41

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

Paulius, 21 parašė:

ligitele, supranti, merginos renkas tik grazius vaikinus o as esu nelabai grazus ir nebezinau kur ieskoti, tesiog jauciu kad teks gyventi vienas su sudauzyta sirdim. kartais buna labai labai gera vienam, bet kartais ne nes as noriu tureti seima ir t.t. sunku patiketi kad meriginos bega susranda kita, o mane kaip sksle palieka ant ledo...

tai kad nesi toks jau negrazus, buna baisesniu, patikek wink vaiksciok i sporto kluba, apsirenk stilingai, plaukus pasitvarkyk (pas kokia jauna sustra kirpeja), zele ten ir panasiai smile ir domekis viskuo, skaityk daug knygu, ziurek daug filmu, eik i visokius renginius, sypsokis visoms ir pamatysi - viskas bus liuks, tik issirinkt beliks ;)pasitikek savimi, isikalbek, kad fainas esi ir idomus wink

42

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

aciu visiems uz patarimus

43

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

arbu vyras susirask gal bus lengviau smile)

44

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

Pauliau Pauliau,spesi dar tu panu paturet smile ,o jei rimciau-nereikia ieskot,pati atsiras wink jei liudna jos belaukiant-pasistenk nebuti vienas,buk su draugais,juk tokiu tikrai turi wink

45

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

va kad ju taip pat nera

46

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

tai zmogau tau tada visai blogai o bent armijoi buvai?butu tikru vyru  padare smile))padare! xi xi xi

47

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

Goda, 15 parašė:
Egle, 16 parašė:

Pauliau jei zinociau ka darai gal ir pasakyciau ka blogai darai ;] bet kai nzn ka darai tai nzn ir ka blogai darai ;]

P.S. Goda nemanau, kad jis beviltiskas ;]

matai man tiesiog atrodo beviltiski zmones tie kurie iesko(ar bent bando ieskot) antros puses kitu pagalba. smile taip patarimu galima klaust..:)ir jie KARTAIS padeda. bet tiesiog..manau viska reikia savo jegom daryt o ne kitu nuopelnais.juk jei visada tau kazkas sakys ka ir kaip daryt tai taip neprasisuksi gyvenime veliau:)

15 metu tau, vaikuti, tavo amziuje tik "krutu" kultas wink  labiau pustu striukiu, daugiau keismazodziu , o jei dar nusispjauna kas tris zodzius smile  o jei dar prisigeria kas antra vakara ir patvarko visas tavo drauges, na tai isvis kietas wink

idomu, ka laikai kieta pana smile ?


Pauliau>>> supranti, normaliu merginu nedaug, jos pasislepusius, vaiksto i paskaitas, bibliotekas, uzsimineja visuomenine veikla, bet tokiu labai nedaug. Tad tradiciskai tau reikia taikyti i eilines merginas, kuriu yra 95%.

Tad:

1. Pradedi sportuoti
2. Lankyti sokius
3. Keiti sukuosena, nesvarbu, kad butu grazi ar dabar, svarbu, kad butu padazyta, tipo kruta.
4. Rubai
5. Eini su chebryte i kluba, pries tai isgeri degtines ant drasos, tik nepersistenk wink
6. Sedi prie baro, statai isgerti ir viskas normaliai wink


na, o jei tau nereikia tokiu merginu, kurios sudaro 95 % ar daugiau mases, tai
vistiek, sportas, sokis, stilius, sukuosena, gal tik maziau kruta wink , daug visuomenines veiklos, pinigai irgi nepakenks... supranti, su laiku vyru verte kyla, moteru krenta. Tavo tik pradeda kilti smile

Tokios kaip Goda 15, ka, joms pradzioje gerai, turi Kruta ciuvaka, pastato pora alaus, ir joms gerai, veliau ziuri merginos, ar gali buti potencialus vyras, tad tinka visiskai kitas savybiu rinkinys. Svarbiausia visada visur buk aktyvus ir ismesk baimiu ar parkiu jausmus. Jei merginai nepatikai, taip ir reikia, kitai patiksi, svarbiausia nulis gruzo ant dusios, ir pamatysi, kaip viskas pasikeis smile

Megaukis procesu, megaukis paciomis merginomis, ju kabinimu, ar net nenukabinimu. Net megaukis savimi smile
Supranti, tai kas teisinga, nevisada teisinga. Kartais teisinga tai, kas neteisinga. O tai galioja ypac bunant su merginomis. Dazniausios vaikinu vyru klaidos, tai daryti ir buti teisingu. Juk merginoms labiausiai patinka "romantiski blogiukai"

48

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

man tai didziausia problema yra pinigai smile niekur neiseina nueit. Panos sededamas namie nepasikabinsiu. O turiu darba. Gyvenu su dar 3jais zmonemis is musu 4 tik 2 dirbantys. Kiti suda malantis. Tai wa.. gyvenu kad isgyvent o apie naujas pazintis sunku kazka pagalvot. smile Bet kartais pavyksta susipazint. tik is tu pazinciu nekas gaunas sad per draugus pasikviest kazka i svecius smile kad ir ta pati filma koki paziuret smile ar siaip pasisneket smile visokiu panu buna.

49

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

Tai noriu surast mergina,patarius ieskotis kitur,tik ne internete wink)))