81

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Ka cia tau ir bedaryti? Reikejo ka nors "daryti", pries gulant i lova su juo... Itariu, kad tas vaikelis, taip vadinamas "netyciukas" gavos... Netikiu, kad jus ji planavot... Taip, kad net nezinau, ka tau daryti... Ne vien bachuras turi galvoti apie apsaugos priemones... Nepyk, jei tikrai jus ji planavot... Tada jau tu virsutiniu mano eiluciu neskaityk...

82

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

ten tas didelis vaikas tai drauges,bet yra ir manoji mazyle

83

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Ooo viena kart tavo vaika pamaciau..grazi foto labai...kad taip visada butu rami smile miela akims toks vaizdelis..

84

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

vaikas kartais ne i teti? big_smile

85

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Ingrida>koks skirtumas i ka bet kaip mielai atrodo...

86

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

taip taip mano mazoji lb panasi i teti,daznai tai sakau savo uosvienei nes ji galvoja kad ta vaika palangoj pasidariau. geriausia buvo kai jos sesuo,kuria laiko idealu ir klauso atejo ir pasake "SIAUBAS,NU TOKIO PANASUMO I TETI DAR NESU MACIUSI" tai tox juokas paeme big_smile

87

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

nepyk, Marija.. bet man mazi vaikai tai panasus tik i mazus vaikus :V nei i tetes, nei i mamas, i nieka, kadangi bruozai nesusiformave :?kai tas vaikas bus bent 2 metu, tada ir galesi ieskot kazkokiu panasumu :?

88

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

na bent truputi kazkiek turi panasumu

89

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Nijolyt, vat as papriestarausiu tongue taip, viskas keicias ir panasiai...bet va, mano puskes vaikas, tai grynas tetis buvo, kol leliukas buvo dar...o dabar...tetis su trupucio mamos :Dman pvz, Marijos mergyte laabai panasi i teti :?

90

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Marija, 20 parašė:

mielieji turiu didele beda ir labai noriu jusu patarimo. turiu drauga,as jau 7 men nescia ir jis nenori manes nei vesti nei islaikyti. per prievarta priverciau ji kartu gyventi ir dirbti. db turiu eiti ieskoti darbo nes beveik ka jis uzdirba isleidzia pramogom. ka man daryti? as ji lb myliu bet nesinori palikti. ar yra budu kaip ji pakeisti?


prievarta nieko nepasieksi!! o dar su tokiu stabdziu jis tau kaip plyta ant kaklo prirista plaukiant sraunia upe  db jis viska isleidzia paskui viska isleis ka pati uzdirbi, turesi islaikyti visus du ir pacia save;D geriausias vaistas spirk laukan paskui gal po kokiu metu atsituokes bet priimti neskubek gerai isbandyk ar vertas kad galetu gristi

91

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Na as galiu pritarti tai nuomonei kad vaikai gimsta iskar su tevu bruozais tik su laiku jie biski pasikeicia. Mano sunus tik gimes buvo kopija tetis o dabar daugiau i mane bet tecio bruozu vistiek yra islike

92

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

o dieve!kur tu ten vargsele papuolei?mesk tu ji per borta ir kuo greiciau...ir ka tu sau dar galvoji!?siaubas!o tai kur tavo tevai?ka jie nemato?yra zinok ir geru vyru,pamatysi sutiksi kita zmogu,kuris pamils ne tik tave,bet ir tavo lelyte!bet ta benkarta grusk lauk!

93

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Marija, pirmiausia tau pačiai keistis reikia. Ir nustok verkti, kad tu be jo negali. Sorry, bet aš atvęs neužjaučiu. Pati kalta.
Turėtum valios, būtų viskas kitaip.

94

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

zinai as taip pat galvojau.bet po skirybu su draugu jauciuosi puikiai,tik pradzioj buvo sunkoka,dabar esu vienisa mama ir mums niekas negadina nervu.ir dar atsirado gerbeju.mesk tu ji dabar nes as praleidau veltui tris metus tai tu buk protingesne.ir dar pasakysiu is tos dideles meiles per ilga laika tokiu kanciu pavirsta neapykanta,nors man taip atsitiko.:::608

95

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Marija, 20 parašė:

mielieji turiu didele beda ir labai noriu jusu patarimo. turiu drauga,as jau 7 men nescia ir jis nenori manes nei vesti nei islaikyti. per prievarta priverciau ji kartu gyventi ir dirbti. db turiu eiti ieskoti darbo nes beveik ka jis uzdirba isleidzia pramogom. ka man daryti? as ji lb myliu bet nesinori palikti. ar yra budu kaip ji pakeisti?

palik netemk gumos Buk isdidi bet neakla
Zmones keiciasi bet retai

96

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Baik gyvent svajonem, nebusi laiminga jai taip galwosi..