1

Tema: nelaiminga santuokoje

esu istekejus,taciau nesu laiminga.Ar atsirastu zmogus norintis bendrauti su istekejusia moterimi.O gal ir tu istekejes bet nelaimingas.

2

Re: nelaiminga santuokoje

Kodėl nesi laiminga?

3

Re: nelaiminga santuokoje

cia daug pasakoti,nemyliu to zmogaus,jis nuobodus,kvailokas,visai nepastebi manes kokia as buciau ar grazi ar susivelus,netvarkingas,reksnys ir t.t.

4

Re: nelaiminga santuokoje

Kodėl tekėjai už kvailio ir nuobodos? Kodėl nesiskiri?

5

Re: nelaiminga santuokoje

Svajone parašė:

cia daug pasakoti,nemyliu to zmogaus,jis nuobodus,kvailokas,visai nepastebi manes kokia as buciau ar grazi ar susivelus,netvarkingas,reksnys ir t.t.

  tai kam kodėl nesiskiri,jei nemyli to žmogaus?...manau tik viena-jei nemyli ir neesi laiminga santuokoje,reikia skirtis...beje,aš pati nebuvau laiminga ir gyvenau su nemylimu ir nevalyvu žmogumi...žodžiu,nebuvo tik fizinio smurto,manau,kad neištikimybės irgi nebuvo...bet pagaliau pasirįžau skirtis.Jau metai,kai galutinai nutraukti visi ryšiai.Dabar aš esu daug laimingesnė.Ir nieko taip nesigailiu,kaip beprasmiškai pragyventų 18 metų.Juk ir vaikus būčiau puikiausiai užsiauginusi ir be jo...jei būtų suteiktas antras šansas,tikrai šitos klaidos nebekartočiau.Gailėtis,žinoma,per vėlu ir nereikia.Todėl nenusimenu,net priešingai-visi mane mato dabar daug linksmesnę ir pasitikinčia savimi.

6

Re: nelaiminga santuokoje

nemyli bet gyvena,,vadinas materialus reikaliukai sulaiko,,nesiskirt

7

Re: nelaiminga santuokoje

karmoj ir pasauleziuroj slepiasi viso to ar ano esme... tavieji veiksmai priklausomi nuo to... domekis tuo ir atrasi harmoningesni kelia gyvenime...

8

Re: nelaiminga santuokoje

tinsanis parašė:

nemyli bet gyvena,,vadinas materialus reikaliukai sulaiko,,nesiskirt

Šiaip jau ne visus tokie dalykai laiko, labai dažnai akcentuoji pinigus šituose reikaluose pastebėjau.
O tokių užlaikymų gali būti įvairių, žinoma pateiksiu keletą iš jų, bet tikrai jų būna daugiau:
1) vaikai (visi matyt nori jog vaikai turėtų biologinius tėvus ir nebūtų išsiskyrę)
2) pagarba vienas kitam, ypač jeigu jie susikūrė gyvenimą, pirko namą, į jį įdėjo daug darbo ir pan.
3) prisirišimas (čia matyt panašiai kaip 2 punktas)
4) bendras verslas, kurį išugdė dviesę
5) draugų ratas, dažniausiai poros draugauja su poromis ir išsiskyrę netenka tos poros nes nei vienas bus kokiam vakarėlyje nei kitas, tai jau nuo seno žinoma (dar prie to pačio ir giminių ratą galima prijungti)

Tai va, manau jog ne visur pinigai viską daro, sutiksiu jog dėl pinigų dažniausiai matyt būna taip, bet ne visa laiką.

9 (redagavo tinsanis 2014-04-12 12:24)

Re: nelaiminga santuokoje

Evaldas parašė:
tinsanis parašė:

nemyli bet gyvena,,vadinas materialus reikaliukai sulaiko,,nesiskirt

Šiaip jau ne visus tokie dalykai laiko, labai dažnai akcentuoji pinigus šituose reikaluose pastebėjau.
O tokių užlaikymų gali būti įvairių, žinoma pateiksiu keletą iš jų, bet tikrai jų būna daugiau:
1) vaikai (visi matyt nori jog vaikai turėtų biologinius tėvus ir nebūtų išsiskyrę)
2) pagarba vienas kitam, ypač jeigu jie susikūrė gyvenimą, pirko namą, į jį įdėjo daug darbo ir pan.
3) prisirišimas (čia matyt panašiai kaip 2 punktas)
4) bendras verslas, kurį išugdė dviesę
5) draugų ratas, dažniausiai poros draugauja su poromis ir išsiskyrę netenka tos poros nes nei vienas bus kokiam vakarėlyje nei kitas, tai jau nuo seno žinoma (dar prie to pačio ir giminių ratą galima prijungti)

Tai va, manau jog ne visur pinigai viską daro, sutiksiu jog dėl pinigų dažniausiai matyt būna taip, bet ne visa laiką.

ir viska ka isvardinai sieja pinigai,,vaikus reikia islaikyt nama priziuret ,,,jai gyventum dziunglese tai nebutu svarbu,,siuo atveju viskas susideda i pinigus...
niekur nesakiau ir nesakau kad visi,,,konkreciai siuo atveju

10 (redagavo Vika 2014-04-12 12:33)

Re: nelaiminga santuokoje

Evaldas protingas vaikinas, nedaug tokių. Dažnai mes mokame kitus smerkti, kaltinti ir teisti, tik labai retai bandome suprasti.

11

Re: nelaiminga santuokoje

tinsanis parašė:
Evaldas parašė:
tinsanis parašė:

nemyli bet gyvena,,vadinas materialus reikaliukai sulaiko,,nesiskirt

Šiaip jau ne visus tokie dalykai laiko, labai dažnai akcentuoji pinigus šituose reikaluose pastebėjau.
O tokių užlaikymų gali būti įvairių, žinoma pateiksiu keletą iš jų, bet tikrai jų būna daugiau:
1) vaikai (visi matyt nori jog vaikai turėtų biologinius tėvus ir nebūtų išsiskyrę)
2) pagarba vienas kitam, ypač jeigu jie susikūrė gyvenimą, pirko namą, į jį įdėjo daug darbo ir pan.
3) prisirišimas (čia matyt panašiai kaip 2 punktas)
4) bendras verslas, kurį išugdė dviesę
5) draugų ratas, dažniausiai poros draugauja su poromis ir išsiskyrę netenka tos poros nes nei vienas bus kokiam vakarėlyje nei kitas, tai jau nuo seno žinoma (dar prie to pačio ir giminių ratą galima prijungti)

Tai va, manau jog ne visur pinigai viską daro, sutiksiu jog dėl pinigų dažniausiai matyt būna taip, bet ne visa laiką.

ir viska ka isvardinai sieja pinigai,,vaikus reikia islaikyt nama priziuret ,,,jai gyventum dziunglese tai nebutu svarbu,,siuo atveju viskas susideda i pinigus...
niekur nesakiau ir nesakau kad visi,,,konkreciai siuo atveju

Na čia matai labai abstraktus dalykas pinigai, nes pinigai jeigu geriau pagalvojus viską sieja, bet nereikia vien įžvelgti pinigus.

12

Re: nelaiminga santuokoje

Evaldai  vedyboms  didesnę  įtaką  turi  meilė,bet  pinigai  irgi  ne  paskutinį  vaidmenį  vaidina. O  kai  meilės  nelieka  vyksta  skirybos  ,dažniausia  pinigai  groja  pirmuoju  smuiku. O  ir  žmonės  kurie  ,kalba  ,kad  pinigai  svarbu,dažniausiai  ir  stengiasi  uždirbti  jų  daugiau.  Pastebėjau  ,kad  tie  kurie  šaukia  pinigai  jam  nereikalingi  [tada  kai  eina  kalba  ,kad  turi  stengtis  uždirbti,nedirbu  ,nes  pinigai  man  nulis] ,bet  skirybų  metų  dėl  kiekvieno  cento  ,kiekvieno  šaukšto  ,daugiausia  ardosi  tie  kuriems  pinigai  buvo  nereikalingi.

13

Re: nelaiminga santuokoje

Esmeralda parašė:

Evaldai  vedyboms  didesnę  įtaką  turi  meilė,bet  pinigai  irgi  ne  paskutinį  vaidmenį  vaidina. O  kai  meilės  nelieka  vyksta  skirybos  ,dažniausia  pinigai  groja  pirmuoju  smuiku. O  ir  žmonės  kurie  ,kalba  ,kad  pinigai  svarbu,dažniausiai  ir  stengiasi  uždirbti  jų  daugiau.  Pastebėjau  ,kad  tie  kurie  šaukia  pinigai  jam  nereikalingi  [tada  kai  eina  kalba  ,kad  turi  stengtis  uždirbti,nedirbu  ,nes  pinigai  man  nulis] ,bet  skirybų  metų  dėl  kiekvieno  cento  ,kiekvieno  šaukšto  ,daugiausia  ardosi  tie  kuriems  pinigai  buvo  nereikalingi.

Bet čia kalba ne apie skyrybas ir dalybas, o apie priežastis kodėl nesiskiria. Šiaip aš nesakiau kad pinigai nesvarbus dalykas yra, bet tiesiog norėjau pabrėžti jog tai tikrai ne vienintelis dalykas dėl ko žmonės pasilieka kartu gyventi.

14

Re: nelaiminga santuokoje

Evaldas parašė:
tinsanis parašė:
Evaldas parašė:

Šiaip jau ne visus tokie dalykai laiko, labai dažnai akcentuoji pinigus šituose reikaluose pastebėjau.
O tokių užlaikymų gali būti įvairių, žinoma pateiksiu keletą iš jų, bet tikrai jų būna daugiau:
1) vaikai (visi matyt nori jog vaikai turėtų biologinius tėvus ir nebūtų išsiskyrę)
2) pagarba vienas kitam, ypač jeigu jie susikūrė gyvenimą, pirko namą, į jį įdėjo daug darbo ir pan.
3) prisirišimas (čia matyt panašiai kaip 2 punktas)
4) bendras verslas, kurį išugdė dviesę
5) draugų ratas, dažniausiai poros draugauja su poromis ir išsiskyrę netenka tos poros nes nei vienas bus kokiam vakarėlyje nei kitas, tai jau nuo seno žinoma (dar prie to pačio ir giminių ratą galima prijungti)

Tai va, manau jog ne visur pinigai viską daro, sutiksiu jog dėl pinigų dažniausiai matyt būna taip, bet ne visa laiką.

ir viska ka isvardinai sieja pinigai,,vaikus reikia islaikyt nama priziuret ,,,jai gyventum dziunglese tai nebutu svarbu,,siuo atveju viskas susideda i pinigus...
niekur nesakiau ir nesakau kad visi,,,konkreciai siuo atveju

Na čia matai labai abstraktus dalykas pinigai, nes pinigai jeigu geriau pagalvojus viską sieja, bet nereikia vien įžvelgti pinigus.

kiekvienas izvelgia tai kas jam svarbu,,,

15

Re: nelaiminga santuokoje

Svajone,negalima gyventi kartu,jei nemyli...negadink sau gyvenimo...man kolegos darbe dar prieš dešimt metų sakė,kad taip gyventi negalima...maniau,kad kas nors pasikeis,pradės bent įvertinti mane.Viską dariau pati:ir kambarius tapetavau,ir kranus namie keičiau,nekalbant apie moteriškus darbus...o viskas be reikalo.mažai uždirbo-pati dirbau..Iš neturėjimo ką veikti,alubaryje įsitaisė...nesikankink,jei nemyli.Neprapulsi be jo,tik gyvenimas bus šviesesnis...nesakau,kad bus lengva,kol viskas susitvarkys,bet reikia keisti viską iš pagrindų...

16

Re: nelaiminga santuokoje

arba aš kažko nesuprantu ar kas... bet mano nuomone-tavo gyvenimas yra svarbiausia, jei negyveni laiminga tai išsiskiri ir ne prieš tai ieškai atsarginio varianto.... bet tai tik mano nuomonė

17

Re: nelaiminga santuokoje

Svajone parašė:

esu istekejus,taciau nesu laiminga.Ar atsirastu zmogus norintis bendrauti su istekejusia moterimi.O gal ir tu istekejes bet nelaimingas.

  iš tikro keistas noras ieškoti kito žmogaus būnant ištekėjusiai ...ką reiškia bendrauti ? ..tai čia kam ? -sexui , pokalbiams.....kad įvertintų ? kam ?  smile ar gi reikia kurti forume temą  ---juk čia gal daug tokių ir visos kažkam ieško žmogaus ../rašyti reikia į karštas žinutes tankiau , gal kas pastebės .. rasite meilužį  ir viskas bus gerai  smile ..jei jūsų toks tikslas smile ......čia visi daugumoje vedę ir " nelaimingi "  smile

18 (redagavo Kristina 2014-04-15 23:40)

Re: nelaiminga santuokoje

Labai teisingai pastebeta, cia dauguma vedusiu ir nelaimingu, bet vietoj to kad taisytu klaidas, iesko nuotykiu, va ir as savo vyra cia uzsiregistravusi radau, skelbiasi kad iesko zmonos, o vaikus ir issiskirti pamirso smile

19

Re: nelaiminga santuokoje

Kristina parašė:

Labai teisingai pastebeta, cia dauguma vedusiu ir nelaimingu, bet vietoj to kad taisytu klaidas, iesko nuotykiu, va ir as savo vyra cia uzsiregistravusi radau, skelbiasi kad iesko zmonos, o vaikus ir issiskirti pamirso smile

butum gera zmona,padetum jam susirast ko iesko,na pati supranti,isinestumet ivairoves i bendra gyvenima.:::044

20

Re: nelaiminga santuokoje

Vadinasi nesu gera zmona smile todel ir nieko nedarysiu, tegul iesko, tik gaila tos merginos kuri uzkibs ant melo sad