21

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

Man taip pat patinka klasikinis... zavi kostiumuoti vyrai smile

22

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

man patinka sexualus vyrai turintys grazu kuna ir zinantys ko nori

23

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

Kiekvienas turi savo nuomone, o as tikriausiai buciau toks, kokio merginai reikia

24

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

Paprasti, tvarkingi, neišsišaukiantys, žinoma pasižymintis vyriškumu ir stilingi smile

25

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

kas tie fifukai atleiskit man bet as ne lietuvoj cia kackokie terminai :?

26

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

Retas,kuris turi tikrą stilių, bent aš tokių mažai žinau, manančių,kad gražiai rengias - apstu smile o sportinės aprangos šalininkai, turbūt, ne stiliumi nori išsiskirti ją dėvėdami, o pabrėžt savo,kaip asmenybės įvaizdį manydami,kad taip atrodydami atstovauja kažkokia subkulturą(kastą) smile
   <...>man juokingai skamba: "na man patinka tokie kurie nebijo ekstremaliu pojuciu" čia kalba sukas apie tuos, kurie mieste skraido 140km/h? čia extremalu? man įdomu kiek tokie "extremalai" nusinešė nekaltų žmonių sielų...ir šiaip, tema vadinas: "koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?" , o ne vaikinų būdo savybės ir hobiai big_smile

27

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

Romas, 24 parašė:

Retas,kuris turi tikrą stilių, bent aš tokių mažai žinau, manančių,kad gražiai rengias - apstu smile o sportinės aprangos šalininkai, turbūt, ne stiliumi nori išsiskirti ją dėvėdami, o pabrėžt savo,kaip asmenybės įvaizdį manydami,kad taip atrodydami atstovauja kažkokia subkulturą(kastą) smile
   <...>man juokingai skamba: "na man patinka tokie kurie nebijo ekstremaliu pojuciu" čia kalba sukas apie tuos, kurie mieste skraido 140km/h? čia extremalu? man įdomu kiek tokie "extremalai" nusinešė nekaltų žmonių sielų...ir šiaip, tema vadinas: "koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?" , o ne vaikinų būdo savybės ir hobiai big_smile


gerai pastebeta stilius neapibrztas dalykas :V neisku gyvenimo budo ar tas kuri mes matome

28

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

skaitau foruma ir visos mergos raso megsta fyfiukus big_smile  ir extreme guys, tai ciuju fyfiukai tie kur veidrodi kiseneja nesiojasi ir puosiasi ilgiau uz merginas o extreme tie su BMX. Gerai atrodo kai 18 + sedi ant astuonmecio dviratuko ir ,,kietai pavaro\ big_smile   bet kai reiks koki rimtesni darbeli padaryti ar ir pakeliui masina suges beiskilaujant tai jusu tie fyfiukai sakys : oi kaip as galiu, dar sukuosena susigadinsiu... Good Luck, just Good Luck... (BTW man tie fyfiukai i gejukus nesa, bet nk..)

29

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

Fiodoras, 27 parašė:

kas tie fifukai atleiskit man bet as ne lietuvoj cia kackokie terminai :?

Mielas drauge, fyfeniai bernai tie kurie ausyse turi po svarofskio imitacija, rengiasi spalvotais drabuziais ir buna rudesni uz soleriume irudusias panas taip pat nuo soliarumo big_smile
>>
juokingos man tos nuomones kad zmones vis dar i isvaizda demesi keipia,, kur itasi ta vartojiskumo persismelkusi visuomene... :?

30

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

aciu Gintarai  aciu Linai
<<< manau laikai keiciasi mados keiciasi ir kaip seke cia vienas is  ieskoko , idegis sendina ir tai tiesa. <<<galu gale grozis subliuks ir liks vidines vertybes ir paprastas praktiskas stilius big_smile tada ir antroji puse ieskos kazko daugiau nei puoseivos

31

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

Treningastai ciuju patinka tik nesako ka padarysi..Tie Fyfiukai ciuju kambarius savo issiciustine kai kokie p*dA*RA*TA* TIPO tvarkingi...ir blablabla..?

32

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

O as nesupranu kuo panele gali trauti vaikinas merginos kailyje. nevyriska yra puostis kaip mergina, ruostis pora valandu kazkur iseiti ir panasiai, nepakesciau tureti to vaikina. apsurdas negaliu ziuret i tokius vyrus kurie isispradzia i aptemtas kelnes kad net vskas lauk virsta :::254

33

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

Gintare, 18 parašė:

O as nesupranu kuo panele gali trauti vaikinas merginos kailyje. nevyriska yra puostis kaip mergina, ruostis pora valandu kazkur iseiti ir panasiai, nepakesciau tureti to vaikina. apsurdas negaliu ziuret i tokius vyrus kurie isispradzia i aptemtas kelnes kad net vskas lauk virsta :::254

http://img.otvali.ru/templates/smiles/06.gifhttp://img.otvali.ru/templates/smiles/23.gifSveika atvykus į dvidešimt pirmą amžiųhttp://img.funlog.ru/templates/smiles/08.gif

34 (redagavo Vaiva, 21 2010-07-04 21:24)

Re: koks vaikinu stilius jusu nuomone patraukliauses ?

Patrauklus vaikinu stilius man tas  kur vaikinui dera prie jo.. Ne visiems vaikinams tinka aptrinti dzinsai ilga maikute... pvz . Tomas man labai graziai rengiasi kiek galima matyti jo nuotraukas, taip pat Teo ju panasus apsirengimas...
Bet svarbiausia mes visi turim buti patogiai apsirenge ir kad sau patiktume smile