41

Re: Kur stoti?

pastokit big_smile (vel susisviete man) ;p

42

Re: Kur stoti?

AIngrida>gerai kad tu pastojus esi big_smile

43

Re: Kur stoti?

joa big_smile susiradau tinkama antra pusia ir iskart ejom prie reikalo ;D
tie, kas stojote smile butu idomu suzinot kaip jums ten pasiseke wink

44

Re: Kur stoti?

Stojau i Kauno kolegija. Multimedijos technologija, ir dar bandziau leidyba ir poligrafija. Ziuresim kaip ten bus smile ar istojau dar nezinau smile bet jau greit suzinosiu... smile o jei neistojau teks eiti i maximos kasa dirbt ;D :x

45

Re: Kur stoti?

Egle juk istosi, nereiks jokiu maximu  o jei ka ir maximoj reikia zmoniu kurie dirbtu...

46

Re: Kur stoti?

stokit i KU ;D Visi istosit be vargo ;D Ir nereiks parintis del Maximu ;D Tik baige vistiek Maximoj dirbsit ;D

47

Re: Kur stoti?

bet nors pastudentaus ;Dnesvarbu kur paskui dirbs ;D

48

Re: Kur stoti?

aha... po 50 metu vis dar gales vadintis vargsais pensininkais studnetais ;D

49

Re: Kur stoti?

o ka, blogai? big_smile:D:D

50

Re: Kur stoti?

kur stoti reikia rinktis pagal tai, kur siulo tavo norima specialybe tongue

51

Re: Kur stoti?

as tai jau nusprendziau ka studijuosiu

52

Re: Kur stoti?

Edita, 15 parašė:

as tai jau nusprendziau ka studijuosiu


tavo pasisakymas visiskai nepadeda temos autorei ir net neatsako i temos klausima.

53

Re: Kur stoti?

Koks skirtumas kur stoji.. vis tiek niekas niekur nesimoko. Siunčiasi referatus, kursinius, konspektus iš gerbiamojo http://www.speros.lt ir vargo nemato big_smile

54

Re: Kur stoti?

Agne, 18 parašė:

Koks skirtumas kur stoji.. vis tiek niekas niekur nesimoko. Siunčiasi referatus, kursinius, konspektus iš gerbiamojo http://www.speros.lt ir vargo nemato big_smile

kas taip galvoja, tas taip ir daro smile o aš nesisiunčiau ir ką? wink

55

Re: Kur stoti?

Agne> ogo, tai bent pasisakymas, o jei tose sperose visai nera tokios temos? m?
Ingrida> mes esam abi tada atsilikusios ;D

56

Re: Kur stoti?

Turiu problemą ... Labai noriu mokitis socalinius mokslus , o tam reikia stiprių istrorijos žinių ir ,žinoma, istorijos valtybinio egzamino ,tačiau turiu žiauria istorijos mokytoją ,kuri manęs nevirškina o aš jos ir man nei kiek nepadeda ruoštis egzaminui. Pereit pas kitą mokytoją ,neleidžia mokylos pavaduotoja o jai ir toliau pas savo mokytoją mokisiuos puikiai žinau ,kad egzamiono neišlaikysiu . Gal turit kokių pasiūlimų ,kaip savarankiškai mokitis ? Gal kas turit kokios informacijos ir galit pasidalint su manim ,tikrai atsilyginisu už pagalbą ....