161

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Neskubek gyventi, gyvenime viskas vyksta leciau, nej pro zydrus akinius big_smile big_smile big_smile

162

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Dovydas, 16 parašė:
Jurga, 18 parašė:

Neskubek gyventi, gyvenime viskas vyksta leciau, nej pro zydrus akinius big_smile big_smile big_smile


Rozinius ,rozinius...

ai pala geltonus gal :::346?

163

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

tavo vardas kaip siknoi plaukas

164

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

na zinokit, RIMTAI , IR AS SU TOKIA PROBLEMA SUSIDURIAU - ZIURIU, KAD VISOS TOS KLASIOKES, KURIOS GARSEDAVO NUO PAT MAZU DIENU ISTVIRKAVIMU SU VYRESNIAIS VAIKINAIS - ISTEKEJO GREICIAU , O IR SEIMAS JAU SENIAI SUKURE, O AS - VIS DAR VIENA, NORS JAU IR 28!
KA DABAR DARYT? :::734  IS KUR VYRA GAUT? :::013

165

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

nu jo cia tai problema sad uzjauciu

166

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Jurgute, 28 parašė:

na zinokit, RIMTAI , IR AS SU TOKIA PROBLEMA SUSIDURIAU - ZIURIU, KAD VISOS TOS KLASIOKES, KURIOS GARSEDAVO NUO PAT MAZU DIENU ISTVIRKAVIMU SU VYRESNIAIS VAIKINAIS - ISTEKEJO GREICIAU , O IR SEIMAS JAU SENIAI SUKURE, O AS - VIS DAR VIENA, NORS JAU IR 28!
KA DABAR DARYT? :::734  IS KUR VYRA GAUT? :::013


Ka daryt?!!! Taigi prisimint senus laikus, paistvirkaut ir gal atsiras vyriskis??? :V big_smile

167

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Barborytia, 12 parašė:

blem nebegaliu... visos mano klasiokes kurios... na... tokios trenktos turi vaikinus... o as... as esu tikrai geresne... nors nenoriu girtis... bet manau kad i mane niekas neziuri.. gal kas kokiu patarimu..?


Siūlyčiau nusileisti ant žemės, ir gal, gaaal kai nustosi galvoti, jog kiti už tave prastesni, gal kas nors į tave ir pasižiūrės...