21

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

bet koks ir bet kas tai du skirtingi dalykai:::049

22

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

Bet  kas  turi  daug  prasmių.Turtingam,gal  neturtingas  bet  kas. O  neturtingas,susirado  kitą  neturtingą įsimilėjo  ir  jie  vienas  kitam  jau  ne  bet  kas.
Aš  kalbu  jei  žmogus  vertina,pagal  socialinę  padėtį,aukštasis  mokslas  neaukštasis.
Dar  žmogus  vertina  pagal  jausmus  patinka,nepatinka,myliu  ,nemyliu.
O  čia  protas  su  širdimi  nevisada  sutaria,vienas  žmogus  ir  protingesnis,ir  atsakingesnis,o  širdis  traukia  prie  žmogaus  pas  kurį  daugiau  ydų  ar  trukumu.
Taip  ,kad  bet  kas  turi  daug  prasmių.
Man  jau  geriau  vienai,nei  su  bet  kuo.Jei  man  tas  žmogus  bet  kas,tai  vadinasi  aš  jo  negerbiu,tai  kokia  laimė  būti  kartu.

23

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

Geriau vienam nei su bet kuo

24

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

a kam tie krastutinumai?

25

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

geriausia tureti santykius pagristus seksu smile
tada busi praktiskai laisvas, bet "badauti" neteks ir nebus poreikio susideti su bet kuo wink

26

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

nuo zmogaus manau priklauso ,kaikam gali buti geriau vienam , o kitam gal yra **** buti su betkuo smile asmeniskai manau kad geriau vienam nei su betkuo smile

27

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

gerai ir taip ir kitaip priklauso nou situacijos

28

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

vienai wink

29

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

mano devizas buvo ir yra-geriau buti  vienai negu su bet kuo..ir tai jau patikrinta,jei nera 'magnetines"traukos vienas kitam,tai vadinas laimingas tikrai nebusi..o posakis kad su laiku prirasi pie zmogaus yra nesamone-tai yra kancia! tad neapgaudinekime saves ir nedarykime nelaimingu kitu:)

30

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

Valentinas parašė:

abejoju ar vienam geriau kas is tos vienjatves kol turejau mergina buvau visiskas optimistas o dabar netekes nmerginos tapau apgailetinu pesimistu

Cia jau pats kaltas del to...
Zmones neteke antru poru turetu dziaugtis gywenimu daryti tai ka jie megsta.. o ne sedet ir snargli varvint apsikruokus....  is to geriau nebus... o kitas sansas pats atsiras smile

31

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

Gyventi geriau vienai. O sekso visad rasi, kai jau labai prispirs arba pirštukai atsibos.

32

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

Melisa parašė:

Gyventi geriau vienai. O sekso visad rasi, kai jau labai prispirs arba pirštukai atsibos.

Sutinku smile Nes gyventi su bet kuo, kad tik ne vienai, tai tik gyvenimą ir nervus gadinti.