41

Re: nervai

Audrius, 26 parašė:

Siaip nervai yra toks materialus dalykas ir ta busena galima labai gerai pasinaudoti. Ji suteikia energijos ir duoda tam tikra kryptiskuma. Nervus taip lengva suvaldyti.. Tereikia suvokti save kaip esybe savo samone. Nervuotis negalima pykstant - nes uzsiplieski ir uzsigesini nieko nepasiekes jei kazkas viska pralaukia. Pykti reikia grieztai ir ramiai, tada zodziai turi daug energijos kuri nera visa ispilama per trumpa tarpa. O siaip imi ir pabandai pastebeti savo mintis kai nervuojasi, jas biski patvarkai ir esi jau ramus wink[/quot

cia tjp truputi parashiai idomiai:) kad taip padaryti, tj reikia buti psichologishkai stipria asmenybe, kad nerwuotis ir stebeti sawe ish shalies... o jei jau busi stiprus ar stipri, tj nemanau, kad daug ir nerwuosies..

42

Re: nervai

niu as issilieju sunkios muzikos atmisferoj..tada nervai laabai greit atslugsta...

43

Re: nervai

swarbiausia - neissiliet ant aplinkiniu zmoniu. O jei iskaudino kazkas konkreciai - taip ir pasakyt. Pwz jauciuosi supykus/-es, nes (...) . Svarbu ne isterikuot, o issisneket. Nepakenki kitiems ir issprendi pykcio priezasti, ne wien tik apreki ir trenki urim smile

44

Re: nervai

Tai, kad zmogus tokiu momentu dazniausiai nelabai save kontroliuoji, issireki, apreki , o va jau paskui pradedi galvoti, kad to daryti nereikejo, tokia jau ta zmogaus prigimtis

45

Re: nervai

reikia raminanciu zholeliu gerti:) beto, patariu mest gert kawa:) jei nerwininke, kjp sakai esi, tj tau ir be kawos uzhteks jegos:)

46

Re: nervai

nepades vaistai ir arbatos geriau iseti pavaikstineti po ganta ir pamastyti kas ir kodel taip nervinates smile

47

Re: nervai

Paguliu, arba nuejnu parukyt big_smile

48

Re: nervai

Geriausia kujis ir auka... :::346

49

Re: nervai

Ineta, 19 parašė:

ka darote kai susinervinat? :V ka vartojate tokiu atweju, gal geriate arbatas, o gal waijstus? ar einate sociai pawalgyti? mm?
klausiu todel, kad pati esu lb did nervininke.. sad

susinervini duok kam nors i snuki ,isdraskyk veita ir nurauk "paPus" ir pimpalus
PAMATYSI PALENGVES wink

50

Re: nervai

Fiodoras, 27 parašė:
Ineta, 19 parašė:

ka darote kai susinervinat? :V ka vartojate tokiu atweju, gal geriate arbatas, o gal waijstus? ar einate sociai pawalgyti? mm?
klausiu todel, kad pati esu lb did nervininke.. sad

susinervini duok kam nors i snuki ,isdraskyk veita ir nurauk "paPus" ir pimpalus
PAMATYSI PALENGVES wink

kazkaip prie juodo humoro cia traukiam.. :::346

51

Re: nervai

Nervai...? Hm... Dažnai sukyla nervai žaidžiant(pvz. krepšinis,futbolas...).. Tai tiesiog emocijos ir t.t. Pora kartų buvau pratrūkęs.. smulkiai nepasakosiu.
Kaip jų išvengti? Hm.. kartais nereiktu nervų vengti, kaip tik reikia naudotis tuom(kaip kažkas čia rašė). Kartą susinervinau visai bereikalo, buvau namuose, Sukilo nervai, net nežinau ką daryti... tuo momentu pasiklausiau muzikos, sukilo meilės potrūkis..kaip ne keista.. Griebiau telefoną ir parašiau draugei, jog reikia susitikti ir t.t. Nuleido mane ant žemės, viskas pagerėjo. Siūlau jums taip pat gauti meilės jei tik imanoma. smile Žinau, kad tokiu momentu(sukile nervai, paskui liūdesys) neatsiranda žmonių kurie galėtu jums duoti meilės ar bent šilumos.. Bet reikia stenktis:) Žinoma, nervai nera gerai, jų reikia vengti smile
Sekmės! smile

52

Re: nervai

jei labai susinervinu tada issilieju dazniausiai ant kitu..arba stengiuos nusiraminti iseitant pasivaikscioti ir padeda:)

53

Re: nervai

As kai susinervinu, stengiuos kitiems neknist proto, nes ir man paciam nepatinka, kai kitas nervuojas ir man knisa prota. Einu pasportuot arba koki seriala paziuret.

54

Re: nervai

ausinukas su tau patinkancia muzika ir  geri 6-7 km begimo, ir nebebera nervu wink

Žinutės: nuo 41 iki 53 iš 53

Puslapiai Ankstesnis 1 2 3

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis