41

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

berzines koses tau reikia, o ne merginos!
big_smile gana cia verkslent, gal pirma pradek nuo savo poziurio pakeitimo.. viskas yra daug paprasciau nei tau db atrodo, maziau galvok o tiesiog gyvenk..
o del ko tu vadini savo gyvenima susiktu?biski nelb supratau ar del to kad merginos nerandi? ar del kitu priezasciu?

42

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

pasikeisti pagal kazka nevariantas, turejau pana buvo meile, ir dabar dar yra, netiko jai manyje keli bruozai, sake pasikeisk ir pn. bandziau neisejo, stengiaus bet niekaip, nu ir kas is to issiskyrem, kad ir kaip norejau del jos tai padaryt, reiskia taip nemylejo manes tokio koks esu kitaip ir keistis nebutu reikeja vot. nesikeisk o ieskok tokios su kuria sutapsit

43

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

Armantas  Ieskau rimtos merginos. Na kad ji butu nerūkanti nepiknaudžiautu alkoholiu. Man patinka gražios, bendraujančios, linksmos. Aš pats esu gan linksmas vaikinas man patinka laba klausyti gera muzika  ieskau merginos man yra 21 M 864847781

44

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

armantas, 21 parašė:

Armantas  Ieskau rimtos merginos. Na kad ji butu nerūkanti nepiknaudžiautu alkoholiu. Man patinka gražios, bendraujančios, linksmos. Aš pats esu gan linksmas vaikinas man patinka laba klausyti gera muzika  ieskau merginos man yra 21 M 864847781

ir... kaip merginai suzinoti kaip tu atrodai jeigu net foro nera, galvoji be foto isvis atkreips demesio? pla..

45

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

Mantas, 17 parašė:

amzius nesvarbus
miestas nesvarbus
niekas nesvarbu
tik svarbiausia tai kad butu ji pasiryzus man padeti pasikeisti
nes siuo metu esu beviltiskas ir vadinu savo gyvenimu susiktu
ir turetu gelezine kantrybe


na, surasi tą merginą, padės pasikeisti taip,kaip jai bus geriau, tiksliau padarys tave tokiu, kokį norės matyti ji pati. O kas bus kai susirasi kitą? Vėl teks keistis,nes, galbūt, jei nepatiksi toks, koks patikai prieš tai buvusiai. Gal geriau stenkis pakeisti savyje tai,kad tau pačiam nepatinka, ar trukdo

46

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

ir kuri normali su tokiu verksniu istvers:D:D:D:D
amerikoj ryja antideperantus lietuvoj verkia pazinciu svetainese:D:D:D:D:D

47

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

Pradinis skelbimas, kad ir kokio senumo, tai auksinis.
"sveiki. Aš - ****. Nužieskit kuri iš manęs puodą ar ką".

48

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

kur sitas pasaulis ritasi...

49

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

Nesirita, o sukasi, sukasi, aplink saule :DDD

Šiaip paskaičiau viską, kažkaip itin smagu pasidarė. Žmogus ieško panos ir dar be jokių kriterijų, kuri padėtų. ir  čia blogai, kad jis liūdnas... ;D Gi problema ne tame, kad jis liūdnas, ir nepatiks, bet problema panoje kuri sutiks padėti. o jis ją jau tada tieisog įsimylės kad ir kokia bebūtų. ir ką tai panai tada daryt big_smile

50

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

problemos, vienu žodžiu, žemiškos :DD
o aš dar savim buvau nusivylęs, kad man jau 21, ir viskas ką turiu tai tik mašina ir geras darbas :DDD

51

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

Giedrius, 21 parašė:

problemos, vienu žodžiu, žemiškos :DD
o aš dar savim buvau nusivylęs, kad man jau 21, ir viskas ką turiu tai tik mašina ir geras darbas :DDD


emei ir pasigyrei big_smile

52

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

a auto koks ferari o darbas akcininkas koks:D

53

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

ne ferari aisku, bet uz tavo speju geresnis smile ir ne akcininkas, bet ir ne statybininkas big_smile

54

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

Mantas, 17 parašė:

amzius nesvarbus
miestas nesvarbus
niekas nesvarbu
tik svarbiausia tai kad butu ji pasiryzus man padeti pasikeisti
nes siuo metu esu beviltiskas ir vadinu savo gyvenimu susiktu
ir turetu gelezine kantrybe

Pagal tokius reikalavimus tai tau pidera geriausia susirasti.... Nes tau jau ir keistis nelabai butu kur...

55

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

Mantas, 17 parašė:

amzius nesvarbus
miestas nesvarbus
niekas nesvarbu
tik svarbiausia tai kad butu ji pasiryzus man padeti pasikeisti
nes siuo metu esu beviltiskas ir vadinu savo gyvenimu susiktu
ir turetu gelezine kantrybe

Nesuprask, Mantai, neteisingai, nenoriu dergtis ish taves( kaip dauguma cia), bet tau dabar ne panos reikia, o mediku pagalbos. Nes matai kaip yra, nepatiksi pats sau- mepatiksi niekam. Aishku, gal ir atsirastu pana kuri aukotusi, bandydama keisti tave, bet tokie santykiai didele nesamone, cia nelabai kokia isheitis. Va kai nustosi kovot su savo demonais, pamilsi pasauli, pamilsi gyvenima ir save, pamils ir tave... Laikykis....

56 (redagavo tinsanis, 30 2012-05-12 09:37)

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

Giedrius, 21 parašė:

ne ferari aisku, bet uz tavo speju geresnis smile ir ne akcininkas, bet ir ne statybininkas big_smile

klaidingas spejimas,,,
pinigu niekad nebus perdaug o sakyt viska maciau jau gerai uzdirbu ir visa kita keistoka:)