41

Re: operas megstat?

Esu buvus vienam operos koncerte,tai labai graziai dainavo,bet vienas vyras spiege,tai as kad pradejau juoktis...buvo isejus geda:D

42

Re: operas megstat?

as buvau operoje.
operos ir baleto teatre..opereteja "kopelija"
paliko didely ir isimintina ispudi

43

Re: operas megstat?

lb megstu operas ir operetes.na ir baleta pasiziuriu,pvz siais metais eisiu i Mieganciaja grazuole,nacionaliniame operos ir baleto teatre.ten lankausi daug dazniau nei kino teatre.o paskutine opera kuria teko matyti,"Eugenijus Oneginas".na cia klasika,neturiu ka ir bepridurti.

44

Re: operas megstat?

Artūras, 23 parašė:

Shiaip  buvau Operos ir baleto teatre paspoksot "Graikas Zorba", "Acid City", va dar ten pat machiau Queen - We will rock you, ruskiu pasirodyma. Vat patarchiau tiems kas nori baleta pamatyt, taij tikraij verta nueiti i Zorba ir Acid city, pachiu baletu ash ten nelabaij susidomejau, bet kas liechia muzikine dali - nerealu.

baleta"Graikas Zorba"ir as maciau.lb patiko sokeju kostiumai.

45

Re: operas megstat?

Esu ne kartą buvus su viltim, jog bus GERA opera. Tačiau kiek kartų buvau Vilniaus operos ir baleto tetare  bei Klaipėdos muzikiniame, tai nuvylė. IR dabar net kojos nekyla eiti vėl bandyti laimę smile Kažkadais, kai buvau 8 metukų.. Prancūzijoje buvau smile ten suž-avėjo, gaila, nepamenu pavadinimo..

46 (redagavo tinsanis 2013-08-14 08:46)

Re: operas megstat?

Šikšnosparnis

Johan Strauss
3 veiksmų operetė
ŠIKSNOSPARNIS
buvau kelis kartus joje ir likau patenkintas ,,tiksliau butu suzavetas
man patinka lengvesni kuriniai kur eini pailset pasigrozet,,gyvenimo subtylibiu uztenka kad dar eit i teatra ir narpliot sukt galva,,,