181

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Donatas parašė:
CaaRaMeL parašė:

Tikrai nieko uzgauti nenoriu,bet perskaicius nuomone,kad 25 metu merginu beveik nera be vaiku,noriu pasakyt,kad klystat.Yra,ir tikrai daug.Myliu vaikus,bet turesiu ju tik tuomet,kai busiu tam pasiruosus,kai galesiu jiems suteikt tiek pilna mylincia seima,tiek materialu aprupinima.Vaikui reikia abieju tevu,o ne kas pusmeti matyti vis nauja ,,teveli,, smile Net jei vaikas ir bendrauja su tevu,tai nera tas pats jei jis gyventu su abiem tevais kartu.Motina anksciau ar veliau nores susitvarkyti savo gyvenima,ieskos artimo zmogaus,o vaikui jis bus svetimas,kad ir kaip besistengtu su juo sutart.Atsiradus bendriems vaikams,jis jausis dar blogiau.Jaunos mamos cia deklaruoja,kad joms viskas gerai,augina pacios,mokosi,kuria verslus...viskas suprantama,bet ar kuri is ju paklause tos mazutes gleznos butybes- ka ji jaucia,ko noretu,kaip reaguoja i besikeiciancius ,,tevelius,, smile Nenoriu pasakyt,kad moteris su vaiku puolus asmenybe ir pan.Jokiu budu.Lenkiu galva pries Motina,bet jei jau ruosiames tapti ja,reikia pagalvot ir apie vaikuti.Ka galesim jam duoti? Ar tikrai dabar tas laikas,kai jo reikia? Ar salia tas zmogus,kuris bus kartu ir dziaugsme ir varge? Tuo labiau,kad apsaugos priemoniu yra begale smile Nezinau kaip vyrai ziuri i tokias moteris,bet as nenoreciau vyro su vaiku.Noriu auginti tik savo ir mylimo zmogaus bendrus vaikus smile Aisku,tai kiekvieno atskiras pasirinkimas...

mintis surasyta graziai, bet ji yra absoliuciai utopiska. Vienas paprastas dalykas. Tu visiskai isbraukei 'netyciuku' tikimybe. O dabar pagalvok kiek gi zmoniu (simtu tukstanciu) butu zemeje, jeigu visi vaikai butu 'suplanuoti' kaip tavo tekste? Butu milijonas? Vargiai. Baltaodziu, tikrai ne.

Tai tu man atrodo kalbi kazkokius kliedesius. Tu zmoniu zemei ir taip per daug jei ka. Tai negi tu su visom varai be prezervatyvo ir visos tik vaikus gimto vien tam kad baltaodziu daugiau butu?

182

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Saulė parašė:
Arturas parašė:
Saulė parašė:

nesivadovaukime stereotipais smile santykius lemia ne kiekybė o kokybė smile kartais tas "tėvas" , kurį vaikai mato kiekvieną dieną nei bendrauja su tuo vaiku nei jam įdomu kaip ir kuo jis gyvena . ir tokių pavyzdžių aplink nemažai , taip kad pritaikyti vieną gyvenimo modelį vienodą visiems neįmanoma..

O dar daugiau pavyzdziu kai patevis skriaudzia vaikus. O mama gina patevi.....

kažkaip mane likimas saugo nuo tokių pavyzdžių ir tokių šeimų smile teisingesni žmonės aplink smile

Perspjauk per peti 3 kartus......

183

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Tomas, 33 parašė:

Norėčiau kad kas pasidalintų patirtimi, jei kas buvote susidūrę su tuo. Kokie santykiai su svetimu vaiku? Mano atveju tai yra blogiau negu blogai. Kaip jaučiatės ar jaustumėtės, kad vaiko aplankyti ateina tikras tėvas? Na man svarbu sužinoti kaip kam sekasi, nes aš savo situacijos jaučiu ilgai nebekentėsiu.

na o kas yra blogai?

184

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Arturas parašė:
Saulė parašė:
Arturas parašė:

O dar daugiau pavyzdziu kai patevis skriaudzia vaikus. O mama gina patevi.....

kažkaip mane likimas saugo nuo tokių pavyzdžių ir tokių šeimų smile teisingesni žmonės aplink smile

Perspjauk per peti 3 kartus......

na cia mama vaiku turi suprast,kaip tas patevis turi bendraut su vaiku,bet skriaust ne savo vaiko nevalia

185

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

Donatas parašė:
Arturas parašė:
Saulė parašė:

nesivadovaukime stereotipais smile santykius lemia ne kiekybė o kokybė smile kartais tas "tėvas" , kurį vaikai mato kiekvieną dieną nei bendrauja su tuo vaiku nei jam įdomu kaip ir kuo jis gyvena . ir tokių pavyzdžių aplink nemažai , taip kad pritaikyti vieną gyvenimo modelį vienodą visiems neįmanoma..

O dar daugiau pavyzdziu kai patevis skriaudzia vaikus. O mama gina patevi.....

o kam imt i pavyzdi, asocialias seimas?

Donatai ir neasocialios seimos zmones elgesi visai netinkamai smile tai priklauso nuo zmogaus ir jo mastymo

186

Re: Santykiai su vienisomis mamytemis

ILEJA parašė:
Donatas parašė:
Arturas parašė:

O dar daugiau pavyzdziu kai patevis skriaudzia vaikus. O mama gina patevi.....

o kam imt i pavyzdi, asocialias seimas?

Donatai ir neasocialios seimos zmones elgesi visai netinkamai smile tai priklauso nuo zmogaus ir jo mastymo

taip, normalioj, protingu zmoniu seimoj, kurie gyvena normalu gyvenima, atsiranda alkoholio juros ir tevas pradeda must vaika, del niekam nezinomu priezasciu, o mama ima ji gint nuo teisesaugos. Galu gale vaikas baigia savo dienas invalido vezimelyje ir tai yra normali seima. Kartoju, neimkim i pavyzdi asocialiu seimu, jos yra atskira kalba.