21

Re: ka manote

taigi ir wyrai taip pat fotografuojasi.. apie juos niekas nekalba

22

Re: ka manote

Na prpazinkime merginu tokiu daugiau...arba ju paklausa didesne... big_smile

23

Re: ka manote

nu as tai nesiunciu ;D

24

Re: ka manote

yra puslapiu, kur zmones fotkinas ir deda savo fotkes ;] tiek vyrai tiek moterys. ju toks pomegis ir jie susikure i bendruomene kuri tuo uzsiima smile is tiesu kiekvienam savo.. as sakau, pabandykit ir suprasit koks tai jausmas, gal patiks ir uzsimanysit tuo uzsiimt big_smile

25

Re: ka manote

vargses cia kazkokios susirinke

26

Re: ka manote

na as turiu keleta nuotrauku, kur esu beveik nuoga. jas dar gal pries 5 metus dariausi ir grynai del idomumo. mano drauge norejo nusifotkinti ir viena grazia nuotrauka padovanoti vaikinui. bet kam nepozuosi, tai as buvau uz fotografa. o po to jinai mane paveikslavo. ir tikrai grazios nuotraukos, nevulgarios, bet as jas ir fotojuostele pas save laikau ir bet kam nerodau. is tikruju smagu i save paziureti, kaip seniau atrodziau, su sypsena prisiminti ta musu fotosesija big_smile

27

Re: ka manote

ma ne tau tikrai as tai taikiau smile
bet juk faina bus senatvei paziureti smile
o kol jauna tai gelima juk ir paisdykauti o kas jei ka pamatys, jei tam zmogui suteiks malonumo tai tik i gera smile

28

Re: ka manote

Egle, 17 parašė:

Tai jau taip...Nuo paneles priklauso wink O as asmeniskai isvis net neturiu tokiu genialiu minciu kaip fotkintis nuogai big_smile

Butent, labai gerai pasakyta... As prisidedu prie sio pareiskimo... wink

29

Re: ka manote

bet nuotraukos turi buti grazios, estetiskos, o ne sekso paveiksliukai. ir as tikrai bet kam nesiuntineciau ir i neta nedeciau.

30

Re: ka manote

Dovilė, 21 parašė:

na as turiu keleta nuotrauku, kur esu beveik nuoga. jas dar gal pries 5 metus dariausi ir grynai del idomumo. mano drauge norejo nusifotkinti ir viena grazia nuotrauka padovanoti vaikinui. bet kam nepozuosi, tai as buvau uz fotografa. o po to jinai mane paveikslavo. ir tikrai grazios nuotraukos, nevulgarios, bet as jas ir fotojuostele pas save laikau ir bet kam nerodau. is tikruju smagu i save paziureti, kaip seniau atrodziau, su sypsena prisiminti ta musu fotosesija big_smile

na vat as tam irgi pritariu. ir dar kaip sake mikapo, jeigu kas nors ir ras, tai tikrai nebus tragedija, pasidziaugs radiniu ir tiek ;] va blogiau buna, kai zmogus tampa izymiu ir turi tokiu fotkiu, kaip pvz prisimenu ta "scully" ir x-failu big_smile bet ir tai.. nu ir kas. pabuvo tos fotkes ir visi pamirso. ot didelio reikalo..

31

Re: ka manote

nu geriausia kai nuotraukas turi su savim, ir pati gali nuspresti kam rodyti o kam ne smile

32

Re: ka manote

butent dovile! smile tai keiciames fotkem ? big_smile

33

Re: ka manote

:::044:::044:::044

34

Re: ka manote

man nepatinka ir nieko čia malonaus neišvelgiu

35

Re: ka manote

as tai net neturiu tokiu fotkiu, tai ir problemos nekyla big_smile tiesa, viena karta panorau pasidaryt nuogos foto, bet ir siaip ne megeja fotkintis tuo momentu buvau, tai ir susilaikiau.... smile