41

Re: Megstamiausi filmai ir ju zanrai

Gladiatoriu.. siaip istoriniu filmu nemegstu.. man jie nuobodus.. truksta veiksmo, bet sitas suzavejo.. galeciau ziureti ir ziureti smile siaip kaip kazkas jau sake Dzo Bleko viesnage tikrai geras filmas, Wrong Turn neblogas.. nors siaip tai dalimis tikrai juokingas big_smile

42

Re: Megstamiausi filmai ir ju zanrai

Kotryna, 12 parašė:

Kokio zanro filmai labiausiai patinka?kdl?koks siuo metu rodomas filmas tawo nuomone ydomiausias?:)


mAN LABIAUSIAI PATINKA FILMAI TURINTYS PRASME:) PSICHOLOGINIUS LABIAUSIAI ZIURIU, NORS IR KOMEDIJU NEATSISAKAU ARBA PATINKA DAR APIE BANKU APIPLESIMUS:P VISI AUSINO FILMAI PATIKO:)

43

Re: Megstamiausi filmai ir ju zanrai

va vakar maciau monstru biura, bet as ji anksciau macius esu, nes brolis priverte paziuret << tik del to as filmus per kompa esu ziurejus (taip ledynmecio ir nepamaciau ;D ) ta iva.. tas monstru biuras totali taika pasaulyje.. paskui dar kazkada KITI buvo geris ir meile... dar su briusiu willisu geriai ir su nikolu cageu (ar kaip ten rasosi :V ) ir dar :V su nicole kidman....
na, nzn.. as filma renkuosi pagal aktorius dazniausiai >> tai va.. ir dar myliu dievinu ir gerbiu cameron diaz... na, niekada nepraleisiu filmo su jimu careyiu
.>> ai zdz.. daug tu aktoriu, bet tos dvi panelytes tai geris man :H

44

Re: Megstamiausi filmai ir ju zanrai

o as tai nzn kdl, bet visad paziuriu filmus kur vaidina sandra bulock, kenue revsas, jonny depas..:::716

45

Re: Megstamiausi filmai ir ju zanrai

Vat per velines ziurejau Wrong Turn antra dali.. siurpokas bet istiesu pirma dalis galbut geresne buvo... mat per antra dali pusbrolis uzmigti sugebejo o mes kvatojome kai komedija ziuredamos big_smile

46

Re: Megstamiausi filmai ir ju zanrai

patinka yvairiu filmų žanrai, bet napatinka tie kuriuose tik šaudo ir gaudo:::009 db mano megstamiausias filmas, kury galėčiau žiurėti ir  žiurėti tai "Saulelydis"

47

Re: Megstamiausi filmai ir ju zanrai

Vudžio Aleno dauguma filmų, kai norisi kažkokio intelektualaus, tačiau kartu ir naiviai žavaus.
Deivido Linčo filmai, kai norisi žavėtis filmu visą jo žiūrėjimo laiką, bet gale likti nieko nesupratusiam.
Stenlio Kubriko filmai, kai nori pamatyti filmą su niekada nenuspėjama pabaiga.

48

Re: Megstamiausi filmai ir ju zanrai

is nauju siulyciau paziureti : 'Debesu zemelapi' ir "Oda kurioje gyvenu".
Liux!

49

Re: Megstamiausi filmai ir ju zanrai

istoriniai ,dramos , koviniai, serialai butu tokie: kaleimo begliai ,spartacus, boardwalk empire ,walking dead, vikings,borgias,daktare kvin,zalieji hektarai  namelis prerijose, pacific,vikings, game of throne.vampire diares.hell on wheels.the prisner.roma,homeland,filmai gal butu tokie: ip man 1,2 ,treneris karteris,gladiatorius,karalius arturas,pabegimas is sausenko, 300,pianistas ,hitlerio (blogio sekla lyg)bibliiniu filmu eile ir dauk kitu:D

50

Re: Megstamiausi filmai ir ju zanrai

Romantika, komedijos, siaubas, drama, psichologija...Vanilla sky, saving privite ryan, jerry mgvire, eyes wide shut...:)

51

Re: Megstamiausi filmai ir ju zanrai

Komedijos, mistiniai, tokie su prasmė, dramos, trileriai smile