261

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

Tamsiaplaukiai:::001

262

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

Sveikos, merginos, noriu visas perspeti - neprasidekit su Kornelijum 30 metu is Vilniaus, anketos ID 311848, jis yra negarbingas zmogus.

263

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

tamsiaplaukie

264

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

tamsiaplaukiai smile

265

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

Idiotiska tema. Man niekada nerupejo kokios spalvos plaukai pas mergina, ar rudos, ar tamsus, ar sviesus, ar ryzyke, ar blondine, ar brunete, svarbu koks zmogus o ne plauku spalva.

266

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

tamsiaplaukiai wink

267

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

Man tai keista, kai merginos pasirenka grazuolius, juos lepina, ale myli uz grozi, atiduoda viska... ir poto stebisi kodel gi jie jas palieka, uz ka?!. Klauset kada LIETAUS radio vakare, kazkur apie 20 val? Ten pilna tokiu, kurios jau verkia. Kuri is jusu sekanti smile ?
Pasakykit man ar kurio vyro ar moters grozis- plauku, akiu spalva ar standus uzpakaliukas padejo isspresti konflikta is esmes? Ar tikrai galvojat, jei jau vyras atrodo kaip saldainiukas, tai taip ir elgsis? Mylit del grozio... Ar jums tai neskamba kiek kvailokai?..
Na koks skirtumas kokia plauku spalva, akiu... koks jo ugis ir stilius, galu gale visi kiti dalykai, kuriuos galime drasiai vadinti pavirsutiniskais..? Svarbiausia yra vyru smegenys ir tai, kiek jiems patinkam. Tik pasitikekim savimi. Ir jei salia musu atsiranda vyras su smegenimis, ir dar mums neabejingas, Breda Pitta is jo galim padaryti ir pacios, tai netgi butu musu asmeninis sedevras big_smile !

268

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

Tamsiaplaukiai. smile

269

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

As pati sviuesiaplauke ir man patinka, kai moterys buna sviesiaplaukes. O vyrai grazu ir tamsiais ir sviesiais plaukais. Bet tamsus turi nebuti per daug(nelietuviskai) juodi.

270

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

tamsiaplaukiai

271

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

tamsiaplaukiai smile

272

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

rasha parašė:

Man tai keista, kai merginos pasirenka grazuolius, juos lepina, ale myli uz grozi, atiduoda viska... ir poto stebisi kodel gi jie jas palieka, uz ka?!. Klauset kada LIETAUS radio vakare, kazkur apie 20 val? Ten pilna tokiu, kurios jau verkia. Kuri is jusu sekanti smile ?
Pasakykit man ar kurio vyro ar moters grozis- plauku, akiu spalva ar standus uzpakaliukas padejo isspresti konflikta is esmes? Ar tikrai galvojat, jei jau vyras atrodo kaip saldainiukas, tai taip ir elgsis? Mylit del grozio... Ar jums tai neskamba kiek kvailokai?..
Na koks skirtumas kokia plauku spalva, akiu... koks jo ugis ir stilius, galu gale visi kiti dalykai, kuriuos galime drasiai vadinti pavirsutiniskais..? Svarbiausia yra vyru smegenys ir tai, kiek jiems patinkam. Tik pasitikekim savimi. Ir jei salia musu atsiranda vyras su smegenimis, ir dar mums neabejingas, Breda Pitta is jo galim padaryti ir pacios, tai netgi butu musu asmeninis sedevras big_smile !

Matai Grozis - Xarizma. Renkas tik del to kad butu molonu buti salia. o poto jau ziuri kaip ir kas, kokios problemos, toks ir sprendimas wink Protingos mergynos ziures kad vaikinas butu idomus, su gerom manierom, issilavines, ir aisq simpatishkas.  po kiekvienu budvarziu, yra daug reiksmiu. Idomu *(kad linksma butu)* gerom manierom *(kad ne butu geda zmoniu akyse)* Issilavines *(kad aprupintu ateiti is dallies)* Simpatishkas *( kad paciai butu molonu )*

273

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

tamsiaplaukiai šviesiaplaukiai, koks skirtumas, džiaukitės kad iš vis dar turi plaukų big_smile

274

Re: Sviesaplaukiai ar tamsiaplaukiai?!

Nesvarbu kokia plaukų spalva wink