21

Re: pasikeleliai...

Edvardas, 24 parašė:
Viktorija, 24 parašė:

daznai buna kad  tylius zmones laiko pasikelusiais nes mano kad per prasti esam bendrauti......

didesnės nesamonės dar negirdėjau..

o man kaip teke kaip tu pasakei "nesamone" susidurti!!

22

Re: pasikeleliai...

hmm... keistas mastymas.... galbut "pasikeles" zmogus tiesiog nenori susidet su bet kokiais.... kodel asmuo turi bendraut ir su tais kurie ne prie sirdies... kas blogo jei asmenybe atsirenka su kuo, galima sakyti, susidet? jei zmogus sunkiau prieinamas, jis jau pasikeles? galbut jis iskeles tam tikra kertele kitiems, ragi tai blogai? jis verina save... zinoma kas per daug tas nesveika, bet siaip ar taip obkjektyvus saves vertinimas dar niekam neisejo i negera....

23

Re: pasikeleliai...

ramune, saunuole! dar karta isitikinu, kad amzius nera proporcingas protui wink pritariu tau

24

Re: pasikeleliai...

Ramunė, 15 parašė:

hmm... keistas mastymas.... galbut "pasikeles" zmogus tiesiog nenori susidet su bet kokiais.... kodel asmuo turi bendraut ir su tais kurie ne prie sirdies... kas blogo jei asmenybe atsirenka su kuo, galima sakyti, susidet? jei zmogus sunkiau prieinamas, jis jau pasikeles? galbut jis iskeles tam tikra kertele kitiems, ragi tai blogai? jis verina save... zinoma kas per daug tas nesveika, bet siaip ar taip obkjektyvus saves vertinimas dar niekam neisejo i negera....


Pikiai parasiai... Sutinku su tavo nuomone...LIUKS!
Tikrai mazai 15 metu mastanciu taip kaip tu....

:-D

25

Re: pasikeleliai...

Na manau ir pati mazai kuom skiriesi nuo savo klasiokeles big_smile

26

Re: pasikeleliai...

Be to daznai zmones maiso pasikelima ir savimi pasitikejima smile Jei zmogus yra drasus, turi savo nuomone, savo stiliu, yra komunikabilus tai reiskia jis pasikeles? Nemanau. Nereikia tokiu zmoniu vengti,jiems pavydeti, juk gyvenime niekas netrukdo ir tau savyje issiugdyti pasitikejima bendraujant su tokiais pat zmonemis ir ne tik smile

27

Re: pasikeleliai...

Zmones kurie yra pasikele manau nori visiems yrodyti kokie jie grazus zmones ar kazkas panasaus smile  man tokia savybe patinka ;] bet zinoma neperdaug galima puikuotis savimi ir belekiek keltis

28

Re: pasikeleliai...

Karolina, 11 parašė:

niuzzz ka manot apie pasikelima?ah taj ziaurei nemegstu tokiu zmogeliu tuliu tokia viena padruske pasikelusi klasiokele dieve kaip ash jos nevirskinu kai ji ateina su kablais pasileidusi plaukus niu zodziu fifa...

kaip nekenciu kai taip sako!!!! negaliu pakest! tai kad vaikstau voisada palaidais plaukais ir su aukstakulniais tai reiskias esu pasikelusi? matosi kad dar esi nesubrendusi, ir isvis zinai ka reiskia zodis pasikelimas? tikrai dar ne...ziurek kad pati po kiek meteliu vaiksciosi su tais aukstakulniais ir pasileidusi plaukus
;D;D;D;D;D

29

Re: pasikeleliai...

kiekvienas zmogus skirtingas..daug buvo pasakyta cia geru minciu...mes turime teise pasirinkti siu kuo bendrauti..bet jei siu kazkuo nenorime bendrauti,nesame drasus,ar tiesiog reikia laiko kad pradetum bendrauti argi toks zmogus pasikeles..
manau ne....pasikeles tas kuris kel;ia save auksciau visu,kitus zemina...ir giria tik save...manau tokiu daug kas nemegsta...gal tavo drauge ir fifa,bet ji laiminga,jai gerai taip kaip apsirengusi,ji jauciasi savimi....ji juk nekalta,kad tau tai nepatinka....negi visos panos siu kablais ir paleistais plaukais tave nervina?

30

Re: pasikeleliai...

nieko nemanau... nebendrauju.

31

Re: pasikeleliai...

ash tai zhinau, kad esu ragana ir man gerai =DDD

32

Re: pasikeleliai...

isvis pirma paziurekit i save tada kitus pasikelusiais laikykit 

33

Re: pasikeleliai...

cia kaip kas suprata ta pasikelima smile as laikau pasikelusius tuos kurie ant kitu varo kad jie perprasti as kazkas panasaus smile o tylenius daugiau pakalbinus jie jau nebetyli gi , jie tik tyleniaij o ne nebiliai  smile

34

Re: pasikeleliai...

smile  zmones.. ka jus ishvis suprantat apie pasikelima...? ogi nieko... pasikelusiu galie apaukti zmogu kuris visishkai toks nera..!!! buvo etapas kai mane mokykloj irgi vadino pasikelusiu nes as neturejau laiko per pertraukas nieko neveikti, neturejau laiko eiti su klasiokais parukyti ir pasneketi apie nieko.. neturejau laiko nenuoshirdziai shnketis apie nieka... uzsiemiau prasmingais reikalais nei neveikti nieko.
Todel kita karta pries vadindami zmogu pasikelusiu pamginkite pabendrauti su juo. nes kitaip ir patys galite buti ishvadinti pasikelusiais ir nezinia uz ka.. smile

35

Re: pasikeleliai...

O BUNA IR NEDRASIU ZMONIU KURIEM SUNKU PRISITAIKYTI!!!!!!!!!:P

36

Re: pasikeleliai...

kekvienas zmogus yra savaip pasikeles...nori pasakyti kad visos fifos pasikeliusios istikruju nea...pvz: as rengiuosi fifisku stilium bet as istikro nesu pasikelusi..tik kaj labai visi uzknisa:)

37

Re: pasikeleliai...

Karolina, 11 parašė:

niuzzz ka manot apie pasikelima?ah taj ziaurei nemegstu tokiu zmogeliu tuliu tokia viena padruske pasikelusi klasiokele dieve kaip ash jos nevirskinu kai ji ateina su kablais pasileidusi plaukus niu zodziu fifa...

na zinok tas pasikeles kiti nejaucia kad pasikele jiem parasciausei atrodo normalei bendrauji ir tiek

38

Re: pasikeleliai...

man tarkim wajkinaj pasako labas ar panasiai mokykloj ar gatwej ir as kaikuriems nieko neatsakau ir laiko pasikelusia
cia tikra kwajlyste lajkyti pasikeluse jej nieko neatsakaj nors su kaikuriomis pasikelusiosmis merginomis randu daugiau kalbos nei su paprastos ir pati esu truputuka pasikelus ir del to nesijaudinu smile

39

Re: pasikeleliai...

Andreja, 17 parašė:

man tarkim wajkinaj pasako labas ar panasiai mokykloj ar gatwej ir as kaikuriems nieko neatsakau ir laiko pasikelusia
cia tikra kwajlyste lajkyti pasikeluse jej nieko neatsakaj nors su kaikuriomis pasikelusiosmis merginomis randu daugiau kalbos nei su paprastos ir pati esu truputuka pasikelus ir del to nesijaudinu smile

na tai tada poto veliau pradet jaudintis kai pradesi nebetureti draugu ir pan ir kai liksi del to viena be draugu smile

40

Re: pasikeleliai...

Karolina, 11 parašė:

niuzzz ka manot apie pasikelima?ah taj ziaurei nemegstu tokiu zmogeliu tuliu tokia viena padruske pasikelusi klasiokele dieve kaip ash jos nevirskinu kai ji ateina su kablais pasileidusi plaukus niu zodziu fifa...

Juokingi man tie pasikalimai,manau tai laikina ir tavo draugė pirma ar vėliau nusileis ant žemės .