141

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

o as manau,kad niekas nieko neturi siūlyti,viskas turi ateiti savaime, tiesiog vieną dieną supranti,kad jau be to žmogaus daugiau nebegali ir viskas...aš su savo draugu draugavau 4 mėn,kol supratau,kad jis man reiškia daugiau nei vien paprastą draugą, su kuriuo gerai leidžiu laiką...taip viskas savaime ir išsivystė į draugystę, dabar jau 9 metai kaip mes kartu:) o čia kažką kažkam siūlyti nesąmonė, taip tik turėtų stumti nuo siūlančio žmogaus.čia mano tokia nuomonė

142

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Aušrinė, 28 parašė:

o as manau,kad niekas nieko neturi siūlyti,viskas turi ateiti savaime, tiesiog vieną dieną supranti,kad jau be to žmogaus daugiau nebegali ir viskas...aš su savo draugu draugavau 4 mėn,kol supratau,kad jis man reiškia daugiau nei vien paprastą draugą, su kuriuo gerai leidžiu laiką...taip viskas savaime ir išsivystė į draugystę, dabar jau 9 metai kaip mes kartu:) o čia kažką kažkam siūlyti nesąmonė, taip tik turėtų stumti nuo siūlančio žmogaus.čia mano tokia nuomonė

šauniai pasakei smile Tik yra tokių atvejų, kai vienas asmuo mano: "Mes jau pora ...", o kitas: "Ir kada gi mes ..." . Manau, kad jei jauti, jog negali be to žmogaus gyventi ir matai, kad jam taip pat gera su tavim, pasikalbi apie ateities planus ... nėra taip jau ir sunku. Kitu atveju ir nelaimingų meilių gali būti smile

143

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Ingrida, 23 parašė:
Aušrinė, 28 parašė:

o as manau,kad niekas nieko neturi siūlyti,viskas turi ateiti savaime, tiesiog vieną dieną supranti,kad jau be to žmogaus daugiau nebegali ir viskas...aš su savo draugu draugavau 4 mėn,kol supratau,kad jis man reiškia daugiau nei vien paprastą draugą, su kuriuo gerai leidžiu laiką...taip viskas savaime ir išsivystė į draugystę, dabar jau 9 metai kaip mes kartu:) o čia kažką kažkam siūlyti nesąmonė, taip tik turėtų stumti nuo siūlančio žmogaus.čia mano tokia nuomonė

šauniai pasakei smile Tik yra tokių atvejų, kai vienas asmuo mano: "Mes jau pora ...", o kitas: "Ir kada gi mes ..." . Manau, kad jei jauti, jog negali be to žmogaus gyventi ir matai, kad jam taip pat gera su tavim, pasikalbi apie ateities planus ... nėra taip jau ir sunku. Kitu atveju ir nelaimingų meilių gali būti smile


tiesa sako sie abu zmoguciai

144

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Hmz.. o kam siulyt? negali tai savaime gautis? smile Cia toks kaip ir oficialus isipareigojismas gaunasi kaip vedybos.. tiktais toks tarpinis big_smile

145

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Manyčiau vaikinas turi siūlyti.

146

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Normalu smile

147

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Siais laikais niekas nesiulo..wiskas sawaime issirutulioja..nebent kilus neaiskumams,galima paklausti kaip wadinti tuos santykius:-)

148

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

pakviecia vaikina i pasimatima

149

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Nu turi viskas vykt savaime. Aisku vaikinai turi imtis tos inciatyvos daugiau, bet ir panos neturi buti kokios pasyvios wink

150

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Na jai man krisha nuwaziuotu tada gal ir pasiulyciau big_smile O siaip laukciau laukciau gal ir sulaukciau big_smile

151

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

cia jau butu paskutine stadija kada as pasiulyciau big_smile siaip visada laukiu big_smile

152

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

kazkada siuliau vienai draugaut... atsisake... palikau ja... tik veliau po keliu menesiu is draugiu suzinojau, kad norejo pajuokaut... na kvaila ir tiek... tai vat... jums siulai, o jus atsisakot, o ka kalbet apie pasiulyma is jusu...