161

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Pas mane galima sakyt visos antros puses 10m vyresnes buvo,taciau puikiai reikia moket atsirinkt kur zmogus rimtas,kur tiesiog nori grazaus papuosalo pasipuikavimui,o 20metu manau cia yra per daug smile

162

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

o man idealiausias metu skirtumas iki 5metu ir ne daugiau nes paskui tikrai jauciasi tie skirtumai metu ir kaip dauguma manau kad paskui viskas tik del pinigu buna:)

163

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Daug lemia ir merginos branda. Iš principo 10 metų skirtumas nėra bauginantis ir  yra geras, va 20 = lygų tėtį bučiuot. nežinau, nežinau smile))

164

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Kas cia tas 10 metu. Mano vaikinas uz mane vyresnis 9metais.  Esame kartu jau ketvirtus metus. Pradejom kartu gyvent kai man buvo 18. Ir visdar viskas nuostabu . Lyg pirma diena smile)))

165

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Viskas cia normaliai jei tik abiems gerai. O kad ten kas ka los tai maziau klausyti tokiu... Apskritai bet kokioje gyvenimo situacijoje reikia ziureti pirmiausia kad paciam gerai butu o tik paskui ka zmones pasakys...  Va kad ir sita tema o ka zmones pasakys o as jau tada pagalvosiu mazdaug... Jei abiem gerai i sveikata o jei ka gyvenimas viska istaiso. Netiks vienas kitam issikirs ir tiek.
Tik va is savo patirties galiu pasakyti kad poziuris i gyvenima tikrai kad skiriasi. Automatiskai ir poreikiai. Ir nesamone kad jaunos tik del pinigu su vyresniais nors tokiu zinoma irgi yra. Pats kiek kartu klausiau jaunu merginu o kodel jus ne su bendramziais bendraujate. Visos atsako kad su jais nera apie ka sneketi...  Vyresni jau atsilakste, atsakingiau ziuri i gyvenima, ta pati gyvenimo patirtis ir .t.t. O cia kaip kazkuri minejo kazka apie sena kuna tai nemanau kad pas 30-eti jis senas big_smile Tuo labiau jei prisiziuri save. Kiti ir 50 ies geriau atrodo nei jauniklis koks kuris  tik ta ir tedaro kaip naktiniuose klubuose ratus ryja alum uzgerdamas... Taip kad konkreciai i situacija reikia ziureti o ne i stereotipus ar ka zmones pasakys.. smile