21

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

Zilvinas parašė:
Vytautas parašė:

Baikit,gal jis nori pasitaisyti. Matyt susipyko jam išvažiuojant su žmona, nes ne kiekvina žmona paleis vyra i užsieni. Būkime supratingesni..
Bet Andriau įvardink situacija kodel susipykai su žmona, ir kaip tu ja įskaudinai ?

O gal tiesiog cia ne vieta,aiskintis kas vaziuos i uzsieni, o kas ne. Jei pats vyras ant tiek bukas, kad moteris ji meta, gal vis del to problema slypi paciame jame?? Gal viena karta reikia nustoti apsimetineti nuskriaustais ir pradeti stoveti uz save? Jeigu vyras bukas kaip avinas, tai kuriai merginai toks  reikalingas? Tuolabiau, pats issireiske,kad skaudina artimus.
Vyriskas patarimas - susidegink, jei nesugebi gerbti merginu. Peace.

22

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

100 proc.sutinku su Žilvino komentaru,respect...:)

23

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

jei be galo zmogu myli tu jo neskaudinsi ...

andrius parašė:

sveiki.noreciau padiskutuoti apie santykius seimoje.turiu seima bet bjauriai elgiuosi su jomis kodel as taip elgiuosi pats nesuprantu esu isvykes kita men zadu gryzti bet nezinau ar priims jau mane zmona.nors be galo miliu ja

24

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

Siulyciau nieko nedaryti, nes taip iseina, kad tu jau viska padarei ka jau galejai del mylimu zmoniu.Atsimink, tu ju nemylejai, nes skaudinai, o jai dar ir prasysies, kad priimtu, tai isvis butu nevyriska is tavo puses.Zinok ir priimk, kaip pamoka ka padariai.Atsimink, jai labai iskaudinai ji gali atleisti, bet to nepamirs niekada.Ar tau kokios nors nuoskaudos pasimirso?Geras klausimas, pamastyk, jauciu, kad tavo traukinys nuvaziavo.Sekmes ieskant kitur uzuovejos