21

Re: Veidmainystė

Už pinigus svarbiausių  dalykų gyvenime nenusipirksi , bet yra daug gražių dalykų , kuriuos galima gauti tik turint pinigų.. labai geras jausmas dirbti ir užsidirbti, leisti sau keliauti ir daugelį kitų potyrių  , kuriuos suteikia būtent finansinis stabilumas.  ir niekada nesuprasiu žmonių kurie neturi noro ir nededa pastangų kad gyventų geriau ir kokybiškiau smile
P.S subjektyvia  nuomone , amžinai verkia "kad jos visos tokios" tik tie kurie neturi tų pinigų ir jokio finansinio stabilumo smile
Donatai, sorry bet atgumentų jūsų pasisakymuose nemačiau smile pavyzdžiai iš serijos "viena boba sakė" manęs seniai nebeįtikina smile

22 (redagavo Anciasnapis 2013-04-08 08:15)

Re: Veidmainystė

Saulė parašė:

Už pinigus svarbiausių  dalykų gyvenime nenusipirksi , bet yra daug gražių dalykų , kuriuos galima gauti tik turint pinigų.. labai geras jausmas dirbti ir užsidirbti, leisti sau keliauti ir daugelį kitų potyrių  , kuriuos suteikia būtent finansinis stabilumas.  ir niekada nesuprasiu žmonių kurie neturi noro ir nededa pastangų kad gyventų geriau ir kokybiškiau smile
P.S subjektyvia  nuomone , amžinai verkia "kad jos visos tokios" tik tie kurie neturi tų pinigų ir jokio finansinio stabilumo smile
Donatai, sorry bet atgumentų jūsų pasisakymuose nemačiau smile pavyzdžiai iš serijos "viena boba sakė" manęs seniai nebeįtikina smile

tada ir nesakyk
zinai kuom skyriasi boba nuo moters?moteris zino kas yra boba,bet boba tik mano ,kad yra moteris.moteris nepainioja savoku,o pas tave tekste pilna nepalyginamu dalyku,apie kuriuos net kalbeta nebuvo.manau tu labai valdynga ir vyrus paprasciausiai uzpi.....si su savo moralu,kuris yra paprasciausiai net nevietoj.niekas nessake kad b logai turet pinigu,kalba apie pagarba jai ju nera-tu to suprast negali.o antra apie finansus ir stabiluma-as,kaip pvz,sakau viena-busi zmona bus kitaip.ir nesiruosiu sikt pinigais del moters ,kuri nesiruosia stengtis but zmona.tad va, yra tau alternativus poziuris i finansus ir stabiluma,o musu keliones viena  puse apmoketum pati.nors as neubagas
o kaip vyrai sako, kad vysos tokios,reiskias dar nesuprato nuoskaudos esmes.o finansai cia ne prie ko.

23 (redagavo Saulė 2013-04-08 09:44)

Re: Veidmainystė

Anciasnapis parašė:
Saulė parašė:

Už pinigus svarbiausių  dalykų gyvenime nenusipirksi , bet yra daug gražių dalykų , kuriuos galima gauti tik turint pinigų.. labai geras jausmas dirbti ir užsidirbti, leisti sau keliauti ir daugelį kitų potyrių  , kuriuos suteikia būtent finansinis stabilumas.  ir niekada nesuprasiu žmonių kurie neturi noro ir nededa pastangų kad gyventų geriau ir kokybiškiau smile
P.S subjektyvia  nuomone , amžinai verkia "kad jos visos tokios" tik tie kurie neturi tų pinigų ir jokio finansinio stabilumo smile
Donatai, sorry bet atgumentų jūsų pasisakymuose nemačiau smile pavyzdžiai iš serijos "viena boba sakė" manęs seniai nebeįtikina smile

tada ir nesakyk
zinai kuom skyriasi boba nuo moters?moteris zino kas yra boba,bet boba tik mano ,kad yra moteris.moteris nepainioja savoku,o pas tave tekste pilna nepalyginamu dalyku,apie kuriuos net kalbeta nebuvo.manau tu labai valdynga ir vyrus paprasciausiai uzpi.....si su savo moralu,kuris yra paprasciausiai net nevietoj.niekas nessake kad b logai turet pinigu,kalba apie pagarba jai ju nera-tu to suprast negali.o antra apie finansus ir stabiluma-as,kaip pvz,sakau viena-busi zmona bus kitaip.ir nesiruosiu sikt pinigais del moters ,kuri nesiruosia stengtis but zmona.tad va, yra tau alternativus poziuris i finansus ir stabiluma,o musu keliones viena  puse apmoketum pati.nors as neubagas
o kaip vyrai sako, kad vysos tokios,reiskias dar nesuprato nuoskaudos esmes.o finansai cia ne prie ko.

baik tu, aš tai ir už tave sumokėčiau , man negaila  smile tik tikiuosi kad niekada nenorėsiu big_smile
P.S turbūt dėl to ir nerandi tos kuris stengtųsi būti žmona? ar čia toks apdovanojimas - būsi žmona parodysiu ką moku? big_smile
P.P.S stiprių ir normalių vyrų užp... negalima jei jau ką smile provokacijoms pasiduoda tik silpni smile

24

Re: Veidmainystė

matai protinga moteris vyro neprovokuos,kvaila ar naivi bandys ta daryt,, viskam yra ribos ir tas galioja visem be isimtes(tuolab lad dabar lygios teises-tai moteriskumu ...ui prisidengsi)

25 (redagavo Anciasnapis 2013-04-08 15:46)

Re: Veidmainystė

Saule,na tu dar nezinai ko tyketis ko ne.mano atveju ,tu manes nepazisti.kodel as vienas irgi nezinai.o zmona -cia neapdovanojimas,neinterpretuok.tada kitaip saskyciau-cia apdovanojimas man.as parodysiu ka moku pries.tik sugebek suprast.:::960
tu tik pries tai,parasyk komentara.pasiiziurek dar karta ,ka autorius parase,o paskuj skiesk.sugebi ten pamatyt ka nors apie pinigu suma?as ne.ar apie pinigus?as ne.o tu sugebi.ir kaip vyras paraso "visos jos tokios"tai nereiskia kad neturi pinigu-tai reiskia,kad gerai teks tau paciulpt,kad juos gaut.cia as bandau praplest tavo pasauleziura.nebutinai taip yra,cia viena is alternativu tavo teigginiuj.
p.s. cia niera nieko skirta asmeniskai tau.cia poziuris

26

Re: Veidmainystė

oj,  aš puikiai supratau  tavo požiūrį smile
gerai kad sugebu užsidirbti kitokiu būdu ir dar geriau kad uždirbu tiek, kad nereikia nieko iš nieko gauti smile 
ir labai gaila vyrų kuriems čiulpia ir su kuriais miega tik dėl pinigų   big_smile

P.S nieko asmeniška, čia tik požiūris

27 (redagavo Anciasnapis 2013-04-08 16:27)

Re: Veidmainystė

Saulė parašė:

oj,  aš puikiai supratau  tavo požiūrį smile
gerai kad sugebu užsidirbti kitokiu būdu ir dar geriau kad uždirbu tiek, kad nereikia nieko iš nieko gauti smile 
ir labai gaila vyrų kuriems čiulpia ir su kuriais miega tik dėl pinigų   big_smile

P.S nieko asmeniška, čia tik požiūris

as tau pritariu,man irgi gaila tokiu panu.todel ir nebendrauju su merginom kuriom reikia pinigu.jai jai rupi, koks mano atlyginimas, tegu  ieskosi kito.
nors vienu musu poziuriai sutapo
p.s. o man gaila moteru kurios ciulpia del pinigu.jos atiduoda savo jauniste mainais uz pinigus, kuriuos vyras, kuo puikiausiai toliau uzdirbs.o jos jaunystes nebegrazins.laiko irgi.tad nemanau kad cia vyro reikia gailetis.nors reikia gi  kazka zemint kad saviverte pakelt.ane?

28

Re: Veidmainystė

tinsani, veidmainyste pavadinau tik todel kad kaip minejau, raso, tokio ir tokio, po to su mergina susipaisai, ir gaunasi kad iesko visai kitokio, arba tiesiog nepaaiskino ko, pas mane darbe emigrantu nedaug nes butina gerai anglu kalba kalbeti kad testa praeitai ir darba gautai... pagrinde dirbu su anglais ir keliais lenkais ir lietuviais. bet ju nera tiek kad vezimais vezk... zodziu, vat uzkabinau tema, bandydamas sureiksminti minti kad merginos turetu pasakyti ko iesko ir ko tikisi, kad nebutu nesusipratimu po to. mano darbas geras, svarus, kvalifikuotas, nesu juodadarbis, pas mane darbe net babaju nera daug big_smile niekam niekada nerasaiu kiek uzdirbu bet tai siekia apie 10-15 kartu daugiau uz lietuvos minimuma, priklausant kiek as dirbu ir ar pavaduoju "supervisor"'iu. tai va, as neverkiu, konfliktu nesaukiu, esu gyvenimu patenkintas, bet tik tokie dalykais privercia susimastyti. Tik tiek smile

29

Re: Veidmainystė

Edgaras parašė:

tinsani, veidmainyste pavadinau tik todel kad kaip minejau, raso, tokio ir tokio, po to su mergina susipaisai, ir gaunasi kad iesko visai kitokio, arba tiesiog nepaaiskino ko, pas mane darbe emigrantu nedaug nes butina gerai anglu kalba kalbeti kad testa praeitai ir darba gautai... pagrinde dirbu su anglais ir keliais lenkais ir lietuviais. bet ju nera tiek kad vezimais vezk... zodziu, vat uzkabinau tema, bandydamas sureiksminti minti kad merginos turetu pasakyti ko iesko ir ko tikisi, kad nebutu nesusipratimu po to. mano darbas geras, svarus, kvalifikuotas, nesu juodadarbis, pas mane darbe net babaju nera daug big_smile niekam niekada nerasaiu kiek uzdirbu bet tai siekia apie 10-15 kartu daugiau uz lietuvos minimuma, priklausant kiek as dirbu ir ar pavaduoju "supervisor"'iu. tai va, as neverkiu, konfliktu nesaukiu, esu gyvenimu patenkintas, bet tik tokie dalykais privercia susimastyti. Tik tiek smile

tu sitoj vietog gyvenk ir nemastyk.

30

Re: Veidmainystė

Anciasnapis parašė:
Saulė parašė:

oj,  aš puikiai supratau  tavo požiūrį smile
gerai kad sugebu užsidirbti kitokiu būdu ir dar geriau kad uždirbu tiek, kad nereikia nieko iš nieko gauti smile 
ir labai gaila vyrų kuriems čiulpia ir su kuriais miega tik dėl pinigų   big_smile

P.S nieko asmeniška, čia tik požiūris

as tau pritariu,man irgi gaila tokiu panu.todel ir nebendrauju su merginom kuriom reikia pinigu.jai jai rupi, koks mano atlyginimas, tegu  ieskosi kito.
nors vienu musu poziuriai sutapo
p.s. o man gaila moteru kurios ciulpia del pinigu.jos atiduoda savo jauniste mainais uz pinigus, kuriuos vyras, kuo puikiausiai toliau uzdirbs.o jos jaunystes nebegrazins.laiko irgi.tad nemanau kad cia vyro reikia gailetis.nors reikia gi  kazka zemint kad saviverte pakelt.ane?

na man vis tiek gaila žmonių su kuriais kiti būna tik dėl pinigų smile ir tiek smile o kelti man nieko nereikia -viskas pakankamai gerai pakelta smile bet vyro kuris perka jaunystę gaila tikrai ne mažiau nei panelės kuri jam parsiduoda. abu jie vienodi. kiekvienas savaip parsiduoda

31

Re: Veidmainystė

Mes visi parduodam savo jaunyste ar maximoje dirbdami ar kaip kazkas sake uz pinigus ciul.... Koks skirtumas, kiekvienas i renkasi savo. O kad merginos renkasi kas prie pinigu tai tokiu yra lb daug............

32

Re: Veidmainystė

Arturas parašė:

Mes visi parduodam savo jaunyste ar maximoje dirbdami ar kaip kazkas sake uz pinigus ciul.... Koks skirtumas, kiekvienas i renkasi savo. O kad merginos renkasi kas prie pinigu tai tokiu yra lb daug............

ir tai normalu meiles zaist galima bet kai tuscias pilvas ar nera kuom sedine pridengt nelabai idomu zaist tuos vaikiskus zaidimus,,,

33

Re: Veidmainystė

Anciasnapis parašė:
Edgaras parašė:

tinsani, veidmainyste pavadinau tik todel kad kaip minejau, raso, tokio ir tokio, po to su mergina susipaisai, ir gaunasi kad iesko visai kitokio, arba tiesiog nepaaiskino ko, pas mane darbe emigrantu nedaug nes butina gerai anglu kalba kalbeti kad testa praeitai ir darba gautai... pagrinde dirbu su anglais ir keliais lenkais ir lietuviais. bet ju nera tiek kad vezimais vezk... zodziu, vat uzkabinau tema, bandydamas sureiksminti minti kad merginos turetu pasakyti ko iesko ir ko tikisi, kad nebutu nesusipratimu po to. mano darbas geras, svarus, kvalifikuotas, nesu juodadarbis, pas mane darbe net babaju nera daug big_smile niekam niekada nerasaiu kiek uzdirbu bet tai siekia apie 10-15 kartu daugiau uz lietuvos minimuma, priklausant kiek as dirbu ir ar pavaduoju "supervisor"'iu. tai va, as neverkiu, konfliktu nesaukiu, esu gyvenimu patenkintas, bet tik tokie dalykais privercia susimastyti. Tik tiek smile

tu sitoj vietog gyvenk ir nemastyk.

na lenkai lietuviai daug kas pasakita,,nesakau kad visi blogi bet as geriau su uzsienieciais dirbu nei su savais:) tas kad nesakai atlyginimo bet pasakai tiek aniek kartu daugiau kam tas idomu man o demesio,,,kas yra juodas darbas ?tu ten dirbi nes anglas ar kitas nenori delto yra vieta ir ten esi,,gyveni kitoje salije ir bandai ligint su lietuva dar su afrika palygink:)kvaila verst pinigus i lietuviskus,kokioj sali esi pagal ta ir gyveni ir kokio velnio ligint su lt:L)

34

Re: Veidmainystė

o del jaunystes ji viena ir ja reikia nugyvent isnaudot kaip tau atrodo teisinga pasirinkt art maximoj ir kokia ta jaunyste ?arimas ir poto koks invalidumas ar gyvent,,,mes visi gyvenam del pinigu ir mergina parsiduoda ,vyras naudoja fizine jega ,,visi naudoja ka turi kazkoki privaluma ...

35

Re: Veidmainystė

Edgaras parašė:

Greit i pirma pasimatyma turesim nesti merginai ne geles o metine savo pajamu deklaracija big_smile

smile smile