21

Re: pasnekam

jei nori kazkotai ko neturi, reikia daryti kazkatai ko dar nedarei

22

Re: pasnekam

Vytaute, 26 parašė:
Sigitas, 27 parašė:
MALAJA, 26 parašė:

Ir ka tu cia nori surasti, nebent tik paprikolint gali. Jai zmones cia net bendrauti nemoka.


Liaukis.. Juk cia galima: ir surast, ir paprikolinti, ir yra mokanciu bendrauti... Nera cia taip viskas baisu, kaip tau atrodo... :V

Man tai nuobodus šitas tinklapis. Esu užsiregistravusi darnioje poroje, bet galų gale pradėjo niekas nebedominti.


Kada jau NIEKAS nebedomina, galimas variantas, kad turi ir psichologiniu bedu, ne tik tas, kurias katik aprasiai... :V

23

Re: pasnekam

Hmm... čia  užsiregistravau, nes ieškojau kaip ir žmogaus, kuris būtų daugiau nei draugas, bet dabar ieškau draugų, nes manau daugiau, nei draugas žmogus, gali tapti tik tada kai bendravimas persikelia į realų pasaulį. Tad viso to išvada yra, kad ieškau žmonių su kuriais būtų smagu pabendrauti(aišku apie kažką daugiau, nei ką veiki ar kaip sekasi) wink

24

Re: pasnekam

As asmeniskai ieskau 2 puses, nezinau kaip jus... smile

25

Re: pasnekam

o as naktimis negaliu uzmigti ir uzeinu cia ir mobilaus su linksmais simpatiskais vaikinais pabendrauti.. Labai padeda uzmigti ir dar su pozityvia nuotaika;)
P.S. Man patinka sitas tinklapis,labiau uz fcbka.

26

Re: pasnekam

ALEXANDRA, 101 parašė:

o as naktimis negaliu uzmigti ir uzeinu cia ir mobilaus su linksmais simpatiskais vaikinais pabendrauti.. Labai padeda uzmigti ir dar su pozityvia nuotaika;)
P.S. Man patinka sitas tinklapis,labiau uz fcbka.

27

Re: pasnekam

juokinga, kai merginai tiek metu , o mintys tokios lyg mokyklos nelankytu

28

Re: pasnekam

Tik spėjo papai išdygt ir rašo. Kur čia narašysi "šviežienos" užmatęs.. big_smile
Neįsižeiskit, bet toks sureikšmintas, neatsakingas požiūris į virtualų bendravimą juokina. smile)

29

Re: pasnekam

o kokia as cia minti praleidau... ar cia kazkas kazka istryne? wink

30

Re: pasnekam

kadangi nelabai turiu laiko antrosios pusės ieškot, nes dirbu, o ir nelabai žinau panelių kabinimo subtilybių. gal antros pusės čia ir nerasiu, bet manau laiką prasmingiau prastumsiu, nei žaisdamas kompiuterinius žaidimus.