61

Re: Dainuojamoji poezija

del Jievos - o nemanot, kad jai tiesiog budingas tas ramus skambesys. monotonijos as jos dainuose neizvelgiu.. pvz, man ta daina, kur dainuoja > mes kartu isgertumem si lietu, as ir tu, jei tik mane girdetum :-) visiskai skiriasi nuo dainos su Domante - neieskok, nesurasi sviesoj, tai, ko ieskai yra per zemai :-)
Ovidijus Jučys? man linksmiausia jo daina - mikes pukuotuko ispazintis big_smile) visada sypteliu :::920
>> siaip nzn kaip tiksliai :? bet dpoezijoj yra sypt - ode dangui. jau daina nesviestisko grozio :H balsas tobulas :H
dar lb lb lb lb lb lb lb lb Domante su Ignu - ar zinai, kartais uztenka kad esi :H

62

Re: Dainuojamoji poezija

Nijole> ka isvardijai,kaskaip nezinau tu dainu... o del Jievos man tai monotoniska,kaip ir Alina Orlova kuri visose dainuose pagavus viena ritma...as ne kokia muzikante bet man taip atrodo...

63

Re: Dainuojamoji poezija

Alinos ir as neklausau :? na, per bylas pabandysiu, bet nieko nepazadu :V
bet Jieva man graziai dainuoja :H man visada svarbiausia dainoj zodziai...

64

Re: Dainuojamoji poezija

Nijole> zinoma kad dainos zodziai cia sioj dainu sityje svarbiausi...labai aciu uz pabandyma bet as ju negavau gal i skype atsiustum, :?

65

Re: Dainuojamoji poezija

monotoniska gal siuo atzvilgiu kad visos dainos panasiai skamba smile

66

Re: Dainuojamoji poezija

tai gal kas dar kokiu geru daineliu turi dainojamosios poezijos?m?

67

Re: Dainuojamoji poezija

kas nors buvot VU bardu festivalyje?

68

Re: Dainuojamoji poezija

kad toli man tas VU... hmm

69

Re: Dainuojamoji poezija

mokytoju namuose vilniuje buna labai geri dainamosios poezijos vakarai smile

70

Re: Dainuojamoji poezija

negraudinkint..kodel visada visi smagiausi dalykai vyksta kitam Lietuvos gale...

71

Re: Dainuojamoji poezija

o taip,as kaip visada ne i tema truputi,ne toj operoj nemiga paminejau :::110

72

Re: Dainuojamoji poezija

Giedrius, 28 parašė:

mokytoju namuose vilniuje buna labai geri dainamosios poezijos vakarai smile

joa joa tenka ir man ten ta mkiemely ant zoles pasivartyti smile

73

Re: Dainuojamoji poezija

Nu visai zmones sugraudinot sirdi su tokiais pasisakymais kad ir jus VU bunat...

74

Re: Dainuojamoji poezija

Vaiva, 20 parašė:

Nu visai zmones sugraudinot sirdi su tokiais pasisakymais kad ir jus VU bunat...

a ko cia susigraudenai ? smile

75

Re: Dainuojamoji poezija

Egle, 18 parašė:

Kokia jusu nuomone apie lietuviska dainuojamaja poezijai ir jos populiaruma?Kas tokios muzikos klausosi> ??

man dainuojamoji poezija patinka, nes originali, leidžia kūrėjui pasireikšti ieškojime ir nėra ritmo, kuris būdingas neišlavintai klausai ir muzikos sampratai

76

Re: Dainuojamoji poezija

Linai> sugraudinot todel kad as niekada nematau ir nebunu ten...

77

Re: Dainuojamoji poezija

Dainuojamoji poezija nuostabu, bet iš esmės mūsų klausa užteršta visokiu popsu fonograminiu. Dainuojamąją poeziją klausau.