161

Re: Mano svajoniu masina:)

Teresė, 18 parašė:

Na audi  A8 nebent 4.2l panasei degalu ima kaip jaguaras.

supraskite gi, išlaidos automobiliui, tai ne tik išlaidos kurui:) na kad ir kokias žvakes keisti jau reikės ne 4vnt, o 8:D) arba kokį dirzą variklio +n guoliukų.. padangos.. viskas kainuoja.. kuo aukštesnė klasė - tuo daugiau;)

162

Re: Mano svajoniu masina:)

Mantas, 16 parašė:

tikiu smile del to as jos ir noriu labai bet man dar ilgai teks taupyt kad sita zveriuka nusipirkti ir dar ismaitinti big_smile


na po 5tpo meteliu jau manau kainos bus smagiai nukritusios nes tiek sti tiek evo l. ispopuliarejo. Ismaitinti tai tikrai kainuos, ju tai galu gale sportinis auto ;]

163

Re: Mano svajoniu masina:)

Vilius, 20 parašė:

supraskite gi, išlaidos automobiliui, tai ne tik išlaidos kurui:) na kad ir kokias žvakes keisti jau reikės ne 4vnt, o 8:D) arba kokį dirzą variklio +n guoliukų.. padangos.. viskas kainuoja.. kuo aukštesnė klasė - tuo daugiau;)

Jei masina nera visiskai nauja, tai kurui isleidziama suma per metus reikia dauginti is dvieju. va tada mazdaug gaunasi realios islaidos masinai.

164

Re: Mano svajoniu masina:)

o vat as noriu tokio antikvarinio vabaliuko.. big_smile man jie tokie mieli automobiliukai..!!! big_smile

165

Re: Mano svajoniu masina:)

Viktorija, 18 parašė:

o vat as noriu tokio antikvarinio vabaliuko.. big_smile man jie tokie mieli automobiliukai..!!! big_smile

senienos ir mane veža:) paskutiniu metu pradėjau rimtai dairytis merso 123;)

166

Re: Mano svajoniu masina:)

niu o as turiu mašiną, apie kurią seniai svajojau - juoda(taip, butent juoda) toyota celica 6gen. wink nereali lialia, minkšta sportinė važiuoklė, komfortas, tfu tfu tfu negenda (v) pasilakstymams, pasidraskymams, ir ramiems pasivazhinejimams smile ir zinoma, dailus dizainas .. myliu savo lelyte :::716
kol kas kitokios visai nenoreciau smile

167

Re: Mano svajoniu masina:)

Minksta sportine vaziuokle..:D:D...Jo paneliu mintys apie masinas tikrai nerealios...Bet nieko man patinka..:D

168

Re: Mano svajoniu masina:)

Tomas, o kas tau cia shitoj vietoj negeraj ? galiu patajsyti jei tau netinka.

169

Re: Mano svajoniu masina:)

Ilona, 19 parašė:

Tomas, o kas tau cia shitoj vietoj negeraj ? galiu patajsyti jei tau netinka.


matai, kuo masina greitesne, tuo jos vaziuokle kietesne turi buti wink Nu nieko, dabar zinosi smile

170

Re: Mano svajoniu masina:)

Rolandas, as tiek suprantu, o kaip zinia 6gen. celicos nera labai galingos ir greitos tongue todel jos vaziuokle palyginti su kitom sportinem masinom - labai minksta. niekad nesakau to, ko nezinau smile

171

Re: Mano svajoniu masina:)

Ilona, 19 parašė:

Rolandas, as tiek suprantu, o kaip zinia 6gen. celicos nera labai galingos ir greitos tongue todel jos vaziuokle palyginti su kitom sportinem masinom - labai minksta. niekad nesakau to, ko nezinau smile

big_smile Tai ir nesakyk kad minksta sportine..Siulau pasedeti tikroj sportinej vaziuoklej, kai jauti menkiausius akmenukus ant kelio tada suprasi..:D

172

Re: Mano svajoniu masina:)

Matai, keistai skamba "minkšta sportinė važiuoklė". tas pats kaip sviesiaodis negras big_smile sportine ir minksta yra antonimai wink

173

Re: Mano svajoniu masina:)

niu bet ji yra sportine, bet minksta tongue nieko negaliu pakeisti deja big_smile

174

Re: Mano svajoniu masina:)

Tomai, o tu gal pasidomek .. celicos skaitosi sportines jeigu ka :V ir esu sedejus sportinej tikroj, ir aciu dievuj, kad maniske tik vadinasi sportine, bet tokia nera .. big_smile

175

Re: Mano svajoniu masina:)

Jei minksta, tai nesportine., O jei sportine tai minksta negali buti, nes tada butu nesportine big_smile

176

Re: Mano svajoniu masina:)

Tomas, 26 parašė:
Ilona, 19 parašė:

Rolandas, as tiek suprantu, o kaip zinia 6gen. celicos nera labai galingos ir greitos tongue todel jos vaziuokle palyginti su kitom sportinem masinom - labai minksta. niekad nesakau to, ko nezinau smile

big_smile Tai ir nesakyk kad minksta sportine..Siulau pasedeti tikroj sportinej vaziuoklej, kai jauti menkiausius akmenukus ant kelio tada suprasi..:D


O siaip 6 karta niekuo perdauk nesiskiria nuo kitu kartu kad sakytum ji netokia greita kaip kitos..Celicos visada turejo silpnu varikliuku, bet salia buvo ir tokie variantai kaip butent tavo 6 kartoj yra GT Four modelis su 178kW turbiniu varikliuku..Jau nekalbant apie ralinius varijantus dar ziauresnius.:)

177

Re: Mano svajoniu masina:)

Tai praktiskai visi modeliai turi ir galingus ir silpnus variklius. Daznai sipniausia ir galingiausia to paties modelio skiriasi 2 ir daugiau kartu lyginant pagal galia.

178

Re: Mano svajoniu masina:)

aj zhiinot ka tingiu gincytis :} tik va 2 Tomas : buchew pazhymejus kad manishke gt4, tai galima buvo suprasti, kad nera galinga. o toliau galvokit ka norit, tik geriau pasidomeje persigalvosit wink geros dienos !

179

Re: Mano svajoniu masina:)

Rolandas, 23 parašė:

Tai praktiskai visi modeliai turi ir galingus ir silpnus variklius. Daznai sipniausia ir galingiausia to paties modelio skiriasi 2 ir daugiau kartu lyginant pagal galia.

Nu ir gerokai daugiau..Pvz Lancer su 1,6 nesiekiantis 100AG ir Evo VIII MR FQ 400 turintis 405AG..:D

180

Re: Mano svajoniu masina:)

Ilona, 19 parašė:

aj zhiinot ka tingiu gincytis :} tik va 2 Tomas : buchew pazhymejus kad manishke gt4, tai galima buvo suprasti, kad nera galinga. o toliau galvokit ka norit, tik geriau pasidomeje persigalvosit wink geros dienos !

Ramiakas mergyte..As niekada nevarau ant paneliu kurios bent kiek kerta masinytese..Cia visa esme tik tame kad parasei "minksta sportine"..Taip niekada niekam nesakyk.O visa kita ok..Whats All..:D O kad pas tave ne gt4 tai ir pats aiskiai matau..:D