1

Tema: ka manot apie tatoo

ka manot apie tatoo kurios yra daromos pazimet tam tikra gyvenimo tarpsni pvz skaudu issiskyrima,vaiko gymina,kazkoki ivyki gyvenime ir kuri nori pazimet

2

Re: ka manot apie tatoo

Viskas ok smile juk del saves zmogus daros ne del kitu

3

Re: ka manot apie tatoo

pazimesiu labai skaudi ivyki savo gyvenime

4

Re: ka manot apie tatoo

Koki? O paskui neisgailesi?

5

Re: ka manot apie tatoo

polonizieciu ne nesigailesiu nes jau dvi turiu tatto ir dar noriu ir noresiu

6

Re: ka manot apie tatoo

polonizieciu...)) polonia?lenku veliava issikalei?

7

Re: ka manot apie tatoo

pasiziurek ir suzinosi ka tai reiskia http://www.youtube.com/watch?v=VTOqCzE7Ag4

8

Re: ka manot apie tatoo

ne ant merginos kuno tai bus o ant savo darysiu kuno

9

Re: ka manot apie tatoo

Ramunas parašė:

ne ant merginos kuno tai bus o ant savo darysiu kuno


Cia kdn darysi?

10

Re: ka manot apie tatoo

jo kdn darysiu nes yra pazistamas kuris tai daro

11

Re: ka manot apie tatoo

Kiek ima?

12

Re: ka manot apie tatoo

nzn parodysiu ir pasakys kokia jos kaina

13

Re: ka manot apie tatoo

Kaip mano mama man pasake kai dar 17 metu buvau, Daryk ten kur as nematyciau big_smile
Jei rimtai tai Tatoo gali labai pakenkti darbe jei turi prezentuoti ir tatoo matosi nekaip atrodo, tad gerai pagalvociau kur daryti !

14

Re: ka manot apie tatoo

darysimes ten kur nesimatys o tik pasimatys kai nusiregsi prie kokio vandens

15

Re: ka manot apie tatoo

ir kas is to?kam jinai tau?be jos nieko neatsiminsi?

16

Re: ka manot apie tatoo

iskirtines tato-vienetines ,,man menas ,,,tie kas sako kaip atrodysi 60m,,,visu pirma dagyvent reikia iki tokio amziaus,,o kitas dalykas ar tu su ar be tato atrodysi kaip 60metis,,

17

Re: ka manot apie tatoo

Aš už tattoo, tai gražu, jei gražiai ir kokybiškai atlikta, tinkamai parinkta vieta. Tačiau nesidaryčiau to tam, kad pažymėčiau skaudų įvykį. Kame esmė – visą gyvenimą prisiminti tai kas skaudiną? O kam? Čia jau mazochizmu pakvipo big_smile Praeitį, kad ir kokia ji bebūtų, reikia paleisti. Kartais tai būna labai sunku padaryti, o čia dar ir priminimas – kad neduok dieve nepamirščiau.... Vaje koks aš vargšas ir visą gyvenimą pasiryžęs kentėti, ir visiems paklausiusiems apie tattoo reikšmę kiekvieną kartą aiškinti kokį šūdelį teko išgyvent ir kelti gailestį sau....