1

Tema: Neiseina atkeist, kad rodytu nuotrauka

Skiltyje "mano foto"  buvau nustaciusi "nerodyti mano mini foto", bet dabar nebegaliu atkeist, kad vel rodytu nuotraukas, kai bandau nustatyt, kad pakeistu i kuria nors foto, psl normaliai nepersikrauna, bet ismeta kazka tokio:

"Warning: copy(/mnt/ns5/photo_base1/public_html/mini/320/691320.jpg) [function.copy]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/fantom/public_html/mymini.php on line 16

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/home/fantom/public_html/mymini.php:16) in /usr/home/fantom/public_html/mymini.php on line 66"

2

Re: Neiseina atkeist, kad rodytu nuotrauka

Ir as to paties noreciau paklausti hmm

3

Re: Neiseina atkeist, kad rodytu nuotrauka

Problema su mini nuotrauka, yra nustatyta viena o rodo visiskai kita, sena sena foto. teoriskai pasikeite taciau praktiskai ne. na jeigu as ieskau saves, per smulkia paieska, mano anketa rodo su ta, "nauja" (nustatyta pries pora menesiu) mini foto, taciau jeigu mane rodo pirmam puslapy arba tiesiog tarp visu prisijungusiu ieskau saves, tai randu su sena mini foto. Nustatymuose rodo kad mini foro viena o rodo kita. Galite gal isspresti tai?! :::201

4

Re: Neiseina atkeist, kad rodytu nuotrauka

Žinoma problema. Ieškom kas gali būti negerai. Artimiausiu metu tikimės ištaisyti.