61

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

jei turi apie ka sneketis, turi atviru klausimu, moki juos pateikti, visada atsiras tokiu zmoniu, kurie nores tau issakyti savo nuomone, o tiksliau, tave pamokyti smile , skaityk, jau ir turi pasnekova smile . Truputi sunkiau pasakyti savo tvirta nuomone, ne kiekvienas pasnekovas tai galetu istverti, ypac, jei nesutaps nuomones big_smile

62

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Sutikau gerą pašnekovą. Ir pasidariau išvadą, kad norint tokį sutikti, reikia pačiam (-iai) tokiu būti smile

63

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Ramunė parašė:

Sutikau gerą pašnekovą. Ir pasidariau išvadą, kad norint tokį sutikti, reikia pačiam (-iai) tokiu būti smile

Žinai Ramune, man labai patinka lietuvių liaudies išmintis wink Šiuo atveju ji pasakytų - atitiko kirvis kotą big_smile

64

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Pačioje pradžioje, kai dar buvo ta visa ten mIRC mada, paskui susirašinėjimas el. laiškais, one'iniai marazmai ir t.t., tai aišku, buvo problemų su bendravimų. Kaip užkalbint, ką sakyti, kaip reaguot ir t.t. Po to jau ne vienus metus čia prabuvau prisiregistravęs iki kol ištryniau seną anketą, tai pastebėjau, kad yra dvi gerų pašnekovų (-ių) pusės, kada vyksta geros blevyzgos ir geri pokalbiai.

Savaime aišku, pirmu atveju dėmesį merginai gauti lengviau, kai tauškiama per pievas ir lankas, tiesiai į dausas ir kitą dieną jau nieks nieko neatsimena, kas ten buvo kalbama. O man patinka būtent antras variantas, kada po pokalbio dar ilgai išlieka viskas atmintyje. Turbūt todėl per tą visą laiką aš čia palyginti nedaug susirašinėjau, bet bent jau tie susirašinėjimai šį tą man paliko iki dabar.

Tarkim dabar, kelias dienas pažiūrinėjau tą karštą liniją ir pamačiau, kad ten 2 ar 3 žmonės tauškia tarpusavyje nesamones, lyg ten būtų koks realaus laiko pokalbių langas. Anksčiau tai pasitaikydavo ir šis tas daugiau. O gal per mažai dar mačiau aš šįkart? smile

Taigi, mano nuomone, pasikartosiu, kad yra geri blevyzgavotojai ir geri pašnekovai, o kam kas labiau patinka - tą ir renkasi, pagal save. smile

65

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

sveikuciai:)

66

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Pabandykit uzkalbint nebanaliai pasnekove,bet tokiu labjiukaz kaip sekazzi ar panasiai...o tiesiog fraze kokia mestelkit ar klausima kuris ja sokiruos ar bent jau privers atrasyt jums big_smile