21

Re: Nusprendžiau būti laimingu

Diana, 18 parašė:
Aglaja, 47 parašė:

...sako laimingi žmonės panašūs, o nelaimingi kiekvienas savaip..., o gal atvirkščiai...:::042
Na lyg ir aišku, kad būsi laimingas ar nelaimingas didžia dalim priklauso nuo paties žmogaus...tik ne visiems sekasi..., išeitų, kad kažką daro ne taip... , bet tada kaip?...


gal napasitiki savim? daug kam tai uzkerta kelia i tikslu igyvendinima ir laime... :V

Suleimanas, 42 parašė:

joooooo, Lorka, tu ir pavarei- jei nori naujo mobiliako, reiskia dar gyvas, o jei tenkiniesi senu- baigta, gatavas, lavonas, zombis.......einu nusipirksiu nauja debiluji  tlf- kas patars, koki tlf turedamas pats gyviausias buni?...... mat naujiems ratams bobuliu truksta.......


gyvas reiskia todel, kad tu pagalvosi kaip tai gauti, vadinas gyveni wink
o siaip, nebutona gi visko suvesti i materialius dalykus... na pvz busi laimingas susitikes sena gera drauga, kuris gyvena kitam Lietuvos gale... jei nera labai daug pinigu, o tu vis del to sugalvoji kaip ji aplankyt, tu velgi gyveni, nes tu galvoji wink

na apie ta laime del sutikto draugo,tai gal nekox pavyzdys.. :::818 ,nes kalbama apie gyvenimo laime,cia tas pats kas vyras sakytu"atsidariau saldytuva ir radau alaus,esu laimingas :::836 "

22

Re: Nusprendžiau būti laimingu

o ka, sitaip nesako? big_smile ir dazniausiai jie nemeluoja, nes bent tuo momontu buna laimingi wink ne visiems vienodu dalyku reikia, kad butu laimingas wink
na pvz ko tau reikia, kad butum laiminga? smile

23

Re: Nusprendžiau būti laimingu

na as pabusiu ta smerktina turbut,bent jau is to ka sako,ne is to ka galvoja :::819
man kad buciau laiminga reikia susikurti seima su geru vyru,pagimdyt vaika,ne geriau du big_smile ,paskui reikia kad tureciau gera darba,na ir tas koki turiu dabar yra geras,bet as jame dar tik pradedancioji,tai noreciau buti nr.1 jame..o jei apie artimiausia ateiti,yai noreciau kad praeitu gerai antraienis big_smile ,vaziuoju pasirasyti sutarti(darbo reikalai) ir jei viskas gerai,tai tada kelias i laime bus pradetas (na,cia sita jau man gegiau suprasti.. ;D )
va,tokios mano lames atrodo man paciai...

24

Re: Nusprendžiau būti laimingu

o jei viska labai lengvai gausi, netikiu, kad tokiu atveju busi laiminga wink p.s. cia tik mano nuomone wink ir mano poziuris i laime big_smile

25

Re: Nusprendžiau būti laimingu

as ir esu laiminga. kartais tik blogai jauciuosi. kartais tik liudna buna. laime - tai gyvenimas, meile, sveikata, draugai, seima, netgi materialine padetis, laime - tai issilavinimas, laime - tai pasirinkimo laisve, laime - tai dar daugiau. net nzn kas yra laime. zinau, kad nera zmogaus, kuris noretu buti nelaimingas. ko reikia buti laimingam? reikia pajausti, ko tau labiausiai truksta ir bandyti ta trukuma, ta tustuma uzpildyti.

26

Re: Nusprendžiau būti laimingu

laimingi yra tie zmones kurie yra dvasiskai turtingi, nes jie nedejuoja del yvairiu smulkmenu.

27

Re: Nusprendžiau būti laimingu

o as laiminga:D dazniausiai..=) nes kaip kazkas gerai sake, jei bent kartais nesijaustum nelaimingas, nesuprastum kada esi laimingas.. ir tikrai laime ateina is vidaus, is teigiamu minciu, teigiamo poziurio. ir man nesamone toks mastymas kad va, kai turesiu vyra, vaiku, gera darba, nama ir t.t. va tada tai busiu laimingas. nesamone. kai prisigalvojam sau tolimoooos ateities planu, kuriuos pasieke busim "laimingi" tai didziaja gyvenimo dali kuri praeina ju besiekiant ir jauciames nelaimingi.. nes va jau kai bus taip, tai bus gerai. o net ir juos pasiekus atsiranda nauju planu, kuriuos igyvendinus jau tiikrai busim laimingi.. man lb patinka pasakymas "Happiness is a journey, not a destination".. reikia megautis ta kelione, o ne laukti kol ji pasibaigs=)

28

Re: Nusprendžiau būti laimingu

Auste, 20 parašė:

o as laiminga:D dazniausiai..=) nes kaip kazkas gerai sake, jei bent kartais nesijaustum nelaimingas, nesuprastum kada esi laimingas.. ir tikrai laime ateina is vidaus, is teigiamu minciu, teigiamo poziurio. ir man nesamone toks mastymas kad va, kai turesiu vyra, vaiku, gera darba, nama ir t.t. va tada tai busiu laimingas. nesamone. kai prisigalvojam sau tolimoooos ateities planu, kuriuos pasieke busim "laimingi" tai didziaja gyvenimo dali kuri praeina ju besiekiant ir jauciames nelaimingi.. nes va jau kai bus taip, tai bus gerai. o net ir juos pasiekus atsiranda nauju planu, kuriuos igyvendinus jau tiikrai busim laimingi.. man lb patinka pasakymas "Happiness is a journey, not a destination".. reikia megautis ta kelione, o ne laukti kol ji pasibaigs=)

Gerai cia pasakei:::833

29

Re: Nusprendžiau būti laimingu

Esu laiminga smile kad ir kokia būtų niūri ir nesėkminga diena, visada tikiu, kad po jos ateis kita - šviesesnė. Manau nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Reik mėgautis kiekviena gyvenimo suteikta akimirka - gyvenimas trumpas, gyveni ir džiaugies wink reikia mokėti įžvelgti kiekvienoj situacijoj nors dalelytę gėrio - tada ir būsi laimingas smile ir apskritai, reik džiaugtis vien dėl to, kad gyveni, kad tau yra suteikta galimybė patirti neapsakomų įspūdžių, tik reik jų nepraleist wink

30

Re: Nusprendžiau būti laimingu

As tai jei pirmadieni koli islaikysiu tai busiu laimingas iki kito kolio big_smile

31

Re: Nusprendžiau būti laimingu

reika visai nedaug.. big_smile big_smile

32

Re: Nusprendžiau būti laimingu

laime suka mus visus,tik ja pastebek ir pasijimk,atiduok dalele laimes kitiems -kam jos truksta ,ilgai suprasi kad tai yra kazkas daugiau uz materealius dalykus ,kazkas tokio kur jau zodziais neivardinsi sito zodzio...

33

Re: Nusprendžiau būti laimingu

Vidis, 25 parašė:

laime suka mus visus,tik ja pastebek ir pasijimk,atiduok dalele laimes kitiems -kam jos truksta ,ilgai suprasi kad tai yra kazkas daugiau uz materealius dalykus ,kazkas tokio kur jau zodziais neivardinsi sito zodzio...


Zinai ta sena Madonnos gabala: "... Coz we are livin in a material world and I am a material girl..."? Kaip sakoma, ne piniguose laime, o ju kieky... Turesi pinigu - turesi viska viska viska. Turesi uztikrinta ateiti, busta, masina, zmona, milijonus meiluziu :-D ir t.t. Zmona galesi keisti nors ir kasdien, jei matysi, kad ji gyvena su tavim tik del tavo turto :-) Na, o jei visai atsibos jas keist, tai "varyk" per mergas ir vargo nematysi. Na, o meiles visada turesi is tevu, broliu, seseru ir kt. giminaiciu, kurie bet kokiu atveju, bus tavo kraujo rysys, o zmona - tai tik paprasta pana, su kuria kazkur susipazinai: jokio kraujo rysio, na nebent jusu kraujo grupe vienoda :-D :-D :-D

34

Re: Nusprendžiau būti laimingu

Aleksandras, 22 parašė:

Pries daug metu toks filosofas, jei neklystu Tacitas, yra pasakes "sumazink poreikius ir busi laimingesnis".
Ukisku pavyzdziu galiu paaiskint situos zodzius. Tarkim jei nori milijono ir jo niekada neturesi, visada busi nelaimingas, bet jei susimazinsi savo poreikius, ir noresi tarkim tukstancio, tu gali ji uzsidirbti ir buti laimingesnis, nes pasiekei ko nori. Sumazini poreikius - tampi laimingesnis.

pritariu, ta patis mintis yra issakyta ir kitais zodziais: "laime yra poreikiu ir galimybiu balansas"

35

Re: Nusprendžiau būti laimingu

Giedrius, 27 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:

Pries daug metu toks filosofas, jei neklystu Tacitas, yra pasakes "sumazink poreikius ir busi laimingesnis".
Ukisku pavyzdziu galiu paaiskint situos zodzius. Tarkim jei nori milijono ir jo niekada neturesi, visada busi nelaimingas, bet jei susimazinsi savo poreikius, ir noresi tarkim tukstancio, tu gali ji uzsidirbti ir buti laimingesnis, nes pasiekei ko nori. Sumazini poreikius - tampi laimingesnis.

pritariu, ta patis mintis yra issakyta ir kitais zodziais: "laime yra poreikiu ir galimybiu balansas"

Yra toks dalykelis. Kaip sako kiti: - Ziurek, kaip mes gyvenam! Petras turi masina BMW naujausio modelio, o mes - susikta Moskviciu... Bet... Paziurekim is kitos puses. Gal Jonas voobse neturi jokios masinos... Tai kas dabar laimingas, o kas ne? Paziurekim is tos puses: to vargso zmogeliuko poziuriu, ziurint i geresne puse - jis nelaimingas. Ziurint Jono atzvilgiu - jis laimingas. Tai kame reples? M? Atsakymas vienas: laimes niekada nebus gana... Ir to zmogeliuko atzvilgiu, reikia ziureti i Petra, kad siektum jo pasiektos laimes, o ne dejuotum, kad jis turi geresne masina... Tai va... Cia toks mano mastymas... Laimes niekada nebus perdaug, o bus tik permazai...

36

Re: Nusprendžiau būti laimingu

laimingi mes visi kai aplink mus mylintis ir suprantantys zmones, kurie visada salia ir supranta net tada kai tylime... l