121

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Ina, 18 parašė:

teko ne karta matyti kaip merginos susitikusios buciuojasi,,,drauges,, arba kai susitinka chebra o viena klausineja kitu kuri noretu su ja laiziakeli numest.. nu gal ir nieko,, bet jau labai issaukiantis elgesys... :::740

paaugliskos kvailystes siekiant demesio, todel ir issaukianciai.. kai yra jausmas, issauktinumo nebelieka..

122

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

na paprastas buscinukas tai nemanau kad yra paugliska tai tiesiog artimos siltos draugystes issireiskimas cia tas pats kaip ir paneles eina susikabinusios tai dar nereiskia kad jos yra lesbietes, o tiesiog geros drauges,seserys, puskes... Tokie dalykai parodo zmogui koks esi brangus kad ir paprastas bucinukas ar ejimas uz rankus susikibus smile beja cia mano nuomone ir nenoriu to cia iteigti. :::b26

123

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

ar vyru susikabinimai ir buciniai taip pat yra tik geri draugai, broliai ar pusproliai?

124

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Ana, 18 parašė:

sugalvojau dar viena klausima,bet jei jau kalbame atvirai,tai kalbame:)jis skirtas ir panelem ir vaikinam,kurie cia yra uzeina :::822Jei pvz vaikinas uztiktu savo panele su kita kartu darant kazka lovoje(ne kortom zaidziant) ar jis prisijungtu prie ju,jei to noretu jo panele?Ir kaip i tokius veiksmus aplamai reaguojate?:::629

Na noreti norecaiu,bet istikro kaip istikro nzn,kazkaip ir tokei dalykai patinka ir ne,nzn kaip butu kaip mergina mano kokia taip pasielgtu sunku pasakyti tai

125

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Tomas, 32 parašė:

ar vyru susikabinimai ir buciniai taip pat yra tik geri draugai, broliai ar pusproliai?

Gaila bet mano manymu tai toks elgesys tarp vaikinuku tai tabu...taip negalima daryti(mano taip dauguma,o as manau jei zmones taip nori tegul as tai kai susitinku su draugem nesibuciuoju atrodo man asmeniskai kvaila)..kaskada su broliu diskutavome ta pacia tema,kad sitoks elgesys lietuviams dar nera priimtinas jis labiau sokiruoja...

126

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Vaiva, 19 parašė:
Tomas, 32 parašė:

ar vyru susikabinimai ir buciniai taip pat yra tik geri draugai, broliai ar pusproliai?

Gaila bet mano manymu tai toks elgesys tarp vaikinuku tai tabu...taip negalima daryti(mano taip dauguma,o as manau jei zmones taip nori tegul as tai kai susitinku su draugem nesibuciuoju atrodo man asmeniskai kvaila)..kaskada su broliu diskutavome ta pacia tema,kad sitoks elgesys lietuviams dar nera priimtinas jis labiau sokiruoja...

Tikrai, čia jau nepalyginama - lyčių lygybei šiuo klausimu ne vieta smile

127

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

gal yra merginu , paneliu kurias domina iwairepusiai sankykia su tos pacios lyties atstove ??/ prasom rasyti laiskus man privaciai tongue laksiu :*

128

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

esu tai dariusi.ir daugiau

129

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Amanda, 13 parašė:

esu tai dariusi.ir daugiau

Oho, kokiame amžiuje tokia patirtis :::608 Čia tarp bendraamžių eksperimentavot?

130

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Marius, 23 parašė:

Siaip sake lezbietes yra karstos yikes Oh paimciau tokia vistiek big_smile

tokiu atveju butum prievartautojas, nes lesbieciu vyrai nedomina big_smile

is tiesu tai nenoreciau matyt kaip merginos laizosi, o tuolab dar daugiau. apie vaikinus is vis kalbos nera... butu slykstu :::a36 pati nebandziau ir nenoriu bandyt, man nepatinka net apkabint merginu :V as visom keturiom uz vyrus smile

131

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Na, aš pati esu homoseksuali ir ką? Manęs nebuvo išprievaratvę, turėjau vaikinų ir jei norėčiau - laisvai susirasčiau ir dabar [norinčių netrūksta]. Vyrais nenusivyliau, smegenų pas mane pakankamai, kad susivokčiau realybėj.O ir išvaizda nesiskundžiu smile Nemanot, kad orientacija gali būti įgimta? Nepagalvojot apie tai? smile

132

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Visishkai su tua sutinku Meri!  as irgi nebijau ir nesigedinu esu buciavesis su simtais merginu ir man tai patinka nes as gimiau toks , ir aplamai man vienodai rodo ka mano apie tai visuamene.

Lygei taip pat kaip kad ir tau vienodai rodo. Niekas neturi gedintis del to kas esas smile

kartais tikrai tie prietarai uzknisa juk ne akmens amziui gyvename bet mastoma vis dar primityvei.


Ysivaizduakime transfetisizmas skaitomas kai vyras rengiasi moterishkais rubais na klasifikuajama tarp sexualiniu nukrypimu ...

debar perzvelgiu per paskaitas studentu auditorija vos ne tredzdalis paneliu studenciu apsirengusios vyriskais rubais vyriski dzinsai kelnes marskinei smile  oi kiek daug sexualiniu iskrypeliu?

Dvi nuagos paneles nejauciancios konkurencijos  dar pasiglamonedamos YES! smile grazu gerai noriu

Ysivaizduakime du barzdoti vyrai ... tfu pedarasai!  (?) he he he ... smile

Meri manau tu esi Bi sexuali  labai gerai 50% daugiau potencialiu sexpartneriu smile



133

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Na, aš homoseksualė ir to visai nesigėdinu. Galų gale man priimti ir tie transekslualai ir gėjai ir visi kiti, jūsų žodžiais tariant, iškrypėliai big_smile Jei tarp partnerių yra stiprūs jausmai, tai kodėl jie turėtų tai slėpti? Jei aš noriu, galiu vidurį gatvės pasibučiuoti su savo mergina. Manau čia visa problema yra pačioje Lietuvoje - tolerancijos trūkumas pastebimas kasdienybėje ir pačiuose natūraliausiuose ir paprasčiausiuose dalykuose smile

134

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Man viena karta taip buvo, kai per draugo gimtadieni pirti, prigerusi mergina pradejo mane buciuoti, vos ne laiziaka mazdau...pfu kaip buvo slykstu. Manasisi tai labai juokesi....

135

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

vienas dalykas yra tolerancija kitiem, antras viesu imtimiu ir privaciu dalyku laikimas viesai.(pagarba kitiem) net jeigu ir labai jau popoleri visiems priimtina heterosexuali porele pradeda viesoi vietoi elgtis imtimei tai daugely trigdo.

Kad butu dar aiskiau mes juk neshikame vidury aikstes viesoi vietoi nors ir i maisely ar kibira  tai tiesiog zmones trigdo nes tai intymus privatus reikalas.

Pavyzdziui jei as sedziu restorane valgau ir salia kasnors pradeda elgtis imtymei, man neydomu ar ten gejai ar lezbietes ar heterosexualai mano elgesys ju atzvilgiu visada vienodas : oh com on get a rum!!!  ispilciau stikline vandens ant ju.

Beto nereikia pamirsti tai kas patinka tau ir tai ka tu dievini myli nebutinai patinka visam likusiam pasauliui.  fan gal man patinka pagyvenusios damos ir debar ysivaizduak as visu akivaizdoja kisu mociutei i burna savo liezuvy  ups! istraukiu dantu protezus ir toliau metau laizeka ... yikes)

WTF? ka diskriminuajate mane? kaip sexualine mazuma? he he he smile 

Na man irgi teko buti pabuciuatam visu liciu ir pakraipu atstovam, bet as niekada ne zeminau tos asmenybes galima ir su pagarba tam asmeniu atsakyti: sorry its not realy my thing, but thanks for your ofer, thats sweet of you smile

Net jei ir patinka man asmua (of cause ill eat the Beaver beef  hell yea!) as niekada gyvenime jokiom aplinkybem viesoi vietoi to nedarysiu ir net nesnekesiu apie tai, neprasiziosiu net artimiausiam draugui.

Swedijos princese Viktorija pazysta savo fitness trenery 7 metai, per ta laika nerasi nei vienos nuatraukos kad bent rankutem jie butu susikabine. I balius ateina atskirai ir iseina atsikrai. Visai nesenei visos liaudies ilgai lauktam dziaugsmui gal kelles savaites atgal viesai per TV radia ir visus laikrascius pasiskelbe kad jie tuaksis ir vestuves bus 2010 vasara deja karaliskos vestuves kainuaja milijonais ir reikalauja milzinisku pasiruasimu ....

tai va kiek is jusiu tiki kad jie per ta laika nei karto ne dzin dzin? smile

Tai va patarimas visom sexualinem mazumom ir daugumom elkis kaip princese ir zmones tave gerbs kaip princese, jei tu kaip suva laizysies gatveje tai mano akyse busi sliundra kale nepriklausomai su kua tu ten laizaisi.

Jei nori sexualines laisves ir manai kad tavo sexualinis gyvenimas yra tavo asmeninis reikalas tai ir laikyk tai asmeniskai ir privacei.

Yra tarp zmoniu milzinisku skirtumu ir paprociu: ar zinote kad musulmonai nusishike ne popierium shikna valo, bet su ranka ir vandeniu nusiplauna?

mum bjaurus ju budas, jiem mes nelabai svarus atrodome, bet apie tai nelabai kas zino ir nera problemu nes tualetas kolkas dar vis privatus ir imtymus reikalas viesai nedemomstruajamas.









136

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Esu pasibuciavusi,visai normaliai smile)

137

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Esu buvusi su paneli ir net visai nesigediju smile

138

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Above, 14 parašė:

Esu buvusi su paneli ir net visai nesigediju smile


nu jau tau pienbure "lezbe" tokiu metu :?

139

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Fiodoras, 27 parašė:
Above, 14 parašė:

Esu buvusi su paneli ir net visai nesigediju smile


nu jau tau pienbure "lezbe" tokiu metu :?

Pritariu :::346

140

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Dovydas, 16 parašė:
Fiodoras, 27 parašė:
Above, 14 parašė:

Esu buvusi su paneli ir net visai nesigediju smile


nu jau tau pienbure "lezbe" tokiu metu :?

Pritariu :::346

neturi vaika ka daryti tai ir kisa pagalius sau i subines