61

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Lina, 16 parašė:

Yra problema...mane papeike ,kad blogai buciuojuosi"laizausi" kaipman tai padaryti tinkamai? Ar galit paaiskint kuo issamiau?

...shiaip ziurek,kad toks buciniu meistras tau neivarytu nepilnavertishkumo komplekso...ish visko sprendziant, JAU IVARE.
Dauguma pasisake,kad  galejo pamokinti, kita dalis forumieciu taip pat buvo teisus, sakydami, kad skirtingi zmones, skirtingi buciniai...
Ash galvoju, koks skirtumas kaip buciuojames, svarbu buciniai butu skanus... ir ish burnos nesmirdetu....:) Naaa... ish kitos puses, jei  dabar kabinasi prie buciniu, idomu, kuo dar, neitiksi ateity?  Ir...idomu.... kodel shis meistras nebendrauja su ankstesne panele, kuri gerai buciavosi? Kuo ji jam neitiko?

62

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Jolanta, 34 parašė:
Lina, 16 parašė:

Yra problema...mane papeike ,kad blogai buciuojuosi"laizausi" kaipman tai padaryti tinkamai? Ar galit paaiskint kuo issamiau?

...shiaip ziurek,kad toks buciniu meistras tau neivarytu nepilnavertishkumo komplekso...ish visko sprendziant, JAU IVARE.
Dauguma pasisake,kad  galejo pamokinti, kita dalis forumieciu taip pat buvo teisus, sakydami, kad skirtingi zmones, skirtingi buciniai...
Ash galvoju, koks skirtumas kaip buciuojames, svarbu buciniai butu skanus... ir ish burnos nesmirdetu....:) Naaa... ish kitos puses, jei  dabar kabinasi prie buciniu, idomu, kuo dar, neitiksi ateity?  Ir...idomu.... kodel shis meistras nebendrauja su ankstesne panele, kuri gerai buciavosi? Kuo ji jam neitiko?

NA AS su tuo meistru jau seip ar taip viska uzbaigiau manau <kad pasielgiau teisingai ir ne nenoriu jo prisiminti>>>nieko nepadarysi jau taip ir liks neaisku kaip ten su tais buciniais

63

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Lina, 16 parašė:
Jolanta, 34 parašė:
Lina, 16 parašė:

Yra problema...mane papeike ,kad blogai buciuojuosi"laizausi" kaipman tai padaryti tinkamai? Ar galit paaiskint kuo issamiau?

...shiaip ziurek,kad toks buciniu meistras tau neivarytu nepilnavertishkumo komplekso...ish visko sprendziant, JAU IVARE.
Dauguma pasisake,kad  galejo pamokinti, kita dalis forumieciu taip pat buvo teisus, sakydami, kad skirtingi zmones, skirtingi buciniai...
Ash galvoju, koks skirtumas kaip buciuojames, svarbu buciniai butu skanus... ir ish burnos nesmirdetu....:) Naaa... ish kitos puses, jei  dabar kabinasi prie buciniu, idomu, kuo dar, neitiksi ateity?  Ir...idomu.... kodel shis meistras nebendrauja su ankstesne panele, kuri gerai buciavosi? Kuo ji jam neitiko?

NA AS su tuo meistru jau seip ar taip viska uzbaigiau manau <kad pasielgiau teisingai ir ne nenoriu jo prisiminti>>>nieko nepadarysi jau taip ir liks neaisku kaip ten su tais buciniais

...na, su buciniais.. manau, pas tave viskas tvarkoj smile Kaip patinka, taip ir buciuokis... buciniai turi teikti abiems malonuma.... paprasciausiai atsipalaiduok...

64

Re: Mane papeike del...Buciniu...

tai kad as tada buvau atsipalaidavus..nezinau po to karto supratau kad jo buciuti jau negalesiu bet tai .....

65

Re: Mane papeike del...Buciniu...

maziau seiliu maziau liezuvio kaisiojimo ir t,t

66

Re: Mane papeike del...Buciniu...

nu ziauriai kvailai cia...didziausia problema,kad buciuotis nemoki;D ir dar taip isgyvent,grauztis...vargeli tu mano;D baisu;D

67

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Tai kas ten per laiziaku meistras jau atsirado, kad tau sako jog nemoki??
Tai tu jam atsakyk jei nemoku tai iswis to nedarykim:D:D Greit usimanys:D:D

68

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Pfff,rado beda o tai ka daryt jei buciuotis nemoki:D:D:D:D Pora kartu teko tai daryti ir tai nepataikiau:D:D:D Oi linksma situcija:D:D

69

Re: Mane papeike del...Buciniu...

va jatau big_smile

70

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Man tai visai buciuotis nepatinka... ;D
Ir nesvarbu kurios ka moka o ko ne... big_smile

71

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Sigitas, 24 parašė:

Man tai visai buciuotis nepatinka... ;D
Ir nesvarbu kurios ka moka o ko ne... big_smile


kaip neidomei big_smile

72

Re: Mane papeike del...Buciniu...

o tu nesimokyk... tiesiog daryk tai is sirdies.. Moterys kaip ir vyrai gimsta tamokedami, bet kaip asmenybes, mes esam skirtingi, net ir kuno kalboje:) nenusimik:)

73

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Laura, 32 parašė:

o tu nesimokyk... tiesiog daryk tai is sirdies.. Moterys kaip ir vyrai gimsta tamokedami, bet kaip asmenybes, mes esam skirtingi, net ir kuno kalboje:) nenusimik:)

Aciu tau laura:) uz gerus zodzius:) ka cia juos suprasi vakar vienas vaikinas gavo paprastus pakstelejimus jis pasake,kad jie isskirtiniai mieli ir svelnus....

74

Re: Mane papeike del...Buciniu...

susirask labiau patyrusi, tada ismokins visko....

75

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Lina, matai, jei zmogus jaucia siltus jausmus, tai jam ir pakstelejimas daug reiskia ir yra idealus..tiesiog rinkis pagal sirdi o ne pagal grozi, ar patirti. kai ateina meile, galima dviese vienas kito ismokyti daug ko..

76

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Laura, 32 parašė:

Lina, matai, jei zmogus jaucia siltus jausmus, tai jam ir pakstelejimas daug reiskia ir yra idealus..tiesiog rinkis pagal sirdi o ne pagal grozi, ar patirti. kai ateina meile, galima dviese vienas kito ismokyti daug ko..

tai aju taip...

77

Re: Mane papeike del...Buciniu...

pasakyk kad ismokytu,mano vienai merginai taip buvo ji aplamai nezinojo kaip ka daryt,ismokiau,cia nebaisi problema arba paprasyk geriausio draugo smile

78

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Sakyčiiau praktika nekenktų, juk iš jos mes ir mokinamės gyvenimo meno:)

79

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Lina, 16 parašė:

Yra problema...mane papeike ,kad blogai buciuojuosi"laizausi" kaipman tai padaryti tinkamai? Ar galit paaiskint kuo issamiau?

Praktikos praktikos...

80

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Visi   vienbalsiai   tau  pritarė  ,kad  tai  daugiau  jo  problemos,gal  išvis   vaikinas   turi  polinkio  žeminti.Tada  ir  renkasi   pasitikėjimo  neturinčias   merginas.
  Jau   tiek  laiko  praėjo  ir  kaip  su  tai:s::441,net  negalvojau  ,kad  tai  gali  būti  problema  ir  šiandien   turbūt  pati  juokiesi   iš  šios  situacijos.
  Ir   dabar  gal  jau  pasitikinti   mergina   ir  daugiau   niekas  tokių   nesamonių   nepliurpia.:::104