41

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

man tai juokinga - susideda zmones nuotraukas kur stovi prie pulto uzsidejes ausines (alia groja), o po to skundziasi, kad klausia "ka ir kaip groja" big_smile)

42

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

manau kiekvienas savo fotose parodo save, savo hobi, kuo uzsiima ar pan ... baik kabinetis! tai mano hobis, ir ka man daryti? as negaliu tureti hobio? kox man tu gintarai keistas, kazkuo as tau labai nepatinku ... negaliu suprasti kuo???

43

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

parodai hobi/darba tad ir nesiskusk kai taves to klausia. Juk del to ir sukurei tema.

P.S. niekad nesirinkciau Numarko

44

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

kol kas man gerai yra numarkai, dar tiek daug neuzdirbu, kad galeciau pirkti pioneer, ar techniks ... man jie pakankamai geri, jei pats butum su jais susidures realybeje, ta prasme grojes, manau turetum kitokia nuomone wink

45

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Evelina, 17 parašė:

pritariu tau vaiva tie paveiksliukai nervina


su paveiksliukais galima uzmegsti visai saunu dialoga. va jei jau merginos turite problemu su fantazija, tai cia jau tik jusu paciu bedos...

46

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Paulius, 26 parašė:
Evelina, 17 parašė:

pritariu tau vaiva tie paveiksliukai nervina


su paveiksliukais galima uzmegsti visai saunu dialoga. va jei jau merginos turite problemu su fantazija, tai cia jau tik jusu paciu bedos...


dialoga?.. kai zmogus nesugeba ne tik kad sakinio, bet net vieno zodzio parasyt ir tik delioja snukucius, kurie po ranka papuola?.. smagumelis:D
o seip tai man atrodo cia jau trecia tokio pobudzio tema:V
ir nesitikekit, kad i "labas, kaip sekasi?", kiekviena atsakys siltai, gerai Aleksandras sako, kai gauni ta "labas kaip sekasi" karta i menesi, tai ir atsakai siltai, o kai tokiu gauni kiekviena diena po viena ar daugiau tai.. bent jau as daznai stengiuosi atrasyt ka nors linksmo ar bent trupineli idomesnio uz ta "labas...", bet kartais taaip uzknisa.. atrodo rasai rasai, o kitas zmogus absoliuciai neturi bendravimo sugebejimu.. nu ir ka su tokiu?

47

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

sjdhgjsd man patina zole

48

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Auste, 18 parašė:
Paulius, 26 parašė:
Evelina, 17 parašė:

pritariu tau vaiva tie paveiksliukai nervina


su paveiksliukais galima uzmegsti visai saunu dialoga. va jei jau merginos turite problemu su fantazija, tai cia jau tik jusu paciu bedos...


dialoga?.. kai zmogus nesugeba ne tik kad sakinio, bet net vieno zodzio parasyt ir tik delioja snukucius, kurie po ranka papuola?.. smagumelis:D
o seip tai man atrodo cia jau trecia tokio pobudzio tema:V
ir nesitikekit, kad i "labas, kaip sekasi?", kiekviena atsakys siltai, gerai Aleksandras sako, kai gauni ta "labas kaip sekasi" karta i menesi, tai ir atsakai siltai, o kai tokiu gauni kiekviena diena po viena ar daugiau tai.. bent jau as daznai stengiuosi atrasyt ka nors linksmo ar bent trupineli idomesnio uz ta "labas...", bet kartais taaip uzknisa.. atrodo rasai rasai, o kitas zmogus absoliuciai neturi bendravimo sugebejimu.. nu ir ka su tokiu?


apie bendravimo sugebejimus gal ce nekalbesim :? dauguma merginu nori isgirsti ka nors orginalaus o pacios orginalios kaip plyta big_smile tai ir uzknisa ka dauk rasyti kai tik atraso isame dvieju zodziu zinute ce orginalumas :? jus norit tik is vienos puses orginalumo o is jusu jo labai retai kada sulauksi tas pats kas su siena kalbeti big_smile plm neuzkniskit su ta kvaila fraze orginalumo man netinka ,,labas kaip sekasi ,, noriu daugiau is vaikino fantazijos :? kiek galima fantazuot kai pagrindines pasnekoves kaip su vista kalbi :? sorry ne apie visas ce bet dauguma pasitaiko tokiu tipo orginaliu net juokas ima

49

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

visiskai pritariu Sauliui wink man net pabodo originalintis vis kiekvienoje zinuteje o is merginos sulaukt tik oho nu geras arba isviso sypsenele wink Originalinkites pacios jei norit originalo atgal. tongue

50

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Manau kiekvienam reiketu pasiziureti i save. Man tai keistai atrodo, kai vaikinas paraso labas, tu jam taip pat trumpai labas. O poto jis klausia o kodel tu tokia nekalbi. Manau tas orginalumas turetu buti is abieju pusiu. Nes kai i vienus vartus viskas vyksta tai nelabai ilgai ir tesiasi tokia pazintis. Ir dar mane tai knisa kai vaikinai jau pirmame laiske kviecia i pasimatyma.

51

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

arba geras pavyzdelis. merginos dedasi pusnuogiu fotkes ir verkia kad iskrypeliai raso wink

52

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Auste, 18 parašė:
Paulius, 26 parašė:
Evelina, 17 parašė:

pritariu tau vaiva tie paveiksliukai nervina


su paveiksliukais galima uzmegsti visai saunu dialoga. va jei jau merginos turite problemu su fantazija, tai cia jau tik jusu paciu bedos...


dialoga?.. kai zmogus nesugeba ne tik kad sakinio, bet net vieno zodzio parasyt ir tik delioja snukucius, kurie po ranka papuola?.. smagumelis:D
o seip tai man atrodo cia jau trecia tokio pobudzio tema:V
ir nesitikekit, kad i "labas, kaip sekasi?", kiekviena atsakys siltai, gerai Aleksandras sako, kai gauni ta "labas kaip sekasi" karta i menesi, tai ir atsakai siltai, o kai tokiu gauni kiekviena diena po viena ar daugiau tai.. bent jau as daznai stengiuosi atrasyt ka nors linksmo ar bent trupineli idomesnio uz ta "labas...", bet kartais taaip uzknisa.. atrodo rasai rasai, o kitas zmogus absoliuciai neturi bendravimo sugebejimu.. nu ir ka su tokiu?

vat as irgi apie tai kai tu su zmogum kalbi o jis tau tik smilus rodo
tai ne labai smagu

53

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

tai nerasyk jei neidomu wink

54

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Saulius, 24 parašė:
Auste, 18 parašė:
Paulius, 26 parašė:
Evelina, 17 parašė:

pritariu tau vaiva tie paveiksliukai nervina


su paveiksliukais galima uzmegsti visai saunu dialoga. va jei jau merginos turite problemu su fantazija, tai cia jau tik jusu paciu bedos...


dialoga?.. kai zmogus nesugeba ne tik kad sakinio, bet net vieno zodzio parasyt ir tik delioja snukucius, kurie po ranka papuola?.. smagumelis:D
o seip tai man atrodo cia jau trecia tokio pobudzio tema:V
ir nesitikekit, kad i "labas, kaip sekasi?", kiekviena atsakys siltai, gerai Aleksandras sako, kai gauni ta "labas kaip sekasi" karta i menesi, tai ir atsakai siltai, o kai tokiu gauni kiekviena diena po viena ar daugiau tai.. bent jau as daznai stengiuosi atrasyt ka nors linksmo ar bent trupineli idomesnio uz ta "labas...", bet kartais taaip uzknisa.. atrodo rasai rasai, o kitas zmogus absoliuciai neturi bendravimo sugebejimu.. nu ir ka su tokiu?


apie bendravimo sugebejimus gal ce nekalbesim :? dauguma merginu nori isgirsti ka nors orginalaus o pacios orginalios kaip plyta big_smile tai ir uzknisa ka dauk rasyti kai tik atraso isame dvieju zodziu zinute ce orginalumas :? jus norit tik is vienos puses orginalumo o is jusu jo labai retai kada sulauksi tas pats kas su siena kalbeti big_smile plm neuzkniskit su ta kvaila fraze orginalumo man netinka ,,labas kaip sekasi ,, noriu daugiau is vaikino fantazijos :? kiek galima fantazuot kai pagrindines pasnekoves kaip su vista kalbi :? sorry ne apie visas ce bet dauguma pasitaiko tokiu tipo orginaliu net juokas ima

parasei lygiai ta pati ka as, tik is vyriskos puses varant ant moteriskos:D
isiskaityk: "bent jau as daznai stengiuosi atrasyt ka nors linksmo ar bent trupineli idomesnio uz ta "labas...", bet kartais taaip uzknisa.. atrodo rasai rasai, o kitas zmogus absoliuciai neturi bendravimo sugebejimu.."
lygiai ta pati parasei tu: "dauguma merginu nori isgirsti ka nors orginalaus o pacios orginalios kaip plyta big_smile tai ir uzknisa ka dauk rasyti kai tik atraso isame dvieju zodziu zinute "

55

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Viktorija, 18 parašė:

as neatmetu zmoniu pagal nuotrauka.. big_smile nuotrauka dar nieko nesako... :] o ir i ta banalu "labas,kaip sekas?" visada atrasau.. smile gal ir ne taip siltai kaip noretusi,bet atrasau... big_smile ir apskritai niekada neskirstau zmoniu,su visais bendrauju ir visiskai nusispjauti kad jis ten toks ar anoks big_smiletongue

Aš taip pat visiems atrašau ir su visais bendrauju rašyti tai nereiškia kad tu su tuo žmogumi turi būti realybėje ir su juo susitikinėti.

56

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Tas labas gali but labiau nosirdesnis negu uz visokius makaronu kabinimus ish kart big_smile

57

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

vienas dalykas ka noreciau pasakyti jums visiems cia diskutuojantiems. Negaiskit laiko su tais internetiniais susipazinimais, panos cia nori tik paflirtuoti, bachurai daugumoje sexo, kurie net smegenu neturi, visom iseiles siuntineja nesamones. Paskui jos su normaliais bachurais nebenori bendrauti, del to pagalvojus apie internetines pazintis iskart joms uzblokuoja samone, kad NE IS CIA VAIKINO NESUSIRASIU, bet kur kitur tik ne is interneto Esu  buves pasimatymuose su daug tokiu, kurios net pacios prisipazysta, kad i savaite eina po 3 -4 pasimatymus  su skirtingais vaikinais. cia joms kaip koks zaidimas jau tampa.
Cia daznai susikurdavau anketa paskui istrindavau kai atsibosdavo arba drauge turedavau, bet veidai per metu metus tie patys cia, tai byloja apie ka as kalbejau, panos, nori demesio, o kai jo gauna ignoruoja. Na gerai kad ir sako atsibodo man tie labas kaip sekasi? tai jeigu tiek daug laiko sedi cia negi neatsirado nei vieno, kuri isimyletum ar panasiai. Jei cia sedi metu metus tai nesiskusk kad tau raso labas kaip sekasi, nes as taves nepazinodamas tau nieko kito ir neparasysiu, o jei nepatinka demesys trink anketa,... paprasta.

58

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Parase man zmogus. Labas, sako.Paziuriu i anketa - tuscia tustutele. Nuotraukos irgi nera. Na, atsakau jam labas ir klausiu kokiu tikslu jis šiame tinklapy, nes paprastai zmones uzpildo anketa ir aisku ar tik del flirto, ar  del bendravimo ar rimtor draugystes siekia ar...( manau daug laiko ir nervu galima sutaupyti jei iskart tikslas aiskus ir abipusis ar as klystu? ) Na, o tas gi kad isizeide!
Tai, sakykit, cia kvailas klausimas?

59

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Sveiki ,
kaip per dieną gauni apie 3O laiškučių kuriuose vos arba net toks pats turinys , tai atsiprašau bet tikrai truputį erzina tą patį atrašinėti , o po to ir sulaukti vėl vos ne tokių pačių laišku. Suprantu ,kad kol nepažįsti žmogaus sunku kažką kitokio parašyti , bet esu  gavus tikrai nuostabių laiškų kuriuose vaikinai kaip reikiant pasistengia smile))

60

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Lilijana parašė:

Sveiki ,
kaip per dieną gauni apie 3O laiškučių kuriuose vos arba net toks pats turinys , tai atsiprašau bet tikrai truputį erzina tą patį atrašinėti , o po to ir sulaukti vėl vos ne tokių pačių laišku. Suprantu ,kad kol nepažįsti žmogaus sunku kažką kitokio parašyti , bet esu  gavus tikrai nuostabių laiškų kuriuose vaikinai kaip reikiant pasistengia smile))

ydomu ar pati pasistengei kada atrasydama ar tik sitaip: " a, nu jo" smile