61

Re: Nekviesta meile

o man  nepatinka nei lietuviski  nei  lotynu amerikietiski:::a36 daug fontano ir suduzusiu  sirdziu  ir visur  siuzetas panasus

62

Re: Nekviesta meile

Egle, 18 parašė:

O man kaiptik atrodo, geriau nei tie kvaili meksikietiski serialai... ;>

Na, aš kalbėjau apie aktorių darbą, o gudrumu jokios tokio tipo juostos nepasižymi.

63

Re: Nekviesta meile

Kodel? Gi musu kasdienini gyvenima atspindi smile O as ir kalbejau apie aktoriu darba... Nes man kazkodel lietuviu patinka labiau... smile

64

Re: Nekviesta meile

martyna pritariu del temperamento. pvz vokieciu filmai visai nieko bet vis tiek man ten truksta kazko. o prancuziski filmai per daug jausmingi... cia as bendrai apie vaidyba... bet jei nemoki isvis vaidint...perteikt visko idomiai... tai geriau isvis nevaidint, mano nuomone wink

65

Re: Nekviesta meile

man tai nepatinka "nekviesta meile",kazkox lekstas man jis...is tikro tai niekada jo taip rimtai ir neziurejau...va, "gimines" tai buvo kitas reikalas...

66

Re: Nekviesta meile

man tai patinka labai stebeti kaip I.Jankauskaite vaidina man ji labai itikinamai viska daro, nei tikri aktoriai...

67

Re: Nekviesta meile

Vaiva, man I. jankauskaite irgi labai patinka... Isvis ji man super zmogus atrodo ir vaidna tiesiog, labai labai... ner ko prikisht;)

68

Re: Nekviesta meile

Ziuriu..bet siaip lietuvisku nemegstu... smile

69

Re: Nekviesta meile

na as tai lieku abejingas tokiems lietuviu tvariniamsk aip serialai smile
>> kelis karttus paziurejau, tai matesi kad kazkaip nenaturaliai vaidina, ypac ta juste,
> na vienintele man ten labai patinkanti aktore tai Larisa Kalpokaite smile prikolna moteruke smile)
>> o jei norit pasiziureti gera seriala tai rekomenduoju Greys anatomy (jei nesugebat parsisiusti tai ziurekit per lnk) as kai uzsikabliavau tai jau 3 sezonus suvirskinau :-)

70

Re: Nekviesta meile

patinka man tas serialas....vaidina itikinimai.....
zodziu lietuviskas kinas neblogas...:::719

71

Re: Nekviesta meile

Na nera jis jau toks geras bet kai nera ko ziuret pasiziuriu smile

72

Re: Nekviesta meile

Pradzioj buvo idomus serialas, bet dabar labai veiksmas istystas ir jau atsibosta zet. I savaite karta isijungiu, o nieko naujo neparodyta...

73

Re: Nekviesta meile

ziuriu vien todel kad lietuviskas.. patinka tik Inga ir Larisa.. visa kita tik labai seip sau... o jau Lina/Laura (ar koks ten jos vardas) tai visai nieko gero...

74

Re: Nekviesta meile

nepatinka visiskai.. tongue