41

Re: LAISVALAIKIS

kaip pastovei=)

42

Re: LAISVALAIKIS

per laisvalaiki visaj neblogai kartais gerai ishsimiegoti..;)

43

Re: LAISVALAIKIS

diena taip o vakare reikia tusintis ir linksmintis:::124
smile

44

Re: LAISVALAIKIS

aks be ko big_smile o siaip tai ir diena miegoti negerai tongue

45

Re: LAISVALAIKIS

na seip jo pritariu bet ir po geru linksmibiu reikia pailseti smile

46

Re: LAISVALAIKIS

reikia , bet reikia miegoti tada , o ne ilsetis tongue

47

Re: LAISVALAIKIS

ha smile)

48

Re: LAISVALAIKIS

Laisvalaiki praleidziu sporto saleje...:D ir ten ir nuotaika pakyla ir savijauta pagereja vis jau geriau nei gerti kur nors pas klanors

49

Re: LAISVALAIKIS

Laisvalaikiu einu i teatra, kina, zaidziu boulinga, lauko tenisa, skaitau knygas, o jei dar randu laiko, tai gerai issimiegu...:)

50

Re: LAISVALAIKIS

puikus ir naudingas laisvalaikio praleidimas ginte smile))

51

Re: LAISVALAIKIS

paskaiciau ir pagalvojau kaip jum faina:(as laisvalaikio isvis NETURIU!!!!!!:Dpragaras

52

Re: LAISVALAIKIS

Tusintis su draugais, linksmai praleist laika, eit i sokius:)

53

Re: LAISVALAIKIS

nzn, man visas mano laisvalaikis tai snowboard, draugai ir ilgi vakarai rusyje prie motociklo... big_smile

54

Re: LAISVALAIKIS

Gabija, 12 parašė:

paskaiciau ir pagalvojau kaip jum faina:(as laisvalaikio isvis NETURIU!!!!!!:Dpragaras

niuz tuoj prasides paauglyste, patikek bus ir to laiswalaikio:)

55

Re: LAISVALAIKIS

nematomas?

56

Re: LAISVALAIKIS

priklauso nuo nuotaikos jei gera tada su draugais vaziuojame pasiausti(nereika jokiu gerimu kad linkma butu)tada issidirbinejame lb lb...

57

Re: LAISVALAIKIS

penktadieniais i shokius dazniausiai einu....ar seip su draugais pasvaigt

58

Re: LAISVALAIKIS

svarbiause ne namie sedeti o su hebrike gulet ir dziaugtis gyvenimo teikaimais malonumais=)

59

Re: LAISVALAIKIS

man siaip laisvalaikiu smagiausia gal rasyti, zinau keistokai skamba, bet as labai atsipalaiduoju nuo to, ir taip pat kaip dauguma jusu smagu su draugais siaip labai daznai vaziuojam tusintis, labai smagus tusai buna beproto, tesiog isprotejimas beproto smagu buna, siaip ir to ir to padarom nu jug reikia big_smile, dar patinka internete sedeti siaip smagu buna, big_smile