pasidariau