21

Re: Rimta draugyste be sexo :)

Danguolė parašė:
tinsanis parašė:
Danguolė parašė:

  tu beviltiškas big_smile big_smile .....bent jau parašytum ----bendravimas ir intymūs santykiai, o ne atvirkščiai smile
  pažiūrėtume ką kalbėtum kai tau ...:D ..nebestovės big_smile:D ...( wink kiek čia beliko  tau tos tikros laimės ...nusidėvėjęs jau dabar esi .... wink ) :::b49
p.s. ...žiūrėk ,kaip ant širdies pagerėjo tau big_smile - dabar vėl galėsi pykti ir mane kolioti wink

nesakyk ka man daryt nesakysiu kur tau eit,,,o kiek tu nudeveta esi?:) manau per savo amzeli devejo kas nori:D...ar tegu buna kad ir vienas -koks skirtumas,-o ka tu darytum jai sunus anksciau anapilin iskeliaus nei tu?ar anukas?? va man idomu ka kalbesi darys:D:D:D speliosi ?ar kada tai nutiks galvosi,,,
kiek liko? na tavo  jau toks amzius kad jau skaiciuoji ,,o man neidomu,,,:)))
tave koliot?pykt?paamsi ir viskas nematau kodel tureciau pykt ant taves,,,gyvenam lietuvoje tad prie lietuvisko bendravimo ipatumu iprates,

   ačiū už gerą žodį :::427 ...nieko kito ir nesitikėjau smile - tu šaunus ,kaip visada smile ...ir aš baigiu įprasti prie lietuviško bendravimo įpatumų wink

prie ko tu ipratusi ar ko tikiesi ar nesitiki neklausiau o ir neidomu,,,

22

Re: Rimta draugyste be sexo :)

Danguolė parašė:
Grigorij parašė:
Danguolė parašė:

  į klausimą atsakiau ...nėra ko pridurti smile ....kaip su tokiu mąstymu -....tai ...mąstykit ir toliau ...tik neverkit ,kad blokuoja jus ....apgailėtina :::049

Mane tai juokina:) As geriau tiesiai sviesiai i akis pasakysiu, ka mastau. Nera sexo - nera rimtu santykiu.
Pazintys ir lieka pazintimi. Draugyste tai pazinties rusis, bet ne rimti santykiai, ir niekada jais nebus

  tai kame problemos pas tave ? smile pats uždavei klausimą -pats atsakei , ko čia žmonių nuomonės klausi? smile

Tai esi viso portalo nuomone?

23

Re: Rimta draugyste be sexo :)

kodel cia puse be nuotrauku? aisku as jusu nebepamatysiu sia nes neinu as cia,tiesiog idomu-visi pyzdielina kurie net veido neparodo big_smile

24

Re: Rimta draugyste be sexo :)

svarbu rekaut o jei dar nezino kas,tai isvis su sparnais jauciasi.ir i tema,gal itariu pasikartosiu,bet nera geros draugystes tarp vyro ir moters,na nebent tu su ja jau miegojei,arba dar miegosi.kitais atvejais buna daug neatsakytu klausimu ir nusivilimu,kaip sakoma gamta padaro savo.

25

Re: Rimta draugyste be sexo :)

http://www.balsas.lt/m/naujiena/552455/ … -ir-moters

26 (redagavo Valdas 2014-03-23 08:20)

Re: Rimta draugyste be sexo :)

Anekdotas: Moteris vyrui: 'Ieškau draugystės be sekso'. Vyras: 'Davai. Be sekso'. Moteris: 'Aš rimtai. Nebus jokio sekso'. Vyras: 'Gerai. Jokio sekso'. Moteris: 'Tu tikrai sutinki?'. Vyras: 'Taip. Sutinku'. Moteris: 'Gerai'. Na, jie susitinka, maloniai bendrauja, veikia tą, aną. Praėjo kuris laikas ir moteris sako: 'O gal davai su seksu?'. Vyras: 'Davai'.

27

Re: Rimta draugyste be sexo :)

valdas parašė:

Anekdotas: Moteris vyrui: 'Ieškau draugystės be sekso'. Vyras: 'Gerai. Be sekso'. Moteris: 'Aš rimtai. Nebus jokio sekso'. Vyras: 'Gerai - jokio sekso'. Moteris: 'Tu tikrai sutinki?'. Vyras: 'Taip. Sutinku'. Moteris: 'Gerai'. Na, jie susitinka, maloniai bendrauja, veikia tą, aną. Praėjo kuris laikas ir vieną dieną moteris vyrui sako: 'O gal davai su seksu?'. Vyras: 'Davai - su seksu'.

    pats geriausias atsakymas big_smile ... ką norėjau ir pasakyti , o manęs nesuprato ....

28

Re: Rimta draugyste be sexo :)

Oi galimi, tokie santykiai, ir dar kaip. Tiesa po astunesdisemties. O cia panasu apskritai dalis vyru po moteriskom anketom. Tai visai nestebina, tokie blokavimai ar panasus briedas.

29

Re: Rimta draugyste be sexo :)

Robertas parašė:

Oi galimi, tokie santykiai, ir dar kaip. Tiesa po astunesdisemties. O cia panasu apskritai dalis vyru po moteriskom anketom. Tai visai nestebina, tokie blokavimai ar panasus briedas.

   va , būtent .....daug vyrų moteriškom anketom ...tipo draugių ieško ...