21

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

o koks skirtumas ar issiskyres ar tasosi laisvas iki 40 m smile ir vaidina nekalta ..apie pirmaji varianta galima butu pasakyti kad nebijo prisiimti siokios tokios atsakomybes gal zmogui nepasiseke  o apie antraji ?? ?

22

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

mano draugas isiskira viska zmonai atidave paliko , bet ji vistiek nepatenkinta sako visa gyvenima man sugadinai big_smile jis man sako geriau nevesk niekad moterys sues tave su batais big_smile

23

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

Teo parašė:

mano draugas isiskira viska zmonai atidave paliko , bet ji vistiek nepatenkinta sako visa gyvenima man sugadinai big_smile jis man sako geriau nevesk niekad moterys sues tave su batais big_smile

Nesamonė jei vyras geras ir supratingas motersi tikrai jo nesuės:)P

24 (redagavo provokacija 2013-09-29 18:36)

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

Mano kuklia nuomone jau kurkas skeptiskiau moterys ziuri i vedusius, kurie "tuoj skirsis", bet nauju santykiu iesko jau dabar, nei i tuos, kurie jau issiskyre... Gal ir reiketu pasipasakoti kas priverte issiskirti, bet tik kad tiesos is to nedaug tesigauna- abi puses savo versijas visuomet desto skirtingai smile . Esme ne tame kodel issiskyre, bet kokiu atveju, taskas jau padetas, o tame, kaip po skyrybu zmogus ziuri i savo nauja partneri, ir ar praeitos skyrybos kazko ismoke... smile Todel greiciausiai nereiketu bijoti vyro, kuris issiskyres ir tvarkingai palaiko rysius su savo atzalom, yra mandagus su buvusia partnere(zmona), nes toks vyras normaliai ziuri i atsakomybe, todel jis yra labiau patikimas uz ta, kuris sulaukes trisdesimties ir daugiau visdar nebuvo zenges savo gyvenime jokio svarbesnio zingsnio

25 (redagavo tinsanis 2013-09-29 12:58)

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

Svarbesnis ar jau atgyvenes zingsnis?