121

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Linas, 23 parašė:

Giedriau, gal i erotinio masazo kabineta netycia pataikei vietoj urologinio big_smile as pats to dziaugsmo nepatyriau, bet is pazistamu esu girdejes, tai menkas malonumas pas ta urologa...

pas urologa menkas, pas urologes ir dar dvi liuks turbut :::035;D

Giedrius, 27 parašė:
Linas, 23 parašė:

Giedriau, gal i erotinio masazo kabineta netycia pataikei vietoj urologinio big_smile as pats to dziaugsmo nepatyriau, bet is pazistamu esu girdejes, tai menkas malonumas pas ta urologa...

pas urologa menkas, pas urologes ir dar dvi liuks turbut :::035;D


kaip tikras lietuvis, geru nesidalini ;D;D;D

122

Re: baisi tema apie ginekologus :)

>>> linas 20, na nezinau, prie ko homosexualu, juk i uzpakali tai nelindo, nezinau kaip tau wink big_smile

123

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Buvo man siek tiek baisu, bet ir durna ginekologe papuole,mano seimos gydytoja nusiunte, kad mane apziuretu, nes labai sonus skaudejo, galvojo gal kaiusidziu uzdegimas, bet pasirodo buo inkstu uzdegimas. Man buvo kazkur apie 16 metu, patikrinus ginekologe nieko nerado, tipo klause ar esu turejusi lytiniu santykiu, atsakiau, kad NE...ji norejau is manes pinigu islupti, israse kazkokius siuntimus sako eik issitirk del sifilio ir panasiai. Savo seimos gydytojai pasakaiu, tai buvo labaai nustebus....mazdaug senai jai laikas eiti i pensija.....nuo to laiko man kazkaip nemalonu eit pas ginekologe...

124

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Ernesta, 21 parašė:

na tai kaip? baisu?


aisku baisku ju rankos saltos, nautoja visokius nesikius instrumentus  ... zodsiu kosmaras
Karta draugas ginekologas  pakviete paziureti kaip jis dirba ginekologiniam kabinete ,buvo juokinga

125

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Julija, 26 parašė:

Nežinau ko jūs ten bijot. Ėjau ir ne pas vieną. Ir pas visokias iš CCCP likusias senutes, ir pas moteris ir pas vyrus, ir į privatų kabinetą. Aišku, einant pirmą kartą gali būti nemalonu, nes matai reikia nusirengti. Bet kai pagalvoji, gydytojas tai mato keliasdešimt kartų per dieną, penkis kartus per savaitę ir dar nežinia kiek jau metų dirba. Taip kad čia tik asmeninis įsitikinimas

ha ha ha jezau tu turetum uzsiimti kokia nors rasliava,neblogai gautus!!!!

126

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Giedriaus istorija pati geriausia big_smile tikrai, skaitai ir juokas ima. Bet ir tos daktarės urologės "nepėsčios" kaip sakoma.
Apskritai, man atrodo, kad urologas yra ne toks ir baisus daktaras, juk tik pirmas vizitas gali pasirodyti baisesnis, dėl to nusirengimo, kas mums atrodo labai nepriimtina, bet urologams jūs ne pirmas ir ne paskutinis, tokių "baime" perimtų žmogelių jie mato šimtais kiekvieną savaitę.

127

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Tomas, 24 parašė:
Ernesta, 21 parašė:

na tai kaip? baisu?

nu jums tai nieko o mums kai nueinam pas urologe tai ji kai pradeda ten ciupinet tai sukieteja visalaik :::818

Apie sukietejimu staigu pasalinima girdejau is vyresniu kuriems teko dar sovietineje armijoje tarnauti...
Sako: Uzeini, o ten sedi dvi, viena jaunute grazute kita sene. Jaunute pradeda ten ciupineti kas jai priklauso, tik kieteti pradeda, sene is karto su liniuote per gala...

128

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Eglė, 32 parašė:

Na,o aš nekenčiu ginekologų nei vyrų,nei moterų.Nei profesionalių, nei mulkių.Nekenčiu žargstytis ne savo noru..
Lovoje ar dar kurnors - kas kita:))
Ten nesijaučiu padėties šeimininikė. Jaučiuosi kaip prievartaujama.Fui.Nebuvau jau 12 metų ir neisiu dar 100-tą.

Cituoju: ''Nekenčiu žargstytis ne savo noru..
Lovoje ar dar kurnors - kas kita:))''
Pati bent supratai ka pasakei?

129

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Be  situ gydytoju, kaip ginekologas moterims, ir urologas be ju pagelbos apsieiti neimanoma, nes dauk ivairiu ligu be tiesioginio siu gydytoju  kontaktu su ligoneis nustatyti ligos neimanoma, tudel su siuo nepatogumu turetu kiekvienas ligonis susitaikyti, nes teisinga gydytoju degnoze yra svarbiau uz sukeltus laikinus nemalonumus  tiek vyrams, tiek moterims, nepriklausomai nuo ju amziaus

130

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Mergaites pacios pagalvokit ar geriau isdrist ar pakentet ar susirgus , bet kuria ginekologine liga gyvent su baime ?