21

Re: kirpykla

Linas, 20 parašė:
Julija, 17 parašė:

Linai aciu smile o tu ten buvai?

nea.. as turiu savo kirpejuke mes su ja pakalbam visokiu nesamoniu ir ji vos gali mane kirpti nes visada zvengiam istisai big_smile big_smile


kiek moki?:D bet jauciu labai linksma jums ten :")

22

Re: kirpykla

Julija, 17 parašė:
Linas, 20 parašė:
Julija, 17 parašė:

Linai aciu smile o tu ten buvai?

nea.. as turiu savo kirpejuke mes su ja pakalbam visokiu nesamoniu ir ji vos gali mane kirpti nes visada zvengiam istisai big_smile big_smile


kiek moki?:D bet jauciu labai linksma jums ten :")

mano plaukai ne ilgi ir as gyvenu kaime todel moku tik 10 arba 8 na priklauso nuo to ko noriu todel kaina apibrezti sunku.

23

Re: kirpykla

kaip pygiai bet tai gerai, nes as uzmokejau 80..tai zinai....cia taip nrm ..na palyginus su tavim tai labai brangiai

24

Re: kirpykla

Linas> kaip minejo kaimuose,rajonuose pigiau gali apsikirti..zinoma visokiu kirpeju yra..
Paskutini karta kai kirpausi sumokejau 10litu.. o dabar eisiu pas  kita paziuresim kiek paiims..

25

Re: kirpykla

gal kas gali pasiulyt kur pasidaryt kokybiska chemini susukavima, noriu trupucio garbaneliu, blogiausia kad net neisivaizduoju kaip butent toks vadinasi.

26

Re: kirpykla

Erika> nueini ir pasakai ka nori tada bus joms aisku ir padarys...

27

Re: kirpykla

bet ne visur daro, ir ne visur kopkybiskai.

28

Re: kirpykla

Erika, supanikuok ir nesismulkink..... "po britva" visus plaukus ir bus ramu..... ;D

29

Re: kirpykla

eik eik, butu trumpi tai dar pagalvociau apie toki tavo pasiulyma tongue

30

Re: kirpykla

Tik neysizeisk, as juk pajuokavau..... :V


Nors.... juokas - dalykas rimtas.... ;D

31

Re: kirpykla

o kur tu matai isizeidimo pozymi? smile as tai nepastebejau tokiu tongue

nejau nieks nesidaret cheminio? kur daretes kiek mokejote? :::042

32

Re: kirpykla

Erika, 21 parašė:

o kur tu matai isizeidimo pozymi? smile as tai nepastebejau tokiu tongue

nejau nieks nesidaret cheminio? kur daretes kiek mokejote? :::042

Dariau as.... tik nelabai zinau ar tai "cheminiu" galima pavadinti..... nusikirpau plaukus "po nuliniu" ir visos bedos del plauku baigesi...... ;D

33

Re: kirpykla

Sigitas, 25 parašė:
Erika, 21 parašė:

o kur tu matai isizeidimo pozymi? smile as tai nepastebejau tokiu tongue

nejau nieks nesidaret cheminio? kur daretes kiek mokejote? :::042

Dariau as.... tik nelabai zinau ar tai "cheminiu" galima pavadinti..... nusikirpau plaukus "po nuliniu" ir visos bedos del plauku baigesi...... ;D

neikalbinek o tai ir as dar taip netycia padarysiu ;D

34

Re: kirpykla

Sigitas, 25 parašė:
Erika, 21 parašė:

o kur tu matai isizeidimo pozymi? smile as tai nepastebejau tokiu tongue

nejau nieks nesidaret cheminio? kur daretes kiek mokejote? :::042

Dariau as.... tik nelabai zinau ar tai "cheminiu" galima pavadinti..... nusikirpau plaukus "po nuliniu" ir visos bedos del plauku baigesi...... ;D


> na gal problemu ir maziau su minimaliu plauku kiekiu ant galvos na (0 kirpimas) bet gi nera lb ispudingai atrodanti sukuosena wink

35

Re: kirpykla

nemegstu skustagalviu :::050

36

Re: kirpykla

Linas, 20 parašė:
Sigitas, 25 parašė:
Erika, 21 parašė:

o kur tu matai isizeidimo pozymi? smile as tai nepastebejau tokiu tongue

nejau nieks nesidaret cheminio? kur daretes kiek mokejote? :::042

Dariau as.... tik nelabai zinau ar tai "cheminiu" galima pavadinti..... nusikirpau plaukus "po nuliniu" ir visos bedos del plauku baigesi...... ;D


> na gal problemu ir maziau su minimaliu plauku kiekiu ant galvos na (0 kirpimas) bet gi nera lb ispudingai atrodanti sukuosena wink

Sigitas skustas bet geras tongue big_smile

37

Re: kirpykla

Nuskusti plaukai visai gera ir rimta sukuosena.... :V
As atsiauginau plaukus ir vel bedu kalnas... sad ;D

38

Re: kirpykla

as dariausi ta chemini ir ne karta. bet namuose wink kirpykloj ne karta ne buvau big_smile  tiesiog mam mano labai gera kirpeja, daug metu atidirbusi savo darba. ne tos siuolakines, kurios atsedi menesi kursuose ir dv zmones skriaust ;D uz tai dar ir miljonus ima big_smile
tai vat del to cheminio. pas ka dazyti plaukai(ypac blod) labai reikia atsargiai.siaip nesitikekit tu grazu garbanu big_smile kas turit lgesnius dazytus plaukus pamirskit. ilgiau palaikysit gausit toki BARANA ;D chemini pati darau bet tam kad plaukai geraiu atrodytu: puresni, ne taip riebaluojasi, blizga, sukuosena ilgiau laikosi smile daro man toki lengva. pris tai galvos neplaunui, plius dar kada suka plaukus sudrekia pienu. tai apsaugo plaukus. 

39

Re: kirpykla

Auris, 20 parašė:
Tomas, 25 parašė:

D end G maciau tokia :V ispudingai atrodo ,o kaip kerpa nezinau :::a55

O čia kurioje planetoje ši vieta randasi? big_smile)

Milane b:::026 pamiršau gatvę :::049 senai buvo :::025