21

Re: Ar dažnai merginos masturbuojatės? :)

Renata parašė:
Saulius parašė:
Arturas parašė:

O tai nemanai kad kitu zmoniu netolerancija, atbaido nuo taves visus vyrus? Liaudiskai tariant vyrai nemegsta "pasikelusiu" moteru. Jauna vaikina isvadinai kazkokiu vaiku ir kitaip bandai zeminti ir pan. Ar tu zinai kad jauno vyro noras tikrai yra pakankamai didelis ir jis nori visada, tai kodel tu smerki kad jis masturbuojasi, tai juk jo reikalas, beje masturbacija yra normalus dalykas.
Tik manau pradziai reiktu subresti ir gerbti kitu nuomone.

Bingo. Parašei beveik tai ką aš norėjau parašyt. Kaip man buvo 18+ tai ir aš švelniai tariant visad norėjau. Energija per kraštus tryško. Ir partnerės blogumas ar gerumas nieko čia nereikšdavo - organizmas labai greit atsistatydavo.

Nu labai atsiprašau jūsų Vyrai, Vaikinai ir Vaikai smile Na tikrai neteko girdėti apie tokį begalinį jaunų žmonių norą, kad net pasisotinti ar susilaikyt negali.. bet gi visokių yra, tegu ir būna... Nenoriu nieko menkinti.. Kitokių žmonių aplinkoj augau ir brendau...
Sutinku...nesusilaikiau neišsakiusi savo pozicijos, ir gal kiek per aršiai ją pateikiau wink Taika? wink

taika. gyveni ir mokais. o gyvenimas labai idomus ir ivairus, ir kartais tas kam kazkas nepriimtina, kitam norma

22

Re: Ar dažnai merginos masturbuojatės? :)

Renata parašė:
padukelis parašė:

na neiškart, bet po kiek laiko, ne taip išsireiškiau, o būni po jų tikrai pavargęs lb smile) bet po to vis tiek norisi smile)

Tai tu kaip mažas vaikas, vos tik kažko įsigeidi tai iš karto ir reikia čia ir dabar?
Dediesi labai nepasotinamu, bet kažkodėl įtariu, kad esi eilinis, kuris prie panelės susileidžia greičiau nei to reikia...(nenoriu įžeisti, bet kažkaip nenatūraliai skamba tas užgaidos tenkinimas)

MLDC smile