61

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

Man evanescece visai nieko.. yra tikrai geru dainu smile

62

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

Tiek Marilyn Manson tiek Evanescence dievinu:::805 Mano mėgstamiausios grupės,abi labai savotiškos ir abu dainininkai savitai gražiai dainuoja ir pan:::700

63

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

o kas mate Marilyn Manson be viso sito makejazo???as maciau..gerbiu abudu atlikejus.. smile

64

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

Na, MM tai gal tik pora dainu. O Evanescence tai jega. ypac jos daina Bring me to life

65

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

Aš tai mėgstu Evanescence. MM irgi keletą dainų tikrai su mielu noru paklausau:)

66

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

dievinu juos abu mano mylimiausi atlikejai as esu gote ......

67

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

Man MM lb patinka jis mano megstamiausiais atlikejas:)) o evanescens nu turiu pora dainu,bet neissiskiria is kitu atlikeju kuriuos klausau

68

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

aha,gotik rokas? buvau evanesence gerbejas,o Manson man ir dabar patinka

69

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

Marilyn Manson - labai puiku ,bet paskutiniu metu tapo išsikvėpęs, o Evanscence - nežinau kaip kitiems,bet man tai labiau emo o ne gothic rock grupė.Tikrasis gothic rock - The Sisters Of Mercy,The Mission UK,Joy Division...
Manau MM ir E sulyginti neįmanoma,nes Mansonas savo laiku atrado unikalų stilių ir grojo muziką,kurios prieš jį niekas nebuvo sukūręs, o Evanscene tiesiog grojo muziką,kuri deja jokiu unikalumu nepasižymėjo...

70

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

Violator, 23 parašė:

Marilyn Manson - labai puiku ,bet paskutiniu metu tapo išsikvėpęs, o Evanscence - nežinau kaip kitiems,bet man tai labiau emo o ne gothic rock grupė.Tikrasis gothic rock - The Sisters Of Mercy,The Mission UK,Joy Division...
Manau MM ir E sulyginti neįmanoma,nes Mansonas savo laiku atrado unikalų stilių ir grojo muziką,kurios prieš jį niekas nebuvo sukūręs, o Evanscene tiesiog grojo muziką,kuri deja jokiu unikalumu nepasižymėjo...

bet evanesence balsas tiesiog geras

71

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

tai kad balsas geras tai cia niekis,labai daug zmoniu yra kurie balsa turi,bet net nedainuoja,arba neisgarseja,Marilyn Manson tikrai unikalus ir patinka ne tik gotam,o evanscence tai tiesiog kaip ir kitos grupes nieko nepasizymi

72 (redagavo Stripped, 21 2012-05-08 02:18)

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

Agne, 20 parašė:

tai kad balsas geras tai cia niekis,labai daug zmoniu yra kurie balsa turi,bet net nedainuoja,arba neisgarseja,Marilyn Manson tikrai unikalus ir patinka ne tik gotam,o evanscence tai tiesiog kaip ir kitos grupes nieko nepasizymi

Labai teisingai pastebėta.Jei mes visi pamatytumėme kiek žmonių iš mūsų turi puikius balsus,tai turbūt gerokai nustebtume.Afrikoje praktiškai vieni dainininkai.. ;D Sunkiausia yra mokėti tuo balsu pasinaudoti,jį pateikti. Tai reikalauja didžiulio atsidavimo.Tai sugeba ne visi.Mano nuomone verti pagarbos tik tie kurie sugeba savo talentą pateikti savotiškai ir unikaliai.
Evanscence niekada nebuvo kažkas naujo ar savotiško,tiesiog reikiamu metu pataikė į reikiamą taktą.Tai buvo mados reikalas.
E man tai atrodo viena labiausiai pervertinamų šiuolaikinės popmuzikos grupių.O tikrojo gothic rock čia,kaip natūralios paršelio mėsos pieniškoje dešrelėje,iš prekybos centro ;D

73

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

Stripped, 21 parašė:
Agne, 20 parašė:

tai kad balsas geras tai cia niekis,labai daug zmoniu yra kurie balsa turi,bet net nedainuoja,arba neisgarseja,Marilyn Manson tikrai unikalus ir patinka ne tik gotam,o evanscence tai tiesiog kaip ir kitos grupes nieko nepasizymi

Labai teisingai pastebėta.Jei mes visi pamatytumėme kiek žmonių iš mūsų turi puikius balsus,tai turbūt gerokai nustebtume.Afrikoje praktiškai vieni dainininkai.. ;D Sunkiausia yra mokėti tuo balsu pasinaudoti,jį pateikti. Tai reikalauja didžiulio atsidavimo.Tai sugeba ne visi.Mano nuomone verti pagarbos tik tie kurie sugeba savo talentą pateikti savotiškai ir unikaliai.
Evanscence niekada nebuvo kažkas naujo ar savotiško,tiesiog reikiamu metu pataikė į reikiamą taktą.Tai buvo mados reikalas.
E man tai atrodo viena labiausiai pervertinamų šiuolaikinės popmuzikos grupių.O tikrojo gothic rock čia,kaip natūralios paršelio mėsos pieniškoje dešrelėje,iš prekybos centro ;D

graziai pateiktas atsakymas smile

74

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

Mansonas - šou, Evanescne - balsas. Du skirtingi atlikėjai. Neturiu nieko prieš Manson'ą, bet evanescene turi didesnį talentą muzikai. smile

75

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

Evanescence. man tas MM antiek baisus, kad siaubas.

76

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

Evanescence 10 balu,o marilyn manson viso labo tik 1

77

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

Kristina, 14 parašė:

nju taj kokia nuomone apie MM?o apie evanescence? (buciau rasiusi atskiras temas,bet kazhkajp nesinori uzhkishti che wisko) big_smile

viskas 10 balų
:::960

78 (redagavo Algys 2012-12-28 18:08)

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

klausau man tai zajabis big_smile ! Leander rising gerai pavaro ! Paskui "suicide silence" big_smile

79

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

Poser hmm//

80

Re: Kaip jum Marilyn Manson ir Evanescence

kai kurios dainos visai nieko