61

Re: Ar lengviau??

va,dabar tai suprantu kad svelniai :::757

62

Re: Ar lengviau??

na tai ka jums reiskia sita diena ? smile

63

Re: Ar lengviau??

Linas, 20 parašė:

na tai ka jums reiskia sita diena ? smile

ta prasme vakar?asmeniskai man lygiai nieko...kasdien gali tokia diena pasidaryti...na,o jei padarytu sia diena ne darbo diena,tai gal ir jaustusi kasnors :::035

64

Re: Ar lengviau??

Gabija, 21 parašė:
Linas, 20 parašė:

na tai ka jums reiskia sita diena ? smile

ta prasme vakar?asmeniskai man lygiai nieko...kasdien gali tokia diena pasidaryti...na,o jei padarytu sia diena ne darbo diena,tai gal ir jaustusi kasnors :::035

tu tipiska lietuve big_smile big_smile nenori dirbti o nori gyventi geriau big_smile big_smile juk duonos niekas ant lekstes nepades wink

65

Re: Ar lengviau??

Linas, 20 parašė:
Gabija, 21 parašė:
Linas, 20 parašė:

na tai ka jums reiskia sita diena ? smile

ta prasme vakar?asmeniskai man lygiai nieko...kasdien gali tokia diena pasidaryti...na,o jei padarytu sia diena ne darbo diena,tai gal ir jaustusi kasnors :::035

tu tipiska lietuve big_smile big_smile nenori dirbti o nori gyventi geriau big_smile big_smile juk duonos niekas ant lekstes nepades wink

zinau ir pritariu tam ka sakai...ten buvo paskyta ant juoko,grazioj formoj,pasiepiant lietuvika valdzia,nes jeigu padarytu laisva dar ir per valentinke,tai jau butu virs visko... big_smile

66

Re: Ar lengviau??

Man. Manau šansai vienodi, nes išsilaikęs teises pirkčiau praktišką mašiną, o ne tokią, kuri trauktų paneles apie kurias tiek pridiskutuota čia buvo. Su mašina paprasčiausiai būtų patogiau jas pasiekti, jeigu jos toli nuo manęs gyvena ir aišku laiko susitaupytų, nes su mašina greičiau negu su kokiu autobusu.