41 (redagavo zilvis 2013-03-26 07:44)

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

sutinku su Arturo nuomone , kalti buna abu, jei kazkuris eina i sona. Pvz-jei suo bega is namu kas kaltas ??? Reiskia jam truko kazko. Kalti abu, nerade sprendimo

Arturas parašė:
Donatas parašė:
Renata parašė:

noriu patarimo sužinojau, kad man vyras buvo neištikimas ,tiesa įtarinėjau jau ne vienerius metus . Pragyvenom 20 m kartu turim sunu paauglį ir 3 m dukryte , ojis tuo metu kai laukiausi užmezgė romana su bendradarbe. Gal ir galeciau atleisti , bet kaip atgaut pasitikėjimą nešnipinėt jo ir panašiai, ogal spjaut ir susirast kokį ,kad užsimirsčiau?

Renata, tau jau ne 15 metu. Jeigu i santykius isivele neistikimybe, reiskias santykiuose nera pagarbos (aksioma). Jeigu santykiuose nera pagarbos, reiskias jie neturi pagrindo. Santykiai neturintys pagrindo jokiom salygom ir aplinkybem negali turet ateities (tokios kokios tikimasi ir trokstama). Atitinkamai vienintelis logiskas ir apskritai imanomas sprendimas yra skirtis. Kokio velnio reikia lyst i foruma ir prasyt patarimo sitokiam akivaizdziam dalykui?

Tai jai visos nestikimos poros skirtusi tai 99 procentai poru butu issiskyrusios. Beje reikia nepamirsti fakto kad del neistikimybes kalti buna abu. Yoac dar jei tuo metu laukeisi tai gal nedavei savo vyrui? Na tai manau tada kalte abipuse. Ir nera ko cia graustis.
Kaip ir visada zmones prazudo pavydas. Gal laikas nebuti egojistais ir pagaliau suprast kad zmogus nepriklauso kazkam. O vertybe yra meile o ne seksas.

42

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

zilvis parašė:

sutinku su Arturo nuomone , kalti buna abu, jei kazkuris eina i sona. Pvz-jei suo bega is namu kas kaltas ??? Reiskia jam truko kazko. Kalti abu, nerade sprendimo

nenorėčiau sutikti su tavo nuomone smile kartais žmogaus tokia prigimtis yra eiti į šoną smile teko kalbėtis su keliais draugais kuriems atrodo šeimoje kaip ir nieko netrūksta bet kartas nuo karto į kairę "užneša" smile tiesiog šiaip , dėl sportinės formos palaikymo smile neveltui yra patarlė kad kiek vilką bešersi jis į mišką žiūri smile todėl negalime sakyti kad kalti abu , kartais kaltas būna tik vienas . tai, žinoma, tik mano nuomonė smile

43

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Saulė parašė:
zilvis parašė:

sutinku su Arturo nuomone , kalti buna abu, jei kazkuris eina i sona. Pvz-jei suo bega is namu kas kaltas ??? Reiskia jam truko kazko. Kalti abu, nerade sprendimo

nenorėčiau sutikti su tavo nuomone smile kartais žmogaus tokia prigimtis yra eiti į šoną smile teko kalbėtis su keliais draugais kuriems atrodo šeimoje kaip ir nieko netrūksta bet kartas nuo karto į kairę "užneša" smile tiesiog šiaip , dėl sportinės formos palaikymo smile neveltui yra patarlė kad kiek vilką bešersi jis į mišką žiūri smile todėl negalime sakyti kad kalti abu , kartais kaltas būna tik vienas . tai, žinoma, tik mano nuomonė smile

Tai geriausia eiti abiem i kaire. Ir abu tada bus patenkinti.
Bet dazniausiai moterys mano kad ju darbas lovoje tik isiskest. Tada tikrai vyras noredamas adrenalino eis i kaire. Ir tikrai netikiu kad tie kurie sako kad turi viskas is tikro turi. Galu gale zmona gali pasiulyti ir seksa tryse.

44

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

.."jei tuo  laiku laukeisi, ir nedavei vyrui", tai esi kalta jo neistikimybej....
juokiausi balsu is to graudumo..

45

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Arturas parašė:
Saulė parašė:
zilvis parašė:

sutinku su Arturo nuomone , kalti buna abu, jei kazkuris eina i sona. Pvz-jei suo bega is namu kas kaltas ??? Reiskia jam truko kazko. Kalti abu, nerade sprendimo

nenorėčiau sutikti su tavo nuomone smile kartais žmogaus tokia prigimtis yra eiti į šoną smile teko kalbėtis su keliais draugais kuriems atrodo šeimoje kaip ir nieko netrūksta bet kartas nuo karto į kairę "užneša" smile tiesiog šiaip , dėl sportinės formos palaikymo smile neveltui yra patarlė kad kiek vilką bešersi jis į mišką žiūri smile todėl negalime sakyti kad kalti abu , kartais kaltas būna tik vienas . tai, žinoma, tik mano nuomonė smile

Tai geriausia eiti abiem i kaire. Ir abu tada bus patenkinti.
Bet dazniausiai moterys mano kad ju darbas lovoje tik isiskest. Tada tikrai vyras noredamas adrenalino eis i kaire. Ir tikrai netikiu kad tie kurie sako kad turi viskas is tikro turi. Galu gale zmona gali pasiulyti ir seksa tryse.

pasiulys kita kart ji ,tu,ir tavo geriausias vyro draugas ,,,
suo
arba hm brolis ar seip draugeli koki:D:D:D del adrenalino buomza koki:D:D:D juokingi man tie ,,zmones pilni patarimu bet patys nepasinaudoja ,,zvengiu is tokiu is sirdes nuosirdziai:D

46

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Dėkui už patarimus pamastymus, bet deja keista kai kurių moterų nuomone , kad besilaukianti moteris nenori sekso.Nori ir sekso ir demesio, bet jei vyras elgiasi lyg bučiau jo mama ka daryt paciai jį prievartaut ar ką? Žinoma kalte iš abieju pusių, bet juk turėtu jis atgailaut ar panašiai, o ne pult žmoną ar dar blogiau smurtaut... Aš pragyvenau 20 m ir tik dabar supratau, kad nepažįstu savo vyro ,deja