221

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

as kuriu, ir labai daug, o ypac kuriu savo mergaitei (kai ja turiu) nes eilemis issakau savo jausmus, kitaip nelabai moku, nebent kai susitinkame, o siaip, megstu kurti eiles, dainas ir panasiai :!

222

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

kristina, 19 parašė:

skaitau ir matau kad vyrai kuria eiles, bando isreikst savo jausmus, bet ar mergina moka o gal tiksliau ar sugeba tai suprast?.......kodel dabar retai kas bedainuoja serenadas ir skaito meiles kupinas eiles po langais? todel kad vaikinai bijo buti nesuprasti..............manyciau

as manau kad tu visiskai teisi smile mane daznai isvadina mazvaikiu del mano eiliu, bet as negaliu sustoti kurti, as kai noriu ka nors grazaus pasakyti, man automatiskai eiles sukasi, bet labai daznai del to tenka gailetis, nes isvadina mazvaikiu, o tadar visai kitaip i mane ziuri....

223

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Aš ne poetas,bet rašau;
Ne romanus,bet eiles;
Šiam gyvenime TAVE matau;
Dovanoju raudonas rožes.

224

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Aivaras, 17 parašė:
kristina, 19 parašė:

skaitau ir matau kad vyrai kuria eiles, bando isreikst savo jausmus, bet ar mergina moka o gal tiksliau ar sugeba tai suprast?.......kodel dabar retai kas bedainuoja serenadas ir skaito meiles kupinas eiles po langais? todel kad vaikinai bijo buti nesuprasti..............manyciau

as manau kad tu visiskai teisi smile mane daznai isvadina mazvaikiu del mano eiliu, bet as negaliu sustoti kurti, as kai noriu ka nors grazaus pasakyti, man automatiskai eiles sukasi, bet labai daznai del to tenka gailetis, nes isvadina mazvaikiu, o tadar visai kitaip i mane ziuri....

  Nesigrauzk,Aivarai.Rasyti eiles-tikrai grazu.Kas vadina apsiseilejusiu mazvaikiu patys yra nuobodus,bejausmiai materialistai.Materialistai tegu bendrauja su materialistais.Visus jausmus ir emocijas eilemis galima isreikst.

225

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

man labai graziai atrodo kai vaikinas sukuria eilerasti ir ji paskaito savo paneliai ar draugei kokiai smile taip ir romantiska ir meniska smile

226

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

vyras kurentis eiles ...  Hip hop artist?

227

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

pasaulynio garso poetai-tik vyrai,nes jie sugeba issakyti tikrus jausmus,nes tik vyrai turi jausmu grynuma,tai irode pishologijos mokslai,moterys toje srytyje yra pasimetusios ir daznai susimaisiusios,o dar geriau megejos meluoti,taigi geriausios eiles yra sukurtos vyru

228

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Kadangi moteris myli ausimis, tai vyrai turetu buti naturalus makaronu kabintojei, tiek sluaksneis tiek eilemis panom ish meiles net ausys nua prikabintu makaronu linksta.

smile