21

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

Jau geriau iš čia, nei iš klubo.

22

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

Pretendentas parašė:

Jau geriau iš čia, nei iš klubo.

O ką prieš turi su pažintim iš klubo ten kažkokie kitokie žmonės pasidaro ar kaip? big_smile

23

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

Klube kažko pavartoję dažniausiai būna, o tada keičiasi ir plepumas ir t.t. big_smile Ir šiaip nei pabendrausi nei ką.. smile)

24

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

Saulius parašė:

Klube kažko pavartoję dažniausiai būna, o tada keičiasi ir plepumas ir t.t. big_smile Ir šiaip nei pabendrausi nei ką.. smile)

Na čia labai priklausomai aišku ten tokia vieta kur liaudis susirenka pasilinksmint ir gerai laiką praleist, o kad gerai praleistų pavartoja ko reikia ir ko nereikia, bet mano praktikoj, tai netrugdė susipažint su neblogom merginom su kuriomis dar ryšiai iki dabar. Buvo ir viena su kuria net draugavau kažkur apie puse metų tikrai nesigailiu. Manau kaip čia kam papuola man atrodo gali savo simpatija rast, kad ir pačioj absurdiškiausioj vietoj smile

25

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

jau klube normalios chebros nerasi visi arba girti arba apsinarkasine va todel tenai nesirodau big_smile

26

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

Būtų visai net neįdomu bereikalingai švaistyti laiką,jei nesusitikčiau:)...Mano tikslas ir yra sėdėti tokiuose portaluose ir pasistengti kuo greičiau suorganizuoti tokius susitikimus:)...Svarbu kad būtų tie patys tikslai ir norai:)...Party forever!!! big_smile...

27

Re: Meile, prasidejusi virtualioje erdveje

na jei apie pazintis naktiniame klube, tai rimtiems santykiams paneles ten neieskociau smile bet kiekviena taisykle turi isimtis, kartais tiesiog nezinai kur sutiksi, o jeigu krito i aki, tai verta uzkalbinti nesvarbu kur smile negi atsisakyti galimybes smile