61

Re: le parkour

Flips is not parkour ! say "David belle"

62

Re: le parkour

**** kad ne pk, bet vistiek jiega. smile bet pala, jej flip ne pk, tj **** betkox pk klipas neapsieina be flipo??

63

Re: le parkour

Edgai, sakai gali patart, tj sky kajp minkstaj padaryt rola ant asvalto:D

64

Re: le parkour

Edmunas, flipai yra parkoura paivairinimas... jaij judiedamas i prieki ir isvegdamas kliutis nauduosi flipus taij jau bus Acro Street.
Parkoure galima seip nauduoti juk kiekvienas kuri savo judiejimo stiliu. Kaip kam patinka tas taijp daro. Juk cia laisve nesuvarzymas, tesiog pasitelki vaizduote ir pirmyn.
Cia musu pirmas seip Klipas, gal kam patiks :
Video : http://www.youtube.com/watch?v=4dyDAbWGtQo

65

Re: le parkour

perėziurejau klipa, ir manau kad visai neblogai, siuo metu ir as kuriu klipa. na gal iki vasaros ir pasirodys:) man buvo neaiskus vienas bajeris, kas ten ties 2.12 minute? i ka ten isikibo. bet seip liux klipas;)

66

Re: le parkour

Na lauksim tavo klipuko Edmun...
Seip tas Triukas vadinasi 2.12 Croospin.
Jaij tu dar klausiai apie Rolla ant Asfalto, taij pirma tobulaij ismok ant zolies nuo auskciau sokiniedamas, tada daryk ant kietesnio pavirsiau, ispradziu skaudies peti bus guzas, bet po  kiek laijko priprasi, tik reijkia laiko ir tobuliejimo neko nedarydamas nepasieksi...
Kiek pats laijko Tracini ?

67

Re: le parkour

ciuju parkourscikai pats didziausias mentu siaubas.. ypac stambesniu ir nerangiu xDDD

68

Re: le parkour

as tresinu be 3 men metai:D  bliam uzknisa kad tas kas turetu filmuot, daznaj negali...

69

Re: le parkour

Dovydas, 15 parašė:

nejuokauk ;D cia lengvoji atletika ;]
cia zymiai sudetingiau.ta prasme tai sokinejimas per masinas,begiojimas stogais,sokinejimas nuo visokiu kliuciu ir per visokias kliutis,tai galima atlikti paprasciausiai gatveje,gamtoje ar bet kur kitur,tik reikia surasti tinkama vieta.tai taip pat pavojingas,bet ekstremalus sportas
gaila,lietuvoje nedaug kas siuo sportu uzsiema ir nera jis taip isplites

o tai mes mazi nezinodami apleistoje akmenu skaldkloje toki zaidima zaizdavom:)

70

Re: le parkour

   Parkouras nėra sportas ir nera extreamas. Čia negali būti profesionalus. Gali būt "geras", bet niekada nebūsi "geriausias". Todėl kelias visada yra atviras tobulėjmui.
Parkouras yra gyvenimo budas... bent jau man. Treniruotis galiu,bet kada ir bet kur.
Visas tavo kliuciu ruozas priklauso nuo tavo paties fantazijos, ant kiek ji yra islavinta.
Parkouras man padeda iveikti kliutis netik mieste ar t.t bet ir gyvenime...
Isesmes, kiekvienas zmogus i taij ziuri skirtingai... turi savo stiliu ir poziuri i sita dalyka.

71

Re: le parkour

sutinku su edgaru...parkouras visiems yra skirtingas dalykas...vieniems tai sportas,kitiem laisvalaikis,kitiem gyvenimo budas,kitiem papildomas adrenalinas ir panasiai

72

Re: le parkour

****, esat filosofai:D

73

Re: le parkour

nu, matau kad biski frm numiro big_smile tj vat, ismokau as tuos visus flipu big_smile dab rimtai linxmiau big_smile

74

Re: le parkour

Parkour -ne sportas :::607  ,  o meno judėjimas !!!  :::529   Pas mus yra kaimelis vilniuje vadinasi pagiriai aš ten parkour'inu ant garažų stogų :::629
Aš dar prisimenu kai mus tada prieš vieną mėnesį gaudė kažkoks juokingas vyras . Mes su draugais kaip juokiamės iš jo :::930 nemokėjo parkurinti xD nepagaudavo .... faijna tada buvo :::615       :::801        :::600        :::600       :::521         :::837