201

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Jeigu pažiūrėjau ir neparašiau, tai vadinasi nesudomino, - paprasta smile

202

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

NaKi parašė:
nesvarbus parašė:

Vat dar vienas irodymas. Cia pabendrauti teko su megina per ieskok.lt, paprasiau susirasyti per kitur, nes stringa sis puslapis. Ok, matau online daznai buna, paraso, kad uzsiemus, gerai. Po kiek laiko parasau jai kai ji vel prisijungus, ir ikelia nuotraukas savo anketoje, neatraso. Po keliu dienu parasiau jai - vel neatrase. Veliau paklausiau kodel ignoras? Kai istriniau is anketos, tai sypsenele gavau vietoj net pacios priezasties.

Kita situacija, su viena mergina is cia per ieskok.lt ir kitur, na po to sms, paklausi ar galiu paskambinti, tai jokio atsakymo negauni, kita diena,kita syki paklausi, tai sako dabar uzsiemusi su drauge.
o kai pasiulai susitikti, tai nuolat laiko nera.
tai kam cia isvis registruotis, nesuprantu, vien maigyt mygtukus, vajei kaip faina..

neklausinek -  skambink! siulyk susitikt - jei bus jinai susidomejus, tai tikrai ras laiko, jei ne, negaisk laiko... o kad klausi, kodel, prasai atrasyt, tai cia jau jos galvoja, kad tu jau neva koks manjakas big_smile ir dauguma cia merginu tik pasirodyt ateina, kitos susikuria "fake" anketas, su ne savo nuotraukom, toks cia tas ieskokas, ypac su jaunom merginom 18-25, nes joms raso daug ir jau jos galvoja "vajej, kokia as populiari..." big_smile va nuo 25 idomiau big_smile na vienu zodziu, nepasiduok, rasyk, siulyk, bendrauk ir nepasiduok, gal ir rasi ka rimto, bet geriau iseik kur , susirask nauju draugu, su naujais draugais atsiras ir nauju merginu wink peace smile))

Tipine pana cia: uzsiregistruoja, gauna simtus zinuciu nuo bandos avinu, kurie visoms is eiles turbut raso. Ta iskart pasikelia, nes jei parase daug zinuciu ir ji jau galvoja kad yra auksine, nors is tiesu tiesiog eiline uzsiregistravusi nauja pana ir tiek. Per savo pasikelima ji vis praleidzia vertus demesio, kurie neraso visoms is eiles, bet ji vis laukia ir galvoja gal dar kazkas geresnis parasys, bet gaunasi kad niekas geriau ir neparaso, sedi cia menesius ir nieko neranda, o tie kur rase seniau verti demesio jau buna rade kitas ir ji lieka durneles vietoj...ant galo susiranda koki pusgalvi ir smirsta su juo ir paskui skundziasi kokie vyrai blogi...:D

Jus paziurekit i tas topines kur cia sedi surinkusios daugiausiai sirduciu...sedi cia jau menesiais ir nieko neranda, nes per daug pasikelusios nes galvoja kad surinko daug sirduciu tai ji auksine jau, nors uz jas 10 syk geresniu gali rasti pravertes 20-30 puslapiu tam tope.

Geros cia ilgai neuzsibuna, o tos kur cia sedi jau menesiais ir dar is isvaizdos yra simpatiskos, tai jos tik ir teturi ta isvaizda, o visa kita nulio verta...uztat nieko ir neranda ir sedi cia menesiais...

203

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Yra moteru kurios pirmos paraso, jeigu perziureje anketa ir randa tai, kas ja sudomina, pabendrave, pasitaiko atveju, kad ir gana artimai susidraugauja, o is anketos gasna sunku nuspresti apie zmogu, kas jis, ir ko jis iesko, tudel moterys ir neskuba pirmos rasyti, nes nezino kas uz tos anketos slepesi

204

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Jonas parašė:

Yra moteru kurios pirmos paraso, jeigu perziureje anketa ir randa tai, kas ja sudomina, pabendrave, pasitaiko atveju, kad ir gana artimai susidraugauja, o is anketos gasna sunku nuspresti apie zmogu, kas jis, ir ko jis iesko, tudel moterys ir neskuba pirmos rasyti, nes nezino kas uz tos anketos slepesi

būtent!:::035

205

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

na kad raso.... bet jie neatsako...... arba iskarto .... susitinkam kavos "lazdeles"  . Daznas pasisakymas "be ilgu susirasinejimu" . Bet taip nebuna ..... Juk jei norisi greitu trumpu pazinciu yra pazintys xxx smile

206

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

kam idomu paraso ar ne,,,gatveje eidamas kiekviena kalbini?taip ir cia,,sudomino foto,sudomino anketa ,,o rasyt tingisi ,nepatiko ar patiko ,,prigalvot ar primastyt kodel taip o ne kitaip galima daug,,,visiskai nesureiksminu to kad paraso ar neparaso,,,

207 (redagavo Vilma 2013-09-21 09:01)

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Iš tikro tai taip, dažniausiai su merginom taip ir būna, kad pažiūri anketą, lyg ir nieko vaikinas, bet pati neparašai. Kodėl? Gal vis dar yra įsitikinimas, kad vaikinas pirmas turi parašyti. Ale, pažiūrėjau jo anketą, jis pamatys, tai jau tuoj ir parašys. Būna, kad parašo, bet ne visi. Yra vaikinų, kurie tiesiog pirmi nerašo visom iš eilės (pliusas tokiems).
Taigi merginos, jei manot, kad vaikinas vertas dėmesio, parašykit. Juk anketoje yra aprašymas, iš kurio galima šiokį tokį vaizdą apie žmogų susidaryti. Nepatiks - spėsit visada nutraukti bendravimą. O kas ten žino, gal ten TAS vienintelis..  Daugiau drąsos! smile

208 (redagavo Ignas 2013-09-21 11:19)

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Pritariu Vilmai, velniam ten kaustyti save ir varžyti su tuo kvailu stereotipu, kad vaikinas pirmas privalo imtis iniciatyvos. Mane tai apskritai ne tik, kad nesudomina tokie pareiškimai, bet netgi tokios atbaido šiek tiek, kur pasirašo, kad "labukas, laukiu laiškų iš simpatiškų vaikinukų". Kažkaip pasąmonėje susidaro įspūdis, jog aš ir turėsiu visą pokalbį palaikyti. smile Ką aš turiu parašyti? "ooo labukas, kaip faina, kad apsilankei mano anketoje."? Pfff.... jeigu jos užsispyrusios, tai aš irgi tada ožys. Reikia, norit? Ateikit ir pasiimkit. Man čia primena juokingas situacijas, kada žmonės sėdi netoli banketo ir laukia atskiro pakvietimo, paraginimo, kad pasivaišintų patiekalais. The fuuuuuck, people? Bereikalingom problemom gyvenimą apsikraunat ir tiek. ;D

Na neeeee, nesiterlioju aš šitaip, man yra laaaaabai smagu, kada mergina irgi pajudina pirštą. Aš jau mieliau parašysiu tai, kuri parašė kažkokį klausimą ar mintį, negu tai, kuri pasiskelbė, kad laukia laiškų. Gal čia irgi kažkoks stereotipas ar principas pas mane, bet aš tokio laikausi ir jo niekada nekeisiu. big_smile

209 (redagavo Ricardas 2013-09-21 17:06)

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Yra merginos, kurios galvoja, kad jei jau parasys pirmos, labai nusizemins ir vaikinai nebesistengs smile tiksliau tokiu kogero daugum. Ir yra vaikinai kurie raso raso ir jiems neatraso tos, kurioms cia reikia romano is pirmos zinutes smile zodziu laba diena virtualus pasauli smile

P.S. katik idomumo delei pasiteiravau pas 6-10 atsitiktiniu merginu, virs 70% atsake, kad jos pirmos neraso, kitos yra parasiusios vienam dviem. Tai prieinam isvada, kad tai kvailas principas? smile

210

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Tai faktas, kad kvailas. Ir manau tą suvokia dauguma. Bėda ta, kad tas principas nedings niekur smile

211

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Vilma parašė:

Tai faktas, kad kvailas. Ir manau tą suvokia dauguma. Bėda ta, kad tas principas nedings niekur smile

Tai ir laukit pastininko su pensija smile

212

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Neparaso todel,kad Lietuvoje dar vyrauja sovietinis principas nu kaip cia pati pana rasys tipo bus palaikyta paleistuve ar pan...,bet su laiku vakaru modelis ateis i Lietuva tik laiko tam reikia.