261

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Patinka vyrai visokiais plaukais. Nuskusta galva gal mažiausiai patiktų.:::001

262

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Pavyzdziui A.Bosas man vyriskas, nors as stereotipiniu dalyku megeja smile

263

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Taip!!!!! Jie vyriski ir dar dazniausiai buna labai protingi ir labai saviti, del to idomus ir nenuobodus.

264

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

O čia kalbama apie ilgus plaukus ant galvos, kojų ar dar kur? big_smile
Vieniems labai netinka trumpi plaukai, kitiems labai tinka šiek tiek ilgesni ar net ilgi, tai nematau kokia čia dar problema. O man pvz nepatinka moterys trumpais plaukais, tačiau yra tokių kurioms tai ypač tinka, tačiau sutikite, maloniau liesti ir glostyti ilgus plaukus nei jų šerius ar slidžią makaulę big_smile

265

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Mano nuomone,
Kai vyras mano, kad jis gali auginti ilgus plaukus ir mano ,kad juos gerai priziure ir gerai atrodys , jis juos augindamas igyja tam tikra atsakomybe. Jis turi juos labiau priziureti ir daugiau plauti galva negu trumpai apsikires zmogus, trumpai apsikirpes zmogus maziau sukuosis, maziau matysis susiriebalave plaukai, uztektu plauti gal 2x per savaite, o ilgaplaukiams reikia daugiau plauti galva, reguliariai sukuotis (kaip kam).Taigi mano isvada ilgaplaukiai labiau igyja atsakomybes, negu trumpaplaukiai uz savo plauku isvaizda.
P.S
Man labiau patinka ilgaplaukiai vyrai ir as pats rosuosiu auginti ilgus plaukus, man kirpejos sako kad jie man tiks.
Kodel gi neismeginus kazko naujo, juk gyvenam tik karta gyvenime :::920

266

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

As uz trumpaplaukius!   Ilgaplaukiams neee...

267

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

cia ant kurios vietos? smile
Plaukai tam itakos mazai turi... Kuo daugiau plauku tuo daugiau darbo su jais.. smile
Bet moterys su ilgesniais plaukais(be peruko)..man asmeniskai labai grazu...
Ilgi plaukai, tai ir motociklas turi stoveti smile o be plauku, vyras zonoje..
rinkimes viduriuka :-D

268

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Vyrams-grazu ilgi plaukai,jei jie priziureti ir apkirpti laiku.
Maciau laabai zavu vaikinuka ilgais sviesiais plaukais,raaaar!@

269

Re: ar vyriski vyrai ilgais plaukais?

Per amziu amzius vyrai, kariai, nesiojo ilgus plaukus ir barzdas.  Ir ne nuo plauku ilgumo o nuo pacio zmoagaus priklauso kas jis. Kita ir plika duchina kas netingi, o kita kad ir su ilgais plaukais joks vejas nenupus. smile Ir zonoje kaip cia kazkas minejo ne i plaukus o i zmogu ziuri.   O tie kurie sako kad ilgais plaukais tai jau ne  vyras tegul i homikus paziuri, as kazkaip nepastebejau kad nors vienas ilgais plaukais butu big_smile