21

Re: Svarbiausios merginos savybės

mano nuomone tai svarbiausios merginu savybes turetu but elegancija, grakstumas ir kultura.. Tai 3 dalykai i kuriuos ieina seksualumas, vidinis pasaulis ir protas. Nors dazniausiai blondines elegancija paverte pasiputelisku keksiu stiliumi - fyfa. Grakstumas tapo manieringu maivymusi su atkistom lupom. O kultura uzgoze prabangos demonstravimas. Todel norint turet tas pagrindines, svarbiausias savybes reikia jas ugdyt senoviskai ir paprastai, mokytis is tu laiku kai zodis kekse buvo izeidimas ir gedingas gyvenimo stilius. O ne kaip dabar tapo komplimentas uz seksualuma.

22

Re: Svarbiausios merginos savybės

Gediminas, 28 parašė:

"būti tokia, kokia esi" giliai tusčia mintis

mano nuomone turi kažkuom vežti - ne visada gali suprasti ar norėti suprasti "kuom"

Žiauriai gerai pasakyta. Tiek vaikinas, tiek mergina turi turėti savyje kažkokį "cinkelį", o ne stebuklingą- BŪT SAVIMI, būt kokia esi-nesąmonė, žmonės visi ir visada yra kažkaip kitokie kiekvienoje situacijoje o ne vientisai tokie patys, Taip buvo ir bus ir jokio stebuklo neišrasit, nebent išeis pameilikaut rašant, bet tik tiek. Arba tinka ir patinka žmogus arba ne.  Paprasta logika, būk kuo nori.

23

Re: Svarbiausios merginos savybės

Nuosirdumas ir paprastumas,svelnumas.

24

Re: Svarbiausios merginos savybės

Vytaute, 26 parašė:
Vida, 16 parašė:
Evelina, 17 parašė:

dar vienas klausymas i kuri atsakau taip pat kaip ir ant kitu klausymu.
kiekvienas turi savo skoni;)
jei kas nors tau dabar pasakis kad turi buti taip tai nereiskia kad vaikinui kuris tau patinka
turi tuokia pacia nuomone wink
aciu uz demesi big_smile

dekuj uz nuomone Evelina,  bet bunu savimi, nerodau tu savybiu kurias isgirdau cia ar kitur kad suzavet vaikina, bunu pati savimi, o jau vaikinas renkasi, kas jam manyje patinka ir kas nea:) uzklausiau toki klausima, nes man siaip idomu...:)))

Aš visų pirma žinau kokia aš pati turiu atrodyti?

25

Re: Svarbiausios merginos savybės

Auksinei zodziai parasyti nera net ka dadet tik belieka zemai nusilenk rimtai
Gryna tiesa

26

Re: Svarbiausios merginos savybės

Cristiano, 25 parašė:

mano nuomone tai svarbiausios merginu savybes turetu but elegancija, grakstumas ir kultura.. Tai 3 dalykai i kuriuos ieina seksualumas, vidinis pasaulis ir protas. Nors dazniausiai blondines elegancija paverte pasiputelisku keksiu stiliumi - fyfa. Grakstumas tapo manieringu maivymusi su atkistom lupom. O kultura uzgoze prabangos demonstravimas. Todel norint turet tas pagrindines, svarbiausias savybes reikia jas ugdyt senoviskai ir paprastai, mokytis is tu laiku kai zodis kekse buvo izeidimas ir gedingas gyvenimo stilius. O ne kaip dabar tapo komplimentas uz seksualuma.

turiu tau pritarti... Siais laikas zodis kekse jokios nuoskaudos nepalieka,is tikruju taip yra...

27

Re: Svarbiausios merginos savybės

Vesta todel, kad dauguma tokios ir yra smile nors viesai ju niekas taip nevaidina, bet pacios tai zino ka naktimis daro.. Pasileideles big_smile todel ir tas zodis prarado galia smile

28

Re: Svarbiausios merginos savybės

ir naktim ir ne naktim duodas, va, musu seimunai dar galvoja legalizuoti prostitucija, tai turesim legaliu,dirbanciu ir mokescius mokanciu keksiu:D

29

Re: Svarbiausios merginos savybės

paneles,ne atrodykit,o bukit ,bukit tokios kad jumis zavetusi ir  noretu jusu ne tik kuno,bet ir bendravimo su jumis,bukit o ne atrodykit.pavargsit :::402

30

Re: Svarbiausios merginos savybės

kekse,tai vyro svajone lovoje,bet nereikia jau taip garsiai cia rekti:::402