21

Re: Deviu jo drabuzius...

sakoma jei nesioji kito zmogaus rubus (nebutinai mylimojo daznai megsta merginos skolinasi vienos is kitu) sugeri to zmogaus energija,sako kad tai nera labai gerai ardo to zmogaus  kaskokius laukus...na vaikino malonu kartais koki ruba uzsimest ,bet su kitais zmonemis nemegstu rubais kaitaliotis nepernesu kito kvapo ar kvepalu ar svetimos aplinkos,kad ir iskalbto bet jauciasi kad ne mano.....

22

Re: Deviu jo drabuzius...

niuzz bent jau ash taj kolkas netuliu mylimojo bet ziaurei patinka nesioti tecio man ziaurei perdideles maikes...na nezinau man taip ziotka su jais..

23

Re: Deviu jo drabuzius...

nium lbj patogu:D

24

Re: Deviu jo drabuzius...

Roberta, 24 parašė:

Man paciai asmeniskai patinka islovos islipus uzsideti jo baltinius ar maike,man malonus jo kvepalu kvapas ir malonu juos jausti arti saves... Aisku tai juk nekekviena diena,bet manau tai savotiskai smagu...

pati atsakei i sita klausima, ir as tau pritariu wink smagu

25

Re: Deviu jo drabuzius...

Karolina, 11 parašė:

niuzz bent jau ash taj kolkas netuliu mylimojo bet ziaurei patinka nesioti tecio man ziaurei perdideles maikes...na nezinau man taip ziotka su jais..

manau mylimo dar ilgai neturesi vaikeli wink big_smile

26

Re: Deviu jo drabuzius...

Nieko ypatingo :V

27

Re: Deviu jo drabuzius...

tai nepaprastai seksualu smile

28

Re: Deviu jo drabuzius...

Roberta, 24 parašė:

Na butu idomi visu nuomone,kodel merginoms patinka apsivilkti savo mylimojo maike ar baltinius,kai esi pas ji ar jis pas tave?

Manau tai susije su mylimojo kuno kvapu ir niekuo kitu. Kad ir kaip bebutu naturalus jo kuno kvapas yra vienas is mus labiausiai uzvedanciu veiksniu ( na zinoma ne tada kai ta maike jis nesiojo ir namuose savaite ir po to dar nuejo su draugais krepsini pazaist ja vilkedamas). Kai mano vaikinas isvaziavo i Indija 2 menesiams, pradzioje net miegodavau su jo maike... Juokinga gal bet kaip tai veikia!

Beje kas liecia kuno kvapa tai yra moksliskai irodyta, kad kuo pora genetiskai tolimesne ir kuo  tinkamesne "palikuoniu gamybai" tuo jiems vienas kito kuno kvapas yra malonesnis.
:?

29

Re: Deviu jo drabuzius...

kai draugavau su vienu vaikinu visuomet nesiodavau jo maikutes..kai budavo salta jo placius megztinius.. nuo issiskyrimo vis dar miegu su jo maikute..nors joje jau nesijaucia jo kuno kvapo bet pati maikute man primena tas dienas praleistas kartu.. nors jau turiu kita vaikina,niekda nenustosiu nesioti buvusiojo maikutes.. :[

30

Re: Deviu jo drabuzius...

Man ir labai patinka, kai nakvoji ne namie, miegoti su draugo maikute.:)

31

Re: Deviu jo drabuzius...

labai faina ryte apsivilkti jo marskinelius ar maikute ir eiti ruosti mylimajam pusricius:) arba \bunant vonioje jausti jo apkabinima, o persisvieciantis marskineliai ji jaudina:) merginai tai malonu, nes jauti jo kvapa, jautiesi jo paliesta, apkabinta.. turiu valentino dienai padovanotus jo marskinelius su uzrasu, kai pasidarys salta- apkabinsiu:) kai jis pas mane buna duodu juos uzsideti, kad nakti uzmigti su jo kvapu:)

32

Re: Deviu jo drabuzius...

seip malonu ir tiek...ir vaikinui malonu kai panike jo maikute padevi ;P

33

Re: Deviu jo drabuzius...

Net nežinau..Kartais malonu tai daryti ir viskas.Gal mergina vaikino buvo pasiilgusi,arba labai jau myli.

34

Re: Deviu jo drabuzius...

galbūt merginai tiesiog malonu,arba labai myli savo vaikiną ir nori su juo visada būti

35

Re: Deviu jo drabuzius...

man tai sexualu, smagu ir kazkas artimo smile su mylimo vaikino megztiniu tarsi silciau nei su savo, o maikes vilioja laisvumu.. :::008

36

Re: Deviu jo drabuzius...

nesuprantu,kas cia gali but keisto,jei merginai patinka uzsivilkt savo vaikino marskinius ar maike.Tai normalu-jauti sau brangaus,artimo zmogucio kvapa arti saves;jauti tai,ka jis vilkejo ant savo kuno...manau,vaikinui malonu matyt tuos marskinelius ant mylimosios kuno ne vien tik del to,kad ji nuoga...jis jauciasi vyru wink...

Beje,Laimi,dazniausiai pana vilki vaikino marskinelius,nes jos rubeliai butu per anksti jam wink