121

Re: Abortas

Diva, 33 parašė:
Laimis, 29 parašė:
Diva, 33 parašė:

šiaip įstatymai kuriami, kad visi žinotų, kokios žaidimo taisyklės - tik kad ne visi sąžiningai žaidžia... smile

Tokiu visada buvo ir bus ir nieko nebepakeisim.

:::a52 tuom diskusija ir pasibaigė... Priėjom bendros nuomonės...

Pritariu.

122

Re: Abortas

jo tokioi situacioi jei buciau pakliuves pries 8 metus tai nezinau ka buciau dares :?
daba tik apsidziaugciau tad Tevinu tapciau :::036
va vaikutis tai svarbiausia:::155 kas ta mano givibe:? geriau vaikas:D o abortas tik po mano lavono:::917

123

Re: Abortas

Raimonda, 22 parašė:

smile


tu turbut labai laiminga:::b02 kas tai po abortinis SHOKAS;D;D

124

Re: Abortas

jei materialine padetis nekokia-tik abortas.nes waikas ne zaisliukas.ir siaip pries pastojant reikia gerokai pagalwoti apie apsisaugojimo priemones...

125

Re: Abortas

NU Renata tai mano klasei dar pries 5 metus tai visi prezevativais apsikimse vaiksciojo big_smile problema ta kad prisigeria kaip parsai ir neuzimauna tu "koiniu" kartais net neprisimena su kuom mylejos :|ir  isviso ka jie dare ta dien;D

126

Re: Abortas

kas nepatinka?sypsena?mane siaip prajuokino...sita tema daug kur gvildenta bet vistiek lieka visi su savo nuomone.
Renata jeigu pastojai ir neturi darbo visada turi galimybe paprasyti pagalbos artimu zmoniu(taip zinau,visi jauni bijo tevu,bet tevai nera tokie blogi zmones)

127

Re: Abortas

kaskas smerks kaskas palaikys. auginu 8men dukryte. antras buvo neticiukas pasidariau valima kur sakydavau gyvenime to nedarysiu,bet tai atsitiko. tik patariu tom kurios turit saligas auginkit leliukus nes jus neisivaizdojat kaip tai yra sunku. as is ligonines norejau pabekti net, bet neturiu saligu auginti antro leliuko. nes auginu viena vaikeli vyras uzseni, atvazioja savaitei ir vel isvazioja.jus neisivaizdojat koks ya sazynes grauzatis aisku nevisom gal tas lieka. jai man butu saligos gyvenime nekelciau ten kojos.:::013:::225:::809

128

Re: Abortas

raimonda sakai tevai gali padeti, bet jai pats kopi i gyvenima tevai neturi koum padeti tada kas? tu turbut nz kaip sunku kai reikia paciam viska pasiekti savo jegom

129

Re: Abortas

baisu

130

Re: Abortas

na manau kartais ir gerai tas dalykas kaip sakant nes ne viena karta maciu kaip paneles 11-15 metu gimdo net baisu pagalvoti kaip joms bus sunku bet net esme ne sunkumuose o gyvenimo sugriovimu ir tesiog po to manau jau nebeimanoma megautis savo jauniste nes tada gyvenimas privercia subresti ir nebekvailioti ir i gyvenima rimtai ziureti ka jau klbant apie mokslus o jeidar tevai negali suteikti pagalbos  ir pan na zinoma dar buna tokiu tevu kurie pastovei smerkia ir net isvija is namu na manau tesiog viskas priklauso nuo situacijos....

131

Re: Abortas

pirma reikia pries gulant y lova pamastyti ar nepastosi,zinoma buna atveju kad ir saugantis tai yvyksta ar dar del kitu priezasciu,bet mano manymu abortas yra blogai tai traumuoja motery ir tai tikrai yra atsimenama visa gyvenima,juk yra nuzudomas vaikas...suprantu sunku jei nera kaip jy auginti ir visa kita bet cia reikia labai gerai viska pasverti.

132 (redagavo Indre, 18 2010-08-20 23:19)

Re: Abortas

niekada negaleciau nuzudyti apskritai  vaikelio smile juk tai vistiek gyvybe o ne kokia siuksle kad galetum metyti..... jai atsiranda tas mazas lelius ji reikia ir auginti nors ir kaip butu sunku smile

133

Re: Abortas

Na manau abortas tikrai nėra geras dalykas, nes nu galim sakyti tiesiai šviesiai "nužudomas negimęs vaikas". Geriau ankščiau pagalvoti apie tai prieš pradedant su kuo nors kažkur kažką daryt, ką jau taip sunku saugotis? Na tikrai ne sunku, už tad rami sąžinė bus ir sąžinė negriauš kad pastoti galėjai.
Be to girdėjau kad kai pirma karta esi nėščia abortą darytis labai rizikinga. Mano mama pati abortą pačioj jaunystei darėsi, na ačiū dievui viskas buvo gerai, bet vis tiek gaila galėčiau dabar turėti sesutę arba broliuką. Tad manau tikrai neverta, galu gale pagimdykit tą vaiką, juk nebūtina jo pasilikti, galit galu gale į vaikų namus atiduoti, bet tai nežudykit negimusio vaiko.

134

Re: Abortas

Dėl  jaunų  mergaičių  pasakysiu   tiek ,kad  jaunoms  mylėtis  ir  sveikatai  negerai. O  apie  kitą  ir  nekalbu .Ir  kur  skubėti  ,skaitau  ,kad  galėtų  jauni  pasidžiaugti  ir  tyra  pirmąja  meile. Dėl  abortu  kažkada  galvojau  ,kad  tai  nieko  blogo. Nors  man  buvo  kita  problema  ištekėjusi  persileidau  ir  bijojau  ,kad  nebus  vaikų . Bet  dabar  technikos  amžiuje  yra  sukurtas  filmukas  ,apie  abortą.Atrodo  tik  mėsos  gabaliukas,o  jis  traukiasi  nuo  akušerės  žnyplių  į  patį  gimdos  kampelį .Slepiasi ,lig  gyvas  viską  suprastų  ir  bijotų  mirties .  O  apie  vaikeli  ir  dabar  pagalvoju ,koks  jis  dabar  būtų. Nežinau  ar  tai  galima  lengvai  pamiršti?

135

Re: Abortas

is esmes ir as netoleruoju tokio dalyko, bet viena situacija man duotu dideles dvejones,jei istyrus paaisketu,jog gims invalidas vaikas,kad jam reikes visa gyvenima kankintis,prieziuros,bus nepilnavertis ir negales savimi pilnapusiskai pasirupinti,tai ar yra nuodeme,kad neleisi jam tos kancios patirt?